|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bel izcedek
22.7.2008 17:01:46   
Žaka
Do menstruacije imam še 6 dni. Pojavlja se mi obilen izcedek. prav čutim ga kdaj mi kapne na hlačke. Ga je pa veliko,bele barve in kod jogurt. Nima vonja in ne srbi.  Kaj naj bi to bilo ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bel izcedek
22.7.2008 17:36:14   
Naja30
Beli tok.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bel izcedek
22.7.2008 18:28:00   
divans1
Točno tako. Beli tok, nič ni narobe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bel izcedek
23.7.2008 7:50:24   
NATAŠI
to je beli tok in ko sem jaz zanosila (še preden sem naredila test) sem imela full povečan beli tok in potem še nekaj časa šele nato se je umirilo ... pri meni je bil to znak da sem bila user posted image  (ni pa to znak pri vsaki ženski)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bel izcedek
23.7.2008 11:05:42   
Anonimen
Nataši. . . kok časa prej pa se ti je pojavil beli tok. . . Meni se je tud pojavil danes zjutri, pa trebuh me boli kot pred user posted image , imam pa jo za dobit čez teden dni

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bel izcedek
23.7.2008 11:39:38   
talika81
jaz mam točno en teden pred predvideno user posted image  vedno močno povečan beli tok ... in to traja kakih 4-5 dni ... potem se pa umiri ... in po tem izcedku pol točno vem, če nama je ratalo al ne ...

tako da se strinjam s tem, da to ne pomeni nujno user posted image  ... pomenilo bi po moje sam takrat, če se povečan beli tok ne bi končal ampak bi ga imela skoz do predvidene user posted image  ...



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bel izcedek
23.7.2008 15:51:30   
Anonimen
A je to cisto navaden bel tok, ali je bolj sirast? Ker jst bi mogla 2dni nazaj dobit user posted image , pa se mi je pojavil tak sirast izcedek, verjetno so glivice...Kako se ubistvu loci bel tok od glivicnega vnetja? Upam da ni neumno vprasanje?

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bel izcedek
24.7.2008 6:30:47   
Edinka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako se ubistvu loci bel tok od glivicnega vnetja? Upam da ni neumno vprasanje?


Nobeno vprašanje ni neumno, neumni so samo odgovori!
Lahko ti odgovorim le iz lastnih izkušenj. Pri belem toku imaš samo izcedek, pri glivicah - ko jih enkrat dobiš, točno veš, kaj sledi. Nepopisno srbenje, bolečine med seksom (meni je bilo, kot bi me nekdo z britvico rezal), sirast, grudast izcedek, ki ni ravno prijetnega vonja.
No, tako, upam, da sem ti kaj pomagala, pa naj se katera pove svoje mnenje. Lep dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bel izcedek
24.7.2008 11:19:20   
Anonimen
Edinka hvala ti za odgovor!!!

(odgovor članu Edinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bel izcedek
24.7.2008 14:52:38   
Žaka
Do menstruacije imam še 4 dni. Že dva dni imam močne vetrove. Ampak res močne na dve minuti...kar ve eno.user posted image user posted image .Danes mi je bilo slabo na šitu. Imam povečan apetit,zjutraj nisem nikoli jedla zdaj pa sem zjutraj lačna ko slon. Bolečine v ledvenem predelu. Zelo občutljive zobe,sploh če pijem mrzlo,nikoli nisem občutila te zmrzline.Napeta prsa. Tole s zobi mi pa je res čudno.... Upam da bo pokazaloo +++.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bel izcedek
24.7.2008 15:43:02   
sakuL
drugače je beli tok, lahko si pa tudi noseča, se mal počakaj ... pa če M ne bo, naredi test, pa boš videla zakaj se je ta zadeva pojavila.

jest imam recimo več tega belga toka prav poleti k ne nosim spodnje majice in imam takoj kako vnetje, potem pa kar nekaj curi venuser posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bel izcedek
24.7.2008 15:48:18   
Edinka
Žaka, držim pesti, da bo +!
user posted image


(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 9:45:56   
Anonimen
Dan,

še jaz bi prosila za en nasvet. . .
jaz imam tud povečan beli tok, pa ga nikoli nisem imela, user posted image  bi pa morala priti čez 4 dni. Učerej sem bila ful utrujena, danes pa me je začelo že zjutrej ful kuhat ampak samo v obraz, sem kot user posted image  :) pa spodej me špika. . . user posted image
HVALA

(odgovor članu Edinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 9:56:28   
Žaka
Danes mi je spet rahlo slabo. Napihnjena sem. Bolečin nič. Malo pekoče zizike.
Me je že mikalo da bi šla po testek,pa sem si raje rekla če bo zamujala potem ja.:-) Ker sem že tok zmetala stran denarja zato. Do tečke še 3 dni. Upam da jo nebo.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 9:57:47   
Žaka
Aja pa še to utrujena sem ko zmaj. En teden me popoldne uzame in zakinkam. Zvečer komaj čakam v posteljo. Ne vem ali je pazaradi tega ker vstajem ob 5 h zjutraj.:-)

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 10:11:38   
Anonimen
No Žaka. . . imava kar iste 'simptome' . . upam da bova zagledale +

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 10:15:32   
Žaka
Anonimna...koliko časa pa že delata na user posted image ? Midva 9 mesec.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 10:20:22   
Anonimen
dober let pa pol. . . Pa sta bila že na kakšnih preiskavah, pregledih. . . Midva sva dala že vse skozi in zdej me septembra čaka IUI, sam še kar upam da bo šlo brez tega

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 11:41:24   
Žaka
Hja..ne nisva bila. No jaz sem bila na UZ. Pa pravijo da je vse ok. Če ta mesec ne rata začnem z Klomofenom ga imam že doma.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 12:04:19   
Žaka
Za kosilo sem naredila pizzo. Če bi me ob polnoči zbudil bi jo šla jest,je namreč moja najboljša jed. Zdaj pa začudo,komaj sem jo pojedla malo,pa še to s težavo. Tole pa mi je malce čudno. Pici se odrekla.....Aja pa full imam belega toka res dosti,prav čutim ko mi teče.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 12:22:55   
Anonimen
Jst pa sfreziram vse pred sabo user posted image  . . danes sem že tok pojedla da mam res trebuh k nosečniceuser posted image

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 12:58:01   
Rožica82
v lekarnah se dobi novi test CHECK IT, ki pokaže morebitno nosečnost že dva dni pred pričkovno M

Pa naj ti pokaže kar si želišuser posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bel izcedek
25.7.2008 13:02:17   
Anonimen
Bom raj še mal počakala. . . . pa si še mal 'domišljala' morebitne znake nosečnosti user posted image

(odgovor članu Rožica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bel izcedek
28.7.2008 17:54:51   
Žaka
No,tako je zdaj z mano. Danes bi mogla dobiti menstruacijo. Nisem jo še. Tudi rjavega izcedka nimam ki sem ga prej imela vedno tr dnii pred tečko.Čutim rahle bolečine v predelu trebuha kod ( milnejše) pred menzo. Glava pa me boli kar fino. Upam da jo ne bo.:-)Aja imam pa kar velik belega toka.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bel izcedek
28.7.2008 21:13:31   
Kaja30
Navijam zate, žaka!

In zate anonimna tudi!

user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?