|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bepanten
4.1.2005 12:25:47   
žiža
Me zanima če katera kaj ve o tem, da naj bi Bepanten krema povzročala poraščenost kože? :zmeden:
Naša Sara ima zelo občutljivo kožo in že za vsako mal manjšo praskico se ji naredi flekec (bel okoli pa rdeč) sej običajno hitro izgine po 5-10 min. ampak kakšen je pa bolj trdoživ in ga prežene le Bepanten. Zdej sem pa slišala da naj bi to povzročalo večjo poraščenost. Da ne bo sedaj naša lepotička volkodlakec postala :(
l.p. žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bepanten
4.1.2005 12:27:39   
dory
Jaz tamalmu mazen ritko z bepanthenom ko je vneta....hvalabogu to vi velikrat...ampak o porascenosti pa se nisem slisala...hihi mali volkodlakci...pomoje to ni res...ce ne bi noben tega uporabljal:zmeden:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bepanten
4.1.2005 12:32:12   
žiža
ja menda je to svarilo prišlo iz ust patronažne ki v naš konec hodi ????

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bepanten
4.1.2005 12:35:16   
Jančika_
Sej ne vem, a se naj smejem al ne. :)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bepanten
4.1.2005 12:51:13   
dory
Mah te patronazne...men je pa glih patronazna svetovala bepanthen za vse zivo :)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bepanten
4.1.2005 12:58:10   
Jančika_
Ma od kod jih jemljejo:)-.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bepanten
4.1.2005 15:51:19   
Lunca1
ha ha

Upam da ne drži:ups:, drugače je ne bom upala več mazat:)-:)-:)-

LP Lunca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bepanten
4.1.2005 15:51:22   
lin
Meni je tudi patronažna svetovala bepanten pa še bepantol...(obala)
Smešna ta stvarca o poraščenosti!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bepanten
4.1.2005 16:19:19   
Gina
hi, hi...:)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bepanten
4.1.2005 16:23:02   
tjaga
Ja, mi našo Tjašo po potrebi mažemo z Bepantenom, pa še nismo depilatorja rabili. Hvala bogu.

:)-:((:)-:((:)-:((

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bepanten
4.1.2005 17:14:36   
BONI*
U madona, a potem bo mojmu Lukatu kar pragozd okoli anusa zrastel:)-

Zdej pa še malo zares! Ker ste glih pri Bepantenu. V kolikšnem času pa Bepanten pozdravi uneto ritko. Mi Lukatovo ritko že kakšen teden mažemo z bepantenom, ker ima okoli anusa kar fino uneto. Pa nič ne kaže na bolje. Ritko vsakič dobro umijemo z vodo, dobro posušimo in fino namažemo z Bepantenom. Prej smo uporabljali hladilno mazilo (dokler je bila koža lepa). Pa tudi previjamo ga sedaj kar na 2 uri.

Lp, Boni

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bepanten
4.1.2005 17:52:17   
piščanc
mi tudi uporabljamo bepanthen že 4 leta za vse praske in suho kožo, pa izpuščaje, pa še nismo poraščeni. še nisem slišala, da bi to povzročalo :kuza:?!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Bepanten
4.1.2005 18:03:09   
Anonimen
Ni v kontekstu, ampak zakaj za vraga dajete otrokom imena, ki jih ne znate sklanjati??? Me kar mrazi, ko berem.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Bepanten
5.1.2005 7:46:39   
Lunca1
Tjaga ta z depilatorjem bi bla pa kruta:)-:)-:)-.

Za vneto ritko menda zelo pomaga Bubchnova hladilna krema. Govorim iz izkušenj drugih:), pa tudi nam je pomagala.

Lp Lunca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Bepanten
5.1.2005 10:19:40   
piščanc
zakaj pa je potrebno vse delati po regelcih :zaspan:. kako se kaj sklanja so se itak spomnili velecenjeni veleumi. kaj pa naj potem rečemo na naglesa, ki se jih na forumu ne sliši, a moramo te tudi ukiniti, zato da bo vse pravilno.


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?