|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v nogah
12.3.2009 22:15:54   
Anonimen
Je imela katera po porodu probleme z bolečinami v nogah predvsem v mečih in gležnjih? In kaj narediti proti temu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v nogah
12.3.2009 22:59:50   
Andromeda
Meni se to občasno zgodi, če je dan preveč naporen. V bistvu me še najbolj boli malo pod ali malo nad kolenom, taka čudna bolečina. Jaz si zmasiram noge in poskušam bolj mirovati, pa večkrat jih "dam u luft".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v nogah
13.3.2009 5:16:24   
2.2.
mene je pa po porodu bolel nart. dandanes po 2l-ih odkar sem rodila me pa desna noga še vedno občasno boli ko user posted image  in to samo nart in gleženj. nisem si nikoli zvila. bila pa sem veeeliko vodeničasta in stopala so bila tudi ko buhtelj. in sem že razmišljala da bi šla k dr. imam pa tudi službo ki sem na nogam in naredim kar precej korakov

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 20:54:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v nogah
19.3.2009 8:00:49   
Hope2
UF bolijo ko satan že skor 2 meseca. Sem pa 4 mesece po porodu. Najbolj me bolijo narti oz stopala, tak da ponoči in zjutraj komaj lezem v otroško sobicouser posted image . Čez dan se mi umiri,ker več migam. Sem pa isto vprašanje postavila tudi tu http://www.ringaraja.net/forum/kaj_bi_to_bilo/m_3899058/tm.htm in kot lahko vidiš, je to skoraj nekaj normalnegauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v nogah
20.3.2009 19:53:08   
Najaa
Mene tud bolijo noge. Nart, stopalo, cele noge... Včasih ko stojim, sem prav nestabilna. Grozen občutek.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v nogah
21.3.2009 0:11:26   
Pacota
Zanimivo, pa sem mislila, da samo mene bolijo. Sploh je zoprno, ko se vlezem in kar zaspati ne morem, ko so tako razbolele!
Vas bolijo, ko vstanete tudi kolki? Jaz prvih par korakov komaj naredim.

Je pa res, da sem celo nosecnost lezala...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v nogah
22.3.2009 7:10:38   
Hope2
Mene kolki ne bolijo, hvala bogu, še to bi bilo trebauser posted image . In zdaj razmišljam da mogoče je pa res od tega poležavanja v nosčenostiuser posted image , ker sem jaz mogla tudi ležatuser posted image

(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v nogah
22.3.2009 23:14:51   
Najaa
Mene kolki ne bolijo več, so me pa v nos. ful. Zdaj je pa tako, da ko vstanem, imam občutek, kot da kosti za sabo vlečem oz. kot da se bom vsak hip raztreščila. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v nogah
23.3.2009 7:52:02   
Hope2
Jaz sem si včeraj pred spanjem namakala noge v slano vročo vodo in po čudežu sem danes shodilauser posted image . Ponoči in zjutraj brez problema hodila brez bolečin. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine v nogah
24.3.2009 18:16:31   
Anonimen
Ne vem če je to piovezano z počivanjem v nosečnosti, ker sem bila jaz v nosečnosti dokaj aktivna, vsak dan hitri  dveurni sprehodi.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine v nogah
24.3.2009 22:44:44   
Najaa
Po moje ni povezano s počivanjem v nos. V prvi nos. sem bila ful aktivna, tokrat pa sem morala veliko počivat zaradi rizične nos.
Ma, bo že. Sam mene še vse druge kosti bolijo, npr. roke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?