|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška-nega
30.12.2004 21:31:19   
katjutav
Pozdrav vsem!
Zanima me, če kdo ve, koliko časa bolniške-nege pripada za bolnega osnovnošolskega otroka. Hčerka je namreč zbolela in jo bom peljala k zdravniku, to me pa
čisto informativno zanima. Hodi pa v 2 razred devetletke.
Vem, da je ena omejitev, vendar nikjer ne najdem kolikšna je.
Hvala za kakršnokoli informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bolniška-nega
30.12.2004 23:10:21   
Gina
Meni se zdi da 14 dni, potem pa komisija, ampak nisem zihr. Ni isto kot pri odraslih 30 dni. To ni važno, koliko je stara.
LP

(odgovor članu katjutav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolniška-nega
31.12.2004 9:52:40   
Anonimen
Aja, da ni važno, koliko je stara? Vem da so nekaj časa (primer pri moji sestri, ki ima tri otroke)komplicirali, da za šoloobveznega otroka sploh več ne dobiš bolniške. Vem, da je bil problem, kako bolanega sedmletnika pustiti samega doma. Potem pa je bilo rečeno, da je odvisno od otrokovega zdravnika. Sedaj pa res ne vem, kako so se potem stvari obrnile, če so se.

(odgovor članu katjutav)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolniška-nega
31.12.2004 14:11:07   
Anonimen
Glede starosti- sploh ni važno, kolko je star otrok. Če je bolan je bolan. Nima veze a je šoloobvezen al ne.

(odgovor članu katjutav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolniška-nega
31.12.2004 16:40:54   
ronja5
Ni važno koliko je star. Nego dobiš tudi za svojo mamo, moža, očeta, če ste seveda v skupnem gospodinjstvu.

(odgovor članu katjutav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bolniška-nega
31.12.2004 16:40:58   
Gina
Komplicirali so ji? Meni niso hvala bogu še nikoli.Kaj se pa to pravi, da ji niso dali bolniške - sramota za slovensko državo. LP

(odgovor članu katjutav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bolniška-nega
20.1.2005 16:18:25   
JANKI
TA TO TI MENDA PRIPADA SAMO EN TEDEN.PRAV DANES SMO SE O TEM POGOVARJALI V SLUZBI.CE IMAS DOBREGA SVOJEGA OSEBNEGA ZDRAVNIKA,SE POSKUSAJ ZMENITI Z NJIM,CE TI LAHKO ODPRE BOLNISKO.VELIKO SRECE

(odgovor članu katjutav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolniška-nega otroka
20.2.2009 11:19:48   
tajčika
Dan,

pozna kdo mogoče novejše podatke...

Bolniška nega za šoloobveznega otroka.. do katere starosti...?! user posted image


lp,

(odgovor članu JANKI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolniška-nega otroka
20.2.2009 12:01:00   
nena m
Ne poznam zakona, vem pa da je bila moja sodelavka pred kratkim na bolniški za 13-letno hčerko, ki je imela pljučnico.

(odgovor članu tajčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolniška-nega otroka
20.2.2009 12:02:30   
nena m
Evo, tukaj pa še uradno

http://www.zps.si/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=83



(odgovor članu nena m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?