|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bowling
17.11.2009 13:09:59   
Tejča05
Ja ali ne? Vem da ni glih najbol pametno sam a je dejansko lahko kaj narobe?
Takrat bom 19t ko naj bi ga imeli.

Pa ne me napadat sam mnenja prosim.

Hvala in lep dan še naprej.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bowling
17.11.2009 13:11:25   
Anonimen
Nosečnica lahko dela vse 
če že kaj ne moreš ti bo telo že povedalo

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bowling
17.11.2009 13:50:47   
anabanana
Jaz nebi, meni se zdijo tiste kugle precej težke in tisti gib ko vržeš kroglo se mi zdi, da prrecej nategne trebušne mišice.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bowling
17.11.2009 13:52:07   
Momtobe
Meni sta zdravnica in sestra na začetku nosečnosti povedali, da lahko dvigujem 5 kg, več ne.

Sama presodi. Krogla ima vsaj ene 9kg ne? + trud, da jo vržeš :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bowling
17.11.2009 14:01:00   
janapan
Ma to odvigovanju je kar neki.....jaz imam hči ki ima 13 kg, pa mi ginekologinja ni prepovedala dvigovanja, prav tako Pušenjak ne prepoveduje ničesar kar se tega tiče, ča pa imaš kakšne težave pol je pa to drugo
jaz sem bolj tega mnenja da ti telo samo pove. Mi se s firmo tudi odpravljamo na bowling in bom šla takrat bom tudi jaz v 19 oziroma 20 tednu. poskusila bom če pa ne bo šlo pa pač ne bo šlo....menda obstajajo tud lažje kugle (sicer sem nevedna ker še nisem bla)

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bowling
17.11.2009 14:01:08   
ledenaa
http://med.over.net/forum5/read.php?19,4716534,4716701#msg-4716701

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bowling
17.11.2009 15:13:23   
Momtobe
res je, da ti telo že pove, ko mu kaj ne paše ... samo včasih je takrat že prepozno.
pa to je samo komentar ... nima veze z bowlingom. včasih smo ljudje preveč panični.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bowling
17.11.2009 15:40:36   
Onasiss
Nosečnost ni bolezen, razen, če nimaš s strani ginekologa kakih predpisanih zadev. Drugače pa je bowling nenevaren in sproščujoč šport. Aja, najlažja krogla je težka cca 7 kilogramov.

Bowling igrajo tudi 7 letni otroci...torej?!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bowling
17.11.2009 15:43:24   
Mateja4
Če nimaš nobenih težav potem JA

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bowling
17.11.2009 19:06:27   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nosečnica lahko dela vse 
če že kaj ne moreš ti bo telo že povedalo



ok čist vsega ne sme, npr. se napit al pa zakajat itd. user posted image user posted image user posted image
Drugače pa bowling pomoje ni tak hud blem, če pa te kje štihne pa raje samo glej... Aja pa lažje krogle zbirajuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bowling
17.11.2009 20:52:53   
ellie
Če nimaš kakšnih problemov in nosečnost poteka brez težav...pomoje komot greš na bowling. To ko bereš, kaj vse je prepovedano...je samo paničarjenje brez razloga. Bi že zdavnaj izumrli, če bi vse to bilo resuser posted image  jaz vsakodnevno dvigujem 13kg in počnem vse kar sem pred nosečnostjo počela...pa zaenkrat ni nekih težav. Kot je pa rekla nincrli...če te kaj štihne pa boljše, da prenehaš z igro.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bowling
18.11.2009 22:22:49   
Tejča05
Punce hvala za odgovore. Itak imam že doma hčerkico ki ima že pomoje tam okoli 15 kg in ja seveda jo dvignem sm ter tja, sej se mi ni zdaj živlenje ustavilo samo vseeno sem hotela izvedeti ali je pametno ali ne, tako da se že veselim da spet mal kugl zmečem, ker mi je res fajn ta bowling. Itak pa mečem ponavadi z 8 do 9 kg težkimi kuglami, tako da to pa tut ni ni vem kakšna teža.

Še enkrat hvala za odovore pa lep večer vsem skupaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bowling
29.11.2009 11:05:15   
LuciaPP
Pozdravljeni!

Jaz sem pa šele v 7.tednu in gremo s službo bowlat. kaj pa meni priporočate?

Hvala in lp

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bowling
29.11.2009 11:21:22   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: LuciaPP

Pozdravljeni!

Jaz sem pa šele v 7.tednu in gremo s službo bowlat. kaj pa meni priporočate?

Hvala in lp


Če ni rizično potem ne vem zakaj ne. Poleg tega se kugel na bowlingu ne meče ampak zakotali.

_____________________________

So what....

(odgovor članu LuciaPP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bowling
30.11.2009 14:40:17   
gajka
Najlažja krogla ima 7 funtov in ne kg! Oznaka na krogli je teža v funtih in ne kg! Približno težo v kg dobite, če številko delite z 2.

V 1. user posted image sem normalno bowlala na službeni fešti nekje pri 10t nosečnosti. Tudi letos se bo ponovilo nekaj takega. Sicer pa, če dvigujem našega skoraj 13 kg mulca, pa opremo v službi, me tudi ena bowling krogla menda ne bo pokončala. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 30.11.2009 14:44:23 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bowling
22.7.2010 12:23:43   
Majci 2010
Nisem niti vedla da sem noseča, pa sem bila na bowlingu par ur in z kar težkimi kroglami.... vse je bilo ok!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bowling
27.7.2010 8:54:31   
Abbott
Jaz tudi raje ne bi. Je pa odvisno, koliko velik je že trebušček. 

(odgovor članu Majci 2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?