|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče prsi-noseča?
16.6.2007 14:05:33   
Zofy
Zdravo punce!

Mene pa zanima, če ste tiste, ki ste zanosile, imele boleče prsi? Ali je nujno, da te prsi bolijo, če si noseča?

Mene včasih pred M ful bolijo, ful so napete, včasih pa nič. Tokrat mi zamuja 2 dni in prsi me že 4 dni po malem bolijo (ob straneh), malo so bolj polne na otip ampak nič kaj povečane in otečene. Ali je kaka imela isto situacijo, pa je bila vseeno noseča? Slabo mi je prav tako po malem že 4 dni, ampak mi je včasih pred M prav tako slabo, vendar le 1 dan oz. max. 2 dni prej user posted image



< Sporočilo je popravil Nalin RR -- 16.6.2007 16:29:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče prsi
16.6.2007 15:01:21   
lolita700
ojla.evo js sem tak primer. mene so prsi ful bolele kar cel teden preden bi mogla dobit user posted image .in 2 dan izostale user posted image (ponavadi imam na 26,27 v glavnem točno),sem naredila test in takoj niti bla minuta sta se pokazali user posted image in drug dan sem ponovila in spet user posted image .user posted image od nikoder sem imela tisste dni ko bi mogla user posted image prit občutek da se bo zdj bomo pa imeli user posted image ...

tako da zofy naredi test in se  prepričaj..pa vso srečo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče prsi
16.6.2007 15:05:15   
kodrana
mene so prsi tudi bolele in sicer drugače.. tako kot praviš ti, ob straneh.. in počasi so postale vedno bolj boleče. če sem se jih dotaknila, sem čutila, kako so žleze povečane. naredi test, to bo najbolj ziher. si pa na dobri potiuser posted image . vso srečo in da bo test user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče prsi
16.6.2007 19:10:41   
divans1
Mene so pa prejšnji mesec tud ful bolele kakih 10 dni pred user posted image , pa sm pol dobila user posted image  že 25. dan, ponavadi jo dobim pa 29.dan, bla pa je ful šibka glede na prejšnje mesece, tko da ne vem...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče prsi
17.6.2007 15:44:22   
Mbee
jst ne vem ka se vse tok matrate s temi znaki, če vam zamuja naredte test, naredte ga tud kak dan prej če ne morte zdržat pejte dat kri pa boste zihr že par dni pred M. jst sm se isto obremenjevala z znaki, pa so tko podobni kot pred M da je težko ločit a si al nisi noseč...zato so pa testi! držim pesti da vidta tiste user posted image user posted image  čimprej!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleče prsi
17.6.2007 17:49:00   
lolita700





jst ne vem ka se vse tok matrate s temi znaki, če vam zamuja naredte test, naredte ga tud kak dan prej če ne morte zdržat pejte dat kri pa boste zihr že par dni pred M. jst sm se isto obremenjevala z znaki, pa so tko podobni kot pred M da je težko ločit a si al nisi noseč...zato so pa testi! držim pesti da vidta tiste čimprej!!!!

točno tako kot praviš! narediti test pa bo vse jasno...pa vso srečo vsem,ki čakate na user posted image

_____________________________


IZVIRNO SPOROČILO: Mbee

jst ne vem ka se vse tok matrate s temi znaki, če vam zamuja naredte test, naredte ga tud kak dan prej če ne morte zdržat pejte dat kri pa boste zihr že par dni pred M. jst sm se isto obremenjevala z znaki, pa so tko podobni kot pred M da je težko ločit a si al nisi noseč...zato so pa testi! držim pesti da vidta tiste user posted image user posted image  čimprej!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleče prsi
17.6.2007 19:30:44   
Zofy
Jaz se z znaki matram zato, ker sem dragemu obljubila, da testa ne bom delala do srede, ko se on vrne s poti, saj bi rad bil zraven... Pol pa gledam te znake, kaj mi pa drugega preostane user posted image .

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleče prsi
17.6.2007 21:50:15   
tamala_82
Zofy, sej smo vse iste ... skos samo o "simptomih" razmišljamo in vsak dan najdemo kakšnega novega user posted image po mojem je tale RR kriva user posted image user posted image user posted image najboljše bi bilo, če ne bi nič prebrale in se samo pustile presenetit - ampak vsaj pri meni neee greeee ... mimogrede - imava čisto enake "simptome", s tem da pri meni user posted image zamuja že 8 dni ... upam na najboljše, tebi pa SREČNO!! Držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?