|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleča trtica po porodu
1.2.2006 14:04:55   
dana
Je že eno leto kar sem rodila, ampak me trtica še vedno boli, če se ne usedem pravilno, ali pa če bi se na hitro usedla.

Prvih par mesecev po porodu je bilo za znoret, tudi dojila sem samo leže ker sede nisem mogla.

Ali ima še katera od vas take težave in kako ste jih rešile?

dana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleča trtica po porodu
1.2.2006 18:06:11   
Dejča
Mene je tudi kar precej bolelo, če sem dlje sedela (posebej med vožnjo), pri dojenju pa ne, pa tudi med hojo ne. Po pbl. pol leta po porodu se je stanje umirilo - boli me le še, ko dolgo sedim v avtu.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleča trtica po porodu
1.2.2006 19:02:17   
rozi81
Meni se je trtica zlomila pri porodu tako da sem lahko prva dva meseca samo sanjala o sedenju. Potem pa zelo zelo počasi. zdaj 7m po porodu pa me boli če dolgo sedim ali pa če bo slabo vreme.

Lp S

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleča trtica po porodu
1.2.2006 19:51:14   
SPORTINA
O končno odgovor zame, jaz pa vse sprašujem, če je možno,
da me 7m po porodu še vedno boli trtica.
Kdar vstanem iz trdega stola kar sapo lovim ....
Potem je to to?
In rešitev?
Je ni? Čas? user posted image

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleča trtica po porodu
1.2.2006 20:53:52   
mala maja
se pridružujem user posted image user posted image user posted image

11m je minilo jaz pa prav tako ne morem iz trdega stola vstat prav tako lovim sapo al pa se obračam k user posted image user posted image user posted image  ma raj ne povem.

Mi je včasih kar nerodn k mam obiske pa bi mogla na hitro vstat iz stola pa kaj postrešt jaz se pa obračam in na koncu zgleda kot da nočem postreči gostovuser posted image

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleča trtica po porodu
1.2.2006 22:33:00   
dejčka2
Tudi mene je neznosno bolela trtica po drugem porodu. Res groznoooo!!! Sem komaj iz postelje zlezla, sedenje so bile le sanje. Pa sem šla en mesec po porodu k osebnemu zdravniku, me je dal na slikanje - rezultat = zlom trtice pri porodu!!! Ja, je zelo neprijetna zadeva, mi je rekel kirurg. Haloooooooo, sem bila skoraj nepokretna, njim pa je to neprijetno! Svašta si dovolijo!!!!!
Zdravljenje - 4 lekadole na dan ( tega se nisem držala ) operacija odpade, celjenje je dolgotrajno,....
Zdaj je od tega 4 leta pa me še sedaj user posted image  boli, tako da bi vas rada potolažila, da mislite kakšne sončke ste dobile na ta način.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleča trtica po porodu
2.2.2006 8:32:49   
dana
Dejčka,

a če imaš zlomljeno trtico ni nobene operacije? Kakšno je pa zdravljenje? Na to sploh nisem pomislila, da bi imela zlomljeno, da je to možno - no očitno je.

Očitno se moram navaditi na bolečino ker bo trajal kar nekaj časa da bo minilo.

Lp dana

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleča trtica po porodu
2.2.2006 12:10:59   
Anonimen
Tud jaz imam od poroda naprej težave s trtico, posebej pri dolgotrajnem sedenju na trdih stolih/klopeh. Bolelo me je celo toliko, da so mi jo poslali slikat, ampak poškodb ni. Samo boli pa še zmeraj, in to me bo najbrž zmeraj, mi je rekla zdravnica. user posted image

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleča trtica po porodu
2.2.2006 17:03:00   
dejčka2
Dana, ne ne operirajo, le v primeru, da je moteno odvajanje blata. Bolelo pa bo dolgo zato, ker je trtica na takšnem mestu, da se ne da gibsat. Zato bi morala 2 meseca nepremično ležat, s katetri,..... to pa je seveda nesprejemljivo.

Mene je edino res user posted image  to, da so mi v porodnišnici rekle, da sem občutljiva, ker sem rekla, da me nekam čudno rit boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleča trtica po porodu
2.2.2006 17:31:06   
dana
No potem vsaj vem da mora miniti nekaj časa pa bo mogoče bolje.

dana

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?