|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bimbi APETITO
22.2.2007 23:09:41   
Peli
Zanima me če je katera poizkusila s tem sirupom otroku spodbuditi tek? Jaz sm ga včeraj kupila in se mi zdi da ponjem bruha, apetit pa se ni spremenil user posted image
Če ga uporabljate me zanima: kdaj jim ga daste - pred ali po hranjenju, ali kar tako vmes enkrat?
Midva mava težave ga sploh v usta spravt, potem pa mi je že 2x bruhal, sicer je vonj res grozen, okus pa še kar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 0:38:30   
StBarbara
Ne, naš ga ni maral, ker je res user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 8:05:10   
sneška_
Nikoli ji ga nisem dala ampak z Multisanostolom se je apetit povečal.Pri moji pupiki je pokazal dobre rezultate.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 8:20:56   
Anonimen
A se ga ne sme mešat? Jaz sicer poznam samo Echinax bimbi in ga mešam s kakavom. Tamau sploh ne ve, da je notri sirup, pa je sicer zelo "natančne" narave. Na navodilih piše, da se lahko meša.

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 9:46:41   
romy
Jaz bi rajši imela sirup proti prekomernemu apetitu user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 11:47:55   
Peli
V navodilih piše da se ga lahko meša. Aljaž ga pije s čajem. Samo zdaj sm se odločila da mu ga ne dam več, ker očitno njegovemu želodčku ne odgovarja.
romy - bodi vesela da ti otrok je!

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 13:12:33   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

V navodilih piše da se ga lahko meša. Aljaž ga pije s čajem. Samo zdaj sm se odločila da mu ga ne dam več, ker očitno njegovemu želodčku ne odgovarja.
romy - bodi vesela da ti otrok je!



Mislila sem zase user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 20:30:14   
POKPOK
Poiskusila sem, uspela pa ne. Ne vem, meni ni preveč všeč. Kako pa naj spravim otroku 2 do 3 žličke sirupa v usta? Mešala sem v sok. Pila je. Takoj so se pojavile obloge na zobkih. Verjetno zaradi medu. Zob pa ne pusti temeljito oprati... Spila je skoraj vso stekleničko, rezultata nikakršnega, razen oblog na zobeh.

Jaz sem se sprijaznila. Noče jest in konec. Ima super kri, hemoglobina 129, zdrava je, tako, da ne bom komplicirala. Skrbi me le to, da sladkarije bi pa lahko kadarkoli. Seveda ne dobi. Ampak prostor v želodčku pa očitno je.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 21:08:17   
Peli
Pokpok - prinas pa ko ga prime, da noče jest, ne spraviš vanj niti čokolade. Kar pa se tiče umivanja zob, sm jest čist obupala user posted image .

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 21:46:01   
POKPOK
Našo pa drži že od rojstva. Ne je in konec. Sladkarije pa glavno da dobi. Ko ima v roki piškot, čokolado ali sladoled je zadovoljna. Glavno, da  se drobi in se čokolada topi...
Se pa zgodi, da je sposobna jesti samo sladko: palačinke, razno pecivo, piškote za lakoto. Kdaj pa kdaj nanese, ko nismo doma.... Takrat pa je apetit. Za košček kruha,  žemljico ali jogurt pa ne. Kaj češ, bo že.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bimbi APETITO
23.2.2007 21:50:08   
POKPOK
Če ne pusti umivati zob ti ta sirup res odsvetujem. Pravzaprav vse, ki vsebujejo med.
Pediatrinja mi je svetovala multivitaminski sirup SANOSTOL. Je brez dodanega sladkorja. Pa samo 5 ml dnevno se ga poje.
No naša ga nočeuser posted image .

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bimbi APETITO
24.2.2007 22:49:40   
eya
Mi smo ga tudi nabavili, meni ima grozen okus, Žiga ga je ven pljuval. Tako, da sem mu ga mešala z jabolčnim sokom, tako pa ga je spil. Samo kakšnih rezultatov pa ni opaznih.

Pa kolikor jaz vem, ta sirup ne vsebuje medu.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?