|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bazen
10.5.2010 10:07:22   
Zibka
Pozdravljene!
Imamo skoraj 5 mesečno user posted image  in razmišljamo o prvem pravem družisnkem mini dopustu user posted image . Za par dni bi šli v terme. Pa me zanima kakšne izkušnje imate: ste šle s tako majhnim user posted image  v bazen?
Imam Fredov obroč, samo me skrbi higiena, klor, temperatura zraka in vode, .... Kakšne izkušnje imate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bazen
19.5.2010 21:30:04   
modrasmotka
mi smo bili v termah snovik-kamnik
z 3 mesecem starim otrokom hodijo na te plavalne tečaje.res da nemorejo biti 3 ure v vodi kot odrasli.nekje od 20-30 minut.
mislim da tudi več je že napisano
tukaj:http://www.ringaraja.net/forum/Kopali%C5%A1%C4%8Da%2C_bazeni!/m_5064940/tm.htm

upam da ti nisem preveč zabluzila.
naša je zelo uživala pa zelooo malo spala,ker enostavno ni hotela zamuditi vode

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bazen
20.5.2010 10:03:08   
koala
MI sicer hodimo v treme Ptuj, a moje dete ful uživa, ko je bil star toliko kot voj sva bila v vodi sicer maksimalno 30 minut pa potem obvezno pod tuš in čez kakšno uro spet v vodo. Je pa res da malo spijo, se preveč zanimivega dogaja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?