|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:06:24   
vesel
Da se še malo javim. ja res je. čez točno 12 ur bo dokončno slovo od našega ljubkega Nil-auser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Danes sem svojo hči in nečakinjo peljala v cvetličarno,da sta po svoji volji zbrali rožce za venec,ki smo ga poklonili Nil-uuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bilo mi je tako zelo,zelo hudo,ko je nečakinja rekla moji hčeri:"Ajda dejva zbrati rumene in bele rožice,ker bo Nil med angelčke šel". user posted image user posted image user posted image  meni so samo solze se vlile.

Srčno pa upam,da bo svakinja jutri prišla na pogreb,da jo njena hči malo stisne k sebi.
Zdj preden sta obe zaspali smo šle pred okno in gledale oz.iskale Nil-ovo zvezdico,da se bosta počutili varno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa enostavno ne zdržim več in samo jočemuser posted image user posted image user posted image user posted image  in sem spet na RR-ji. Čez dan mi nekako grata,da sm močna,zvečer,ko gresta pa spat se mi pa samo vlijejo solze in samo jočemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala,ker me poslušate(berete)!! Lp Nina

_____________________________

druzina je zame vse!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:10:05   
Vrtnica79
Drži se veseluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:12:57   
Blejka26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drži se in bodi močna že zaradi svoje hčerke

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:26:10   
Anonimen
Sozalje...user posted image

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:35:35   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bodite močni jutri, vsi skupaj, bom mislila na vas.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 22:47:10   
lex
Moje sožaljeuser posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 23:21:31   
PBJ
Zelo mi je hudo, ko to berem ...user posted image

Čim več moči vsem skupaj, posebej pa še Nilovi mamici.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bliža se slovo,..
21.3.2008 23:45:23   
fragola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.3.2008 23:50:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 0:04:53   
Olivija
 user posted image Sožalje ... čisto brez besed sem ... user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 0:12:35   
soncek28
user posted image user posted image user posted image  nimam besed,res hudo in žalostno!Bodite močni vsi skupaj!
user posted image za vse vas.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 0:17:44   
vesel
Evome spet nazaj. ne morem niti malo zatisniti učk-pa tok sm utrujena.user posted image user posted image user posted image  kar naprej hodim v otr.sobo gledat,če sta punčki vredu,kako spita,a sta pokriti. Zdj sm ene 10 min.božala nečakinjo in se zraven jokala,ker si ne morem predstavljati kako bo na pogrebu zdržala oz.kako ga bo preživela,... revčka mala-bog ve kako zelo trpi,ko njenega bratca ni več(fizično). Malo me je strah,kakšna bo reakcija na pogrebu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Hvala za sožalja in lepe slikice!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 1:39:37   
cukerček
Tudi jaz bom z mislimi z vamiuser posted image  bodi močna in kar zjokaj se ne zadržuj bolečine v sebi....pusti solzam prosto pot in si olajšaj vsaj malo dušo in srce...

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 7:09:43   
lelaval
user posted image  Sožalje user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 7:49:43   
natasaom
joj user posted image user posted image  jest kar jokam ko tole berem.moje sožalje!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 8:09:44   
Ajvy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   se mi zdi ,da so vse besede zaman....a vseeno...bodi močna, a hkrati si daj čas za žalovanje.....mi bomo pa tuki za virtualno podporo

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 10:52:03   
noe
O,moj bog.user posted image
Moje sožaljeuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 14:35:52   
Blejka26
men gredo take novice vedno na jokuser posted image user posted image user posted image kar tišči me v prsih ko to berem

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 15:50:12   
hmm...
Moje sožalje.user posted image Mislim nate in sm v mislih s tabo!user posted image user posted image Bodi močna!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bliža se slovo,..
22.3.2008 16:27:05   
Mala_princeska
user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bliža se slovo,..
23.3.2008 13:33:08   
MissLady
Joj ko sem to prebrala me je stisnilo pri srcu.... in jokam. user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje vsej družini!

Držite se! Mali Nil vas bo pazil in je vaš angelček varuh... jaz trdno verjamem v to.

user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bliža se slovo,..
23.3.2008 16:48:22   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?