|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioenergetiki
17.8.2010 11:12:43   
Salja
Ali se katera tega poslužuje??user posted image

Jaz vse bolj razmišljam da bi s sinom, poskusila še tam.Ima podobne motnje kot pri avtizmu


_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bioenergetiki
17.8.2010 19:47:43   
potty
Pa ima diagnosticiran avtizem?

Aha, sem zdej opazila, da si dala vlogo za dodatek za nego, torej neko diagnozo ima.


< Sporočilo je popravil potty -- 17.8.2010 19:51:04 >

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bioenergetiki
17.8.2010 19:50:01   
FLASK_A
Nisem imela tako ekstremne težave, ampak DA. 

(odgovor članu potty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bioenergetiki
17.8.2010 19:52:04   
Dudica1
Tudi jaz imam izkušnje z bioenergetikom,samo tudi ne tako ekstremne težave...in uspešno!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bioenergetiki
17.8.2010 20:37:10   
Salja
Nima potrjenega avtizma...ampak ima večino kar spada tja, motnje pozornosti, koncentracije,motorika groba in fina,...

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bioenergetiki
18.8.2010 8:26:36   
mišk
Moja mami mi je glih par dni nazaj rekla, da bi mojo ta mlajšo hčerko peljala k bioenergetiku. Jst sicer ne verjamem v to, ampak sem ji rekla, da jo lahk pelje zarad mene. Naj bi šle v Podčetrtek. Ima katera kaj izkušenj od tam?
Peljala pa bi jo zarad tega, ker še ne hodi (pri 15.5. mesecih) in jo zdravniki skos na neke preglede pošiljajo, ki me zelo strašijo...

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bioenergetiki
18.8.2010 14:39:57   
barby00
Jaz imam zelo dobre izkušnje z bioenergetiki,pa tudi škoditi ne more.Samo ne si predstavljat da boš otroka enkrat peljal tja in bo ozdravljen za zmeraj.Tukaj bodite vztrajni in ga vozite potem tja vsake toliko časauser posted image .


Veliko sreče!

_____________________________

barby00

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bioenergetiki
19.8.2010 22:11:52   
tatam
Žal z bioenergetiki nimam dobrih izkušenj.Moj mlajši sin je imel ogromno alergij,katere smo poskušali zdravit na ta način.Po nešteto terapijah in kontrolah-nič ni blo boljše smo obupali in nehali hodit.
Mož je poskusil zaradi problemov z luskavico-tudi neuspešno.
Mene le ti ne vidijo več!!
Pri sinu,ki ima diagnozo aspergerjev sindrom pa razmišljam o preiskavah v tujini in potem dietah,ki bi jih zanj predpisali.Smo vmes probali zelo zmanjšat sladkarije ipd,pa moram rečt,da je blo stanje veliko boljše...Ampak vseeno čakam,da mi dajo zdravniki zeleno luč-ne bi rada na svojo pest kaj drastičnega uvajala.V kratkem imamo kontrolo in se moram pozanimat o teh stvareh!

(odgovor članu barby00)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bioenergetiki
19.8.2010 22:16:15   
cmokec
Jaz imam super izkušnje. Je pa res, da moraš v poplavi samooklicanih bioenergetikov najti tistega pravega. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bioenergetiki
31.8.2010 12:55:48   
nezka1
Pozdravljeni!

Imam sina ki je star 5 let, diagnoza CP, spastična diplegija. Hodiva k bioenerghetiku od njegovega drugega leta, najprej v Podčetrtek, sedaj dela tudi v MB. Moram reči, da sem zelo zadovoljna in tudi sin je boljši. Imela sma zelo močne bronholoitise, ki so izveneli, kar se tiče CP so tudi vidni napredki. Mislim da ni kaj za izgubit, če poskusiš z bioenergetikom!

LP, Nežka

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bioenergetiki
31.8.2010 14:56:34   
barby00
Pozdravljeni!
Mislim da je za alergije bolje,če sina peljete k človeku,ki obvlada bioresonanco,ki temelji na magnetih in z njimi zbija alergene .Jaz poznam doktorja(ki je doktor ,ne pa kakšen mazač) v Vrhniki,ki je pomagal meni.Od zadnjega srečanja junija meseca sem brez tablet,prej sem pa vzela vsak dan eno.

Se splača poskušatuser posted image

_____________________________

barby00

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bioenergetiki
2.9.2010 7:28:45   
barni
Moje osebno mnenje je, da moraš v terapije z bioenergijo predvsem verjeti, šele potem so lahko uspešne. Moja tašča vztrajno hodi h bioenergetiku in pravi, da ji pomaga, da se potem bolje počuti. Ji verjamem, čeprav to počutje z dnevi pada in se sestavi ponovno po obisku bioenergetika. Pač se je prepustila njemu.

Jaz mislim tako, da gre bolj za to, da če ne zmoreš sam sestaviti svojega notranjega ravnovesja oziroma ne zmoreš sam sebi "dajati" energije, potem je to čisto ok pot, če le verjameš, da ti to res lahko pomaga.

Veliko (jaz mislim, da sicer skoraj vse) je v glavi, kaj misliš in v kaj si prepričan.

(odgovor članu barby00)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?