|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Beli tok
15.4.2007 12:32:46   
Lupita
Imam eno prošnjo, a bi mi lahko prosim razložile, kako je z belim tokom? Prejšnji mesec so me prsi bolele že 14 dni pred menstruacijo in belega toka nisem imela - imela sem ga prej. Ta mesec imam beli tok že več kot zadnjih 14 dni, v soboto ali nedeljo naj bi dobila M oz upam, da je ne bom. Prsi mi bo razgnalo, tako kot prejšnji mesec. A je beli tok vedno prisoten ali naj ga po ovulaciji več ne bi imela? Enostavno ne vem več. Malo spremljam, kaj se mi dogaja, pa je vsak mesec drugače. user posted image

Imam pa M redno na 28 oz 29 dni. Točna kot ura vsak mesec. Je možno, da sem zamudila O? Slončkala sva namreč šele 12. dan po M. Skratka nič mi ni več jasno. Drugače redno seksava. :)

Hvala za pomoč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Beli tok
15.4.2007 21:47:25   
Blejka26
jaz sem noseča že 13tednov pa je beli tok vedno prisoten.Na čase mi gre prav na živce,sploh pri s.odnosih

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Beli tok
16.4.2007 10:26:42   
Lupita
Hvala za odgovor, drugače pa se mi je danes začelo š evrteti, kar me je čisto vrglo iz tira, ker na trenutke računalnik pleše kot da bi bil živ :)

Do M pa je še 5-6 dni. Sploh mi ni jasno, če je to kakorkoli povezano

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Beli tok
17.4.2007 21:34:43   
majuška
pozdravljene dame!


sama ima pravtako vprašanje glede belega toka.
z možekom načrtujeva user posted image , ampak nama še ni uspelo.( bo že)  beli tok imam v večini vedno prisoten tak da sem že navajena. a zadnje 3 dni mi pa teče v nenormalni količini- čist prozorna sluz, kot med ovulacijo, čeprav mislim da po izračunu je ta že mimo kaki 1 teden.  tak fejst nisem imela nikoli, sploh pa ne tako zelo prozorno. in to konstantno podnevi in ponoči. Kaj menite?

lep pozdrav in predvsem čestitke vsem bodočim mamicam....user posted image

majuška

_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Beli tok
18.4.2007 19:23:11   
majuška
o
IZVIRNO SPOROČILO: majuška

pozdravljene dame!


sama ima pravtako vprašanje glede belega toka.
z možekom načrtujeva user posted image , ampak nama še ni uspelo.( bo že)  beli tok imam v večini vedno prisoten tak da sem že navajena. a zadnje 3 dni mi pa teče v nenormalni količini- čist prozorna sluz, kot med ovulacijo, čeprav mislim da po izračunu je ta že mimo kaki 1 teden.  tak fejst nisem imela nikoli, sploh pa ne tako zelo prozorno. in to konstantno podnevi in ponoči. Kaj menite?

lep pozdrav in predvsem čestitke vsem bodočim mamicam....user posted image

majuška


_____________________________

majuška

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Beli tok
18.4.2007 19:43:24   
Lupita
Majuška men se je izcedek spremenil v rjavkasto kapljanje, tako da... Upam, da ga jutri ne bo več, ker je to - sem sedaj malo posrfala naokoli, ker imam končno čas - lahko vgnezditvena krvavitev... Še posebej, ker imam tudi vrtoglavice:) No, danes niti ne...še dobr, mi je že računalnik obvladal dunajski valček. user posted image

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Beli tok
18.4.2007 21:07:01   
majuška
Pozdravljena Lupita!

A res? Pa si tak tud full močen izcedek imela? saj pol tak veš da če je začel postajat rjavkast in če ni čas za menstruacijo , veš kaj to pomeni....user posted image  . Ja ne vem . Upam da bo tako kot praviš... pri obeh... user posted image



_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Beli tok
18.4.2007 21:17:51   
majuška
lupita!

no kolikor sem zdaj prebrala o tem rjavem izcedku ki si ga dnes opisala pod drugim naslovom.
do vgnezditve ( če vem dobro) pride po 7 dneh, na ka r je možno da se pojavi vgnezditvena krvavitev, ki je podobna rjavemu izcedku.

V primeru da gre za vnetje: bi blo prej možno da bi te srbelo zunanjo ali notranje spolovilo (za kar bi lahko zelo dobro uporabila canesten ki ga dobiš mislim da predpisano na recept od svojega ginekologa)==> to se predvsem zgodi tistim ki so na kaj bolj občutljive, kot so mila, wc papir, tesna oblačila,...). Tak da nebi rekla da bi alhko kar tak rjav izcedek lahko kazal na vnetje, sploh pa ne brez kake kar nek povišane telesne temperature pa to.

Možen rjav izcedek pa veš da je lahk prisoten par dni pred menstruacijo... kar pa ni mus da bi se ti to dogajalo vsak mesec. Jaz sama sem prejšen mesec tako imela... pol pa sem dobila M.

No v glavnem ne se sekirat ker ziher nič ni narobe. Počakaj do drugega tedna, pa boš videla da bo se vse razjasnilo. Saj vem kake smo ženske... vse bi rade takoj vedele. En prijeten pozdrav.... (

kako dolgo se z vašim trudita za bebeka.... ???informativno vprašam...


_____________________________

majuška

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Beli tok
18.4.2007 22:46:04   
Lupita
Dober večer, majuška user posted image

Midva sva se domišljala in predomišljala kake pol leta, ampak zdej pa kaka 2 meseca user posted image tud z namenom user posted image , ta mesec pa za ziher. Čeprav se mi zdi, da sva lahko tud zamudila :) Si pa že zelo želiva plusek...

Ja, js moram reč, da še nikol nisem imela tega rjavga izcedka 5 ali par dni pred M. Sem imela max kakih 6 ur prej max. Ampak vem, da ne bi bilo nič neobičajnega, da je to le napoved M.

Bi pa bila to moja prva nosečnost in me je na trenutke kar strah, ampak priznam, da me je prejšnji mesec čist razočaralo, ko ni bilo nič.

Sicer pa nič ne prehitevam, priznam pa tudi, da mi je fino tule čakat z vami in se o tem  pogovarjat, ker se zaenkrat razen z mojim ne morem z nikomer oz. ne vem je to vseeno taka intimna stvarca. Mislim vsaj v začetku...

Držim pesti, da ti čim prej user posted image prinese srečo. Mislim, da so štorklje neki štrajkale prejšnji mesec, upam, da so jim za ta mesec našli podkupnino...zarad vseh nas user posted image

Kako pa je kaj s tabo?

lp

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Beli tok
19.4.2007 14:00:02   
majuška
pozdravljena lupita!
 
no z mano je pa tako... načrtujeva komaj tretji mesec in to najinega prvega otroka.(nenormalna želja po user posted image iz obeh strani). Lani sva se poročila, letos končujem študij, in nebi bilo lepšega kot povrh še enega user posted image . In kot smo vse ženske... nestrpno čakam da bo uspelo, in vsakič ko ne smo pač malce razočarane. Čeprav si zadnje čase nekako dopovedujem da pa res vse ne gre kar takoj. upam da bo user posted image  mislil na naju in nama bo v prihodnje uspelo. Zaradi mojega faksa in njegove službe se ne vidiva včasih med tednom tak da je vse skupaj malce omejeno glede sexa. No ponavadi nekje po datumih prideva skup. Pravijo da bi za načrtovanje otroka naj imel par trikrat tedensko spolne odnose da bi blo nekje ok. Saj midva tud najmanj trikrat, ampak komaj proti koncu tedna. Saj jaz pravim, ne preveč razmišljat o tem, če bo al ne bo, in skratka uživati v spolnosti, pol pa ni vrag če pa ne bo enkrat uspelo. Tudi jaz si na tak način rada pišem, da malo izmenjam informacije pa pričakovanja, sicer se ne dajem gor na lestvico: me pa ne pričakujemo ..., ker mi je mogoče malo preveč to, (pač stvar vsake posameznice,)drgač pa za vsako posameznico navijam da se ji izpolni želja po user posted image . Po mojem ni lepšega kot materinstvo.
a ti pričakuješ M v nedeljo? jaz mislim da tud enkrat v nedeljo ali ponedeljek. Še moram pogledat. V vsakem primeru se slišimo.... in izmenjamo informacije...  lep pozdrav... ko boš lahk pa se kaj javi....

_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Beli tok
19.4.2007 14:32:36   
Tiara123
Punce dejte mi neki razložit. Kako ločiš beli tok od sluzi ob ovulaciji. Jaz do pred nedavnim (dokler nisem začela resno delati na otročku) sploh nisem vedela, da ob ovulaciji obstaja kakšna sluz. Beli tok imam skozi cel ciklus po malem in res ne bi vedela, kdaj pa nastopi sluz ob ovulaciji. To je potem še en dokaz da nimam svojih ovulacij, ali kaj? Imam pa drugače policistične jajčnike.

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Beli tok
19.4.2007 17:05:50   
Lupita
Majuška: ja, nekako sva na podobnem user posted image jaz v nedeljo odhajam na dopust in se vrnem šele naslednji teden in takrat poročam kako in kaj. Ful držim pesti zate in upam, da se bova skupaj preselili k decemberčicam...user posted image Drugače pa: rjavga izcedka nimam več, vrtoglavice malo občasno vse ostalo pa normalen PMS. Le malo zgodaj se je začel, BV. Bomo videli oz ne videli v nedeljo in se čim prej tipkamo potem, ko pridem nazaj. Lepo se imej in uživaj v sončku, če se ne slišiva več... user posted image



Z belim tokom pa tako: žal te zadeve (še) ne obvladam preveč, ampak mislim, da je v plodnih dnevih bolj tekoč, malo več ga je in bolj tak sluzast in bolj prozoren, pa vleče se, ko ga primeš. V navadnih dnevih pa ga nimaš, ali ga je malo, po ovulaciji pa je tak gost bel in zelo lepljiv - vsaj pri meni je tako, potem pa naj bi tudi usahnil...user posted image

Upam, da sem ti pomagala...

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Beli tok
19.4.2007 17:38:00   
majuška
pozdravljena tiara123!

da ti amlce pomagam, pobrskaj po forumu malce o cervikalni sluzi in o ovulaciji, kjer boš našla željene podatke. da ti povem je ta sluz bolj gosta in se ti na prstih zlepi oz. vleče. no zgoraj vtipkaj pod išči : cervikalna sluz ali pa ovulacija pa boš vidla. ponekod je navedena še ena internetna stran kjer so še slikce zraven o tej sluzi. lep dan ti želim....

_____________________________

majuška

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Beli tok
19.4.2007 17:42:16   
majuška
lupita!


oh kak lepo .... dopust.!user posted image  no pol se mi pa po dopustu kaj javi, bom vesela. upam da boš uživala in da boš kmalu user posted image .  (jaz pa pravtako) user posted image user posted image  


papa

_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Beli tok
23.4.2007 16:09:18   
majuška
tiara123!

naslov kjer si lahko pobliže pogledaš cervikalno sluz ki jo opaziš med ovulacijo.



izvoli!!!!

http://www.solazazivljenje.si/naravno_nacrtovanje_druzine.html

_____________________________

majuška

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Beli tok
23.4.2007 16:31:30   
Tiara123
majuška, najlepša hvala za link. Bom temeljito prebrala in preučila in upam, da mi bo potem kaj več jasnega.
Še nekaj, slišala sem, da beli tok pomeni bolezensko stanje, ki ga je treba zdraviti. Ko pa sem ginekologu omenila, da imam pogosto beli tok, pa je rekel, da je to normalno. Je to res?

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Beli tok
23.4.2007 17:51:42   
majuška
tiara123!

beli tok je nekaj čist normalnega. Nožnica mora biti vedno nekoliko vlažna, zato izločajo sluznice čisto, tekočo sluz. Količina izločene sluzi zelo variira (različno). Nikakor pa ni bolezensko stanje, dokler ta tok ni spremenjen. ( drugačne barve, itd...>). če pa pride do vnetja pa ponavadi peče, srbi, skeli in je prisotna rdečina + izcedek, takrat pa je najbolje da obiščeš ginekologa, dokler pa tega ni pa ni straha. Sama vem da je včasih ta beli tok nadležen ampak tudi s tem se da živeti. (lahko probaš z jogurti, pozanimaj se s kakimi- ki jih piješ )ni 100 % ampak probat ni greh. Ko pa imaš ovulacijo pa ta beli tok postane gostejši in lepljiv.


v glavnem ne skrbi.... lep pozdrav

_____________________________

majuška

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Beli tok
28.4.2007 8:06:52   
september1
pozdravljene.
mene pa zanima koliko časa po spolnem odnosu potrebuje sperma da "steče" ven.S fantom delava nauser posted image .zadnjič sem med tuširanjem(zvečer) opazla prozorno sluz,ki je bila vlecljiva.Spolni odnos sva pa imela po kosilu.
Zdaj pa ne vem al je to bla sperma al pa ovulacija.

punce hvala za pomoč in lepe praznike

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Beli tok
29.4.2007 20:25:41   
majuška
september1 pozdravljena!user posted image

hmmm odvisno je kako dolgo ti  teče ven. men osebno različno. včasih mogoč še kako uro, včasih opazim še drug dan na hlačkah, tako da... normalno!
ovulacija pa je pač takrat kot je, in tudi  cervikalna sluz je čist drgačna po izgledu kot pa sperma. upam da ti je to v pomoč. user posted image

_____________________________

majuška

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Beli tok
29.4.2007 20:26:48   
majuška
me prav zanima kako kej lupita.... user posted image

_____________________________

majuška

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Beli tok
3.5.2007 16:59:07   
Lupita
Evo mene majuška!

Vsi tisti znakci so bili PMS!!! user posted image

Ampak OKI, zdaj se selim med majčke! Dopust pa je bil zakon. Zdaj sva user posted image malo večkrat, ker sva oba imela čas user posted image user posted image user posted image . Bo pa v naslednjih mesecih... user posted image

Kako si ti kaj? Se tipkava na majčkih!!!! Ampak komaj čakam, veš............


Lepo te pozdravljam!!! user posted image

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Beli tok
3.5.2007 20:52:41   
majuška
alo lupita!

lepo te "brati" spet na netu. Lepo da si uživala na dopustu. Sem že čakala kdaj se boš kej javla in povedala kako je kaj na stvari. Tudi jaz sem dobila obisk user posted image , na žalost, čeprav sem se res že veselila, no pa moj možek tudi. Bo pa v prihodnje... bomo lepo na tem delali pa bo. user posted image user posted image .  uživaj in upam da se bomo še kaj "tipkali", bi blo fajn.


_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Beli tok
4.5.2007 13:07:13   
Lupita

Majuška...
Sem nazaj!
Danes malo več časa za čvek. Ja je bla "hecna" tale epizoda z izcedkom. Sem potem malo razmišljala in sem prišla do zaključka, da je vse to lahko normalno tudi zame, le da nikoli prej nisem posvečala posebne pozornosti raznim ZNAKCEM. :)

Sem sama sebi smešna ko takole razmišljam, kaj vse sem videla, ker sem želela videt +. :)

Mislim, da je naslednja runda okoli 17. maja. Bomo videli, kako bo tokrat... :) Dopust in nič stresa pa ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image . Kakorkoli že imela sva se res fino in to mi je zaenkrat dovolj. Nisem preveč zaskrbljena, ker delava zelo malo časa na user posted image . Pa tudi če bi trajalo nekaj časa, včasih pač traja...Nočem pa se predozirat s tem adrenalinom vsak mesec, ker se ti lahko kar zmeša od nestrpnosti. Vem, da sem prvi mesec naredila 3 teste!!! Halo?! In to ful preden bi morala dobit user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tko da juhu za mesec maj!!! :)

LP

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Beli tok
4.5.2007 18:29:35   
majuška
lupita!

haha, tud jaz sem jih delala v upanju in veliki želji...  no saj vidiš. tud midva delava komaj 3 mesece, tako da je še polnoooooooo časa... take smo ja, da preveč razmišljamo o tem včasih, ker če ne bi, bi ziher blo kaj prej...  user posted image

se bom potrudla da ne bom več toliko razmišljala. oh kaj bi jaz naredila da bi midva lahk zdaj šla kam na dopust... sama... nimava namreč te sreče. on ima veliko dela, jaz pa končujem faks, tako da bo še treba malce počakat na tako uživanje.  Mogoče pa bo kaj z najinega poročnega potovanja letos, lani ni šlo skozi z časom. Bo že. Ena najboljših prijateljic je rodila pred dnevi user posted image  oh kakega sončeka lepega je dobila. sem ga  morala kar neprestano cartat tako je bil srčkan. Ji tako privoščim. user posted image  

No midva pa se bova še naprej trudila za takega lepega sončeka user posted image .

_____________________________

majuška

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Beli tok
6.5.2007 17:16:33   
Lupita
Ja, majuška,  okoli mene so tudi vse, ki mi veliko pomenijo rodile in to take luštkane pingvinčke, da jih je veselje pogledat. Vsak po svoje... In mislim, da me je vse to spodbodlo k temu, da sem še sama začela razmišljat o tem in potem nekaj časa skupaj z dragim in potem sva kar naenkrat začela na tem delat. Najprej ful previdno, potem pa se je obema začelo dogajat... user posted image Skratka, ta mesec sva prvič resno vzela stvar, ampak se tud ne obremenjujem tako kot prejšnja dva... Upam, da bo pomagalo. Rada bi do julija zanosila, da bi potem naslednje poletje lahko uživali kot družinica kje ob morju... :) nekako se mi zdi, da jelažje čez zimo prenašati mraz, kot poleti vročino, če si visoko noseč... Tko nekako.
Letos sva se kar zagrebla za ta dopust, da se malo rešim stresa, da zamenjam okolje in da sva samo midva daleč naokoli. Malo pozabiš na vse, tudi na željo po user posted image .

Ampak, da zamenjam temo... Zdajle sem čekirala, koliko aprilčic je in je res nekako četrtini uspelo. Zanimivo ne? Tako da... Potrpežljivost je tukaj ključnega pomena. Držim pesti zate in upam, da se bova skupaj naslednji mesec lahko preselili  k majčicam v pričakovanju. To bi blo res zakon!!! V vsakem primeru se pa tipkava...

Jutri moram nazaj v službo. user posted image Kok sem se hitro razvadla ležernosti....user posted image

LP

(odgovor članu majuška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?