|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Beli tok - znak?
27.8.2008 18:16:09   
M1987
Zdravo punce, nikjer ne zasledim ali je lahko beli tok oz. sluz tudi kakšen znak nosečnosti? user posted image 21.08. bi morala dobiti user posted image pa je ni bilo. Tisti dan sem delala test in je pokazal samo I črtico user posted image Danes sem bila pri G in mi je rekla, da imam veliko sluzi - 14mm. Opazim samo to, da imam povečan apetiti in bolj polne prsi, ki so boleče. Ne vidim in ne čutim nobenih znakov za user posted image . Ali je katera imela takšno situacijo? Marsikatera me razume kako težko je, ko se čaka, da se končno pojavita user posted imageuser posted image . Res iz srca hvala vsaki za odgovor, besedo ali karkoli user posted image user posted image user posted image Z vašo pomočjo mi je lažje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 18:20:35   
a.jrad
Pozdravljena!
M1987 tudi jaz sem novembra imela povečane prsi in beli tok, pa je prvi dan izostanka user posted image  bila ena črtica na testeku, 6 dan po zaostanku pa sta že bile user posted image user posted image  (vendar jaz nimam rednih m, tako da verjetno zaradi tega).

Ponovi test s CB.

pa navijam zate da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 18:24:59   
ursa30
povečan beli tok je lahko znak za user posted image ali za user posted image
držim pesti, da zagledaš user posted image

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 18:37:34   
Shuka
Zakaj že ne daš kri, da ti preverijo betaHCg? Kaj se mučiš in iščeš znake, ko je dvomov lahko že pri rezultatu krvnega testa konec.

Srečno.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 19:01:59   
Anonimen
Jaz imam pred vsako user posted image povečan beli tok.

Daj naredi še en test (danes je že 7 dni po zaostanku), ali pa pojdi v ZD dat kri, da ti naredijo test.

Držim pesti user posted image

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 20:42:56   
M1987
Ha ja... Saj veste kako je z željo po user posted image  Da jutri bo izvid krvi vse pokazal. Nekako ste me pripravile do tega, da če pač nisem user posted image  bomo počakali na user posted image  in šli v nove boje za user posted image  A je tako? Hvala vam punce, ker mi vlivate pogum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Beli tok - znak?
27.8.2008 21:14:00   
becky
menda je lahko beli tok tudi znak na user posted image . iz svojih izkušenj pa vam povem, da sem imela že vse znake, pa še nisem user posted image  (pri meni je razlog endometrioza), med drugim tudi veliko beleha toka. upam, da je pri tebi to znak user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Beli tok - znak?
28.8.2008 0:37:03   
Anonimen
Beli tok običajno povzročajo glivicee kvasovke

http://med.over.net/forum5/read.php?19,4724642,4728567#msg-4728567

(odgovor članu becky)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Beli tok - znak?
28.8.2008 8:08:28   
Anonimen
Zakaj ne narediš test?????????????

Res ne razumem?!?!user posted image

Naredi urinski test, naredi jih več.....In če te še vedno zanima, greš v laboratorij, daš kri in testirajo za ßhcg.....Takoj vse jasno....

BC test res vsi kritizirajo, vendar on zazna najmanjše količine nos.hormona. (10 enot)

Zato je ta test večkrat pozitiven, čeprav dobimo user posted image . Nosečnost je propadla...

Hajde, naredi že enkrat ta test!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Beli tok - znak?
28.8.2008 8:13:22   
Anonimen
ja jest k sem bila user posted image sem imela velik obelega toka..več kt običajno
držim pestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Beli tok - znak?
28.8.2008 10:29:53   
ptejka
Ja tale bel tok je tudi meni večna uganka - nikoli ne vem ali je povečan zaradi user posted image , glivic ali mogoče zaradi user posted image , ki pa je še nisem dočakala. Predlagam ti, da greš čimprej na odvzem krvi, ki ti bo razblinil še zadnji dvom. Seveda pa držim peste da si srečka user posted image .
p.s. nujno nam sporoči ko kaj izveš - sej veš kakšni firbčki smo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 10:08:14   
M1987
Joj punce nič ni... user posted image Včeraj sem dobila krvni izvid in je bil negativen user posted image danes pa je prišla še tetka, tako da je bilo veselje in pričakovanje zaman. user posted image No lepo darilo za user posted image  user posted image Gremo v novi krog user posted image Vseeno vam hvala, ker ste upale z menoj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 10:10:23   
pikicao.
Joj punce nič ni... Včeraj sem dobila krvni izvid in je bil negativen danes pa je prišla še tetka, tako da je bilo veselje in pričakovanje zaman. No lepo darilo za Gremo v novi krog Vseeno vam hvala, ker ste upale z menoj


bogica, a pa se rojstni dan imas..
joj lej zelim ti vse naj naj, pa ne se predat, ves kok je se mesecev ;)
drugace ti pa zelim da se ti uresnici tvoja najvecja zelja (se mi zdi d vem ktera je to ;) )

dzi se user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 11:04:28   
ptejka
M1987 - VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image

zaradi user posted image  se pa nikar preveč ne sekiraj - bo pa drugič večje veseljeuser posted image user posted image

lepo praznuj pa vse lepo, predvsem pa čimprejšnjo user posted image

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 11:15:38   
S*
M1987 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vse najboljše za rojstni dan.

(odgovor članu ptejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 11:31:43   
M1987
Hvala za želje. Ja jutri imam user posted image in sem pričakovala najlepše darilo v življenju, toda žal... Gremo pa v novi krog za september. user posted image Se mi katera pridruži? user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 11:47:38   
Jane77
M1987, happy birthday!!!!!user posted image

Glede tečkeuser posted image  pa te kr razumem, da si mal žalostna. jst sem tud, mi je dons test pokazal minus-------  in jo tud pričakujem user posted image   No, ampak glavo mormo držat pokonci! in gremo naprej v nove boje user posted image user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 11:49:49   
sakuL
vse naj najuser posted image user posted image

tudi tista skrita želja se ti bo izpolnilauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 12:00:05   
daga11
jaz se ti pridružim praznovanju rostnega dneva, ker sem jaz tud rojena na jutrišnji dan!

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 12:10:18   
M1987
a res daga11? user posted image Ja vse najboljše in najlepše tudi tebi jutri user posted image Se bom spomnila nate user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 12:19:05   
ursa30
vse najboljše želim obema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Beli tok - znak?
29.8.2008 15:53:55   
fragola
Vse najboljše obema in želim, da se vama uresničijo vse želje!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?