|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BeachWolley
4.8.2008 8:53:13   
Cveta28
Hojla nosečke!
Mene pa zanima ali se je katera v prvem tromesečju ukvarjala z odbojko ali beachwolley-jem? Z družbo namreč enkrat nna teden igramo beachwolley (vsaj 4 na 4) ampak sedaj, ko pod mojim srčkom raste novo življenje me je pa malce strah. Poleg tega sem v 5. tednu, kolegom pa za "blaženo" stanje še nebi povedala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BeachWolley
4.8.2008 10:21:19   
lexl
Igrala ga nisem, bi pa ti igranje toplo odsvetovala. Lahko ti žoga prileti v trebuh, lahko te kdo po nesreči udari ali brcne v trebuh. Lahko pa tudi pozabiš, da si noseča in v efektu prestrežeš žogo, da ne pade na tla tako, da se ti na tla vržeš - če veš kaj mislim, pa lahko pride do katastrofe. Zdaj je treba še na enga mislit, odbojka bo že počakala.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BeachWolley
4.8.2008 10:39:04   
mojsoncek
Niti pod tocko razno, ne v prvem, ne v drugem in ne v tretjem trimesecju... prvic zato, da te ne zadane zoga, drugic zato, da se ne spozabis in vrzez na tla za zogo in tretjic, da ne "raztegujes" trebuha, ker se lahko "odlepi" posteljica... pa se kaj bi se naslo

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BeachWolley
4.8.2008 15:45:25   
Cveta28
vidim, da ste kar enotnega mnenja. Saj sem tudi sama podobnega menja. Potem si bova z mojim kodrom morala izmisliti zeloooo dober razlog zakaj sedaj ne bom več hodila na odbojko. Najini soigralci so večinoma moji sodelavci in eno user posted image so tako že razkrinkali user posted image . Valda pa jim raje povem kot da bi tvegala SS.


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BeachWolley
4.8.2008 16:02:04   
Pi-kica 1
Jaz sem še malo poskušala na začetku nosećnosti, samo mi ni pasalo. Me je prav zabolelo, če sem malo skočila.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BeachWolley
5.8.2008 8:39:48   
Cveta28
Ko sem mojemu predragemu kodrčku omenila, da odbojka ni preveč dobra stvarca me je samo debelo pogledal. Še vedno vztraja, da grem z njim user posted image To bo danes še prepičevanja.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BeachWolley
13.9.2008 13:31:17   
klavdiy4
Čaw...

Jaz sem lansko leto z user posted image   vse poletje igrala beachwolley in ker imam letos novembra PDP, to leto nisem mogla igrati z njim...  Bilo mi je full dolgčas, ko sem lahko samo gleda, bilo pa je tudi lepo, ker nisem mogla igrati zaradi user posted image ...

Mislim, da je bolje, da počakaš na naslednje leto, ko boš lahko spet normalno igrala, kot, da je kaj narobe s tvojim user posted image ....

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?