|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CR in trebušnjaki
31.1.2006 8:09:09   
Mala Vita
Punce, kdaj ste kaj začele s trebušnjaki po CR? Jaz sem začela pri 3.5 mesecev, zdaj 4 mesece po porodu jih naredim okoli 50-60 (s tremi različnimi vajami). Kako je pa kaj pri vas?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 10:02:12   
mojcapr
Men so mi rekli 6 mesecev nič in to fizioterapevtka v bolnišnici.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 10:08:40   
mammy26
Jaz sem 8m po CR, pa občasno še vedno čutim šive pri trebušnjakih. Počasi, pa bo. Kolikor boš zmogla, ko bo dovolj, boš to tako čutila.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 10:10:55   
saratanja
Žal jih skoraj nisem delala in sedaj pri drugi nosečnosti močno čutim posledice slabih mišic. Imam trebuh kot, da bom že jutri rodila in to dvojčke:(

Kolikor pa se spomnim, se je meni ginekolog tako pri tistem pregledu po 6 tednih smejal, na vprašanje, če sedaj lahko normalno telovadim...če tega že ne delam. Mislim, da je bistveno, da se mišice njaprej utrdijo s tistimi vajami, ki ti jih pokažejo v porodnišnici...potem pa je odvisno, kako si priden in koliko si utrdiš mišice na ta način. verjetno moraš pač poslušati svoje telo in vedeti, kje je tvoja lastna meja.

A ja...6 mesecev je pa pomoje čist predolgo....potem imaš mišice kota jaz oz jih nimašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 11:07:26   
Pia67
Živjo!

V tolažbo. Trebušnjake sem začela delat 3 tedne po CR, nimam nobenih težav. Naredim jih kolikor hočem, tudi z glavo navzdol. Dejstvo pa je, da je moj buši še vedno zvečer v velikosti 5. meseca user posted image .
Torej v čem je bistvo ????
Je pa res, da imam čez eno plast špehka, samo vseeno (glede na to, da sem pred nosečnostjo imela radiatorčke user posted image

Pia

(odgovor članu saratanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 12:22:15   
dory
Tam nekje okol treh mesecev po CR...sicer s tezavo ampak je slo...po malo...sele tam okol 9m po CR sem jih delala brez bolecin....moram bit pa pridna in jih redno delat, ce ne se taka smotana bolecina spet pojavi..

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 12:27:23   
Anonimen
Jaz jih sploh nisem.. Najprej me je ene dve leti tako bolelo, da še kihnit nisem mogla, brez da bi se prijela za trebuh, zdaj mi je pa kar všeč ratal tale mehek špehec čez trebuh (in tudi drugod). Ker nisem čisto bele sorte, je prav seksi.user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: CR in trebušnjaki
31.1.2006 12:36:58   
eva1
Ma ste nekatere pridne user posted image user posted image user posted image ...tako nekej 6 mesecev po operaciji, naj bi se izogibali dvigovanje težjih predmetov(recimo da nebi šle lih žakelj krompirja nost), ampak če vas pri trebušnjakih ne boli, potem mislim, da ni panike!
No pred 6 tednom jih pa nobeni ne priporočam(oz se odsvetuje), pa ne zaradi trenutnih težav, ampak zato, ker lahko pri prezgodnjem naprezanju popusti maternična stena(ne da se raztrga), samo ne pride v prvotno obliko-kar ne moreš ugotoviti sama-ker to ponavadi ne boli, samo z Uz se pa dobro vidi in lahko povzroči v 2 nosečnosti obilo težav...čeprav nekje pravijo, da bi ženska lahko rodila 3x s CR, se lahko to tudi zmanjša na samo 1x ker je maternična stena že po 1 CR v tašnem stanju, kjer je preveč rizično za 2 nosečnost! Tako da za lepoto pride še čas, ne naprezajte se prehitro! Sicer pa je Pušenjak že veliko pisal o tem...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: CR in trebušnjaki
2.2.2006 16:17:08   
tina104
Zanimivo, eva, tega še nisem slišala.
Jaz sem pet mesecev in pol po CR, pa lahko naredim mogoče 20 trebušnjakov.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?