|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 18:06:37   
Anonimen
Kaj dodajate belemu perilu, da ostane belo in ne sivo?

Kaj pa če so majčke že sive, kaj dodati, da bodo spet bele in brez flekov?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 18:17:33   
Marogica
Da ne bo sivo in če je že sivo-dodaš pecilni prašek, nekje pol vrečke na pranje

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 18:30:45   
BLAŽIKA
Za BELO!!!!!!! perilo daj v stroj prašek k2r da ti razbarva sivo perilo in spet bo bleščeče belo. Drugače pa vso belo perilo ki se pere na manj kot 60 stopinj postane čez čas sivo ali rumeno in ga moraš razbarvat čez čas.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 19:39:09   
Anonimen
Belo perilo je treba kuhat, da ne postane sivo. Jaz imam vse bleščeče belo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 21:07:34   
soncek&luna
jaz pa takrat zamenjam prasek in kupim Rexov prasek z ucinkom sode... enkrat probala za foro in res deluje...bela brisaca na kateri sem imela en temen flek pa tudi fajn zaprana je ze bila, ker sem jo po pomoti dala prat s kavbojkami, je po 3 pranjih postala zopet blescece bela

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
27.6.2007 22:00:30   
al1*
Tudi meni se ne zdi, da je belo perilo posivelo - perem ga pa tudi jaz večinoma na 90. Prašek pa - kakor kdaj - od ariela, persila, dasha....

_____________________________

lp


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 6:17:52   
Balonchy
K2r ali pa Vanish

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 13:42:53   
Anonimen
Ma Vaniš se mi zdi en šit. user posted image  Jaz ne vem, meni fleki ne grejo z njim ven. Bom zdaj probala s tem ko je kao za beljenje. Sem pa kupila malo morje tes sredstev, da vidim, če kaj funkcionira, zdaj pa mi pralni pušča user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 13:45:29   
orhideja75
meni tudi Vaniš ni vredu. je bolje oxy-zelen al neki podobnega

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 14:28:37   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Belo perilo je treba kuhat, da ne postane sivo. Jaz imam vse bleščeče belo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 15:45:03   
Anonimen
Ma, ja...kuham,kuham...pa je vseeno sivo user posted image .

A ne vpliva na sivino trdota vode user posted image .

V glavnem stroj je popravljen, tako, da bo jutri šlo vse noter od pecilnega, soda bikarbone, vaniša, Persilovih tabletk proti sivini in še sol user posted image . Ima da oslepim, ko se opere user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
28.6.2007 20:07:04   
bamby




Perilo je treba najprej res presortirat, ker ni pametno vse barve cot skup zmetat in prat to v eni žehti.
Torej belo perilo, ki se ga obkuhava jaz po nasvetih moje mame vedno najprej operem na 40°. Vprašale se boste, ZAKAJ? Tu je namreč vzrok za posivelo perilo. Najprej na 40 oprati zato, da se cunje  po sicer dolgem "predpranju" splaknejo, in se tako ne kuhajo (na 95°)potem v umazani vodi.
To pranje res traja malo dlje, ampak verjemite, se splača. In če imate novejše pralne stroje, ki imajo program za polovično pranje, lahko mirno operete "predpranje" kar na tem programu, le količino vode še dodajte.
Ni pa slabo pri 95° pranja dodati tudi kakšno merico Vanisha. In Ariel po mojem mnenju tudi prekaša vsa sredstva za pranje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Belo naj bo belo in ne sivo
29.6.2007 22:41:28   
MALINČICA
Jaz tud najprej sperem na 40, pa dam še enkrat prat na prekuhavanje. Včasih dam pa kar belila zraven, pa je! Ampak morajo pa bit res bele cunje, čeprav se mi na kuhinjskih krpah, kjer zmeraj dam belilo in pranje na 90°, pa so barve še zmeraj enakeuser posted image

Aja, pa za belo perilo je res najboljši Ariel!user posted image

To s pecilnim praškom pa prvič slišim.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?