|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CR z epiduralnim blokom
2.11.2004 20:46:08   
taes
A je kera rodila s cr in ji niso dali popolne narkoze, ampak samo epiduralnim blokom?
Jaz sem se takrat odločila zanj, ker je bilo tako bolje za otročka. Danes bi se tudi zaradi sebe. Slišala sem punčko prvič zajokat-nepozabno! in mož je bil lahko zraven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   CR z epiduralnim blokom
2.11.2004 20:58:06   
Anonimen
Žena od Žiga:)

(odgovor članu taes)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   CR z epiduralnim blokom
2.11.2004 21:11:19   
jagoda
Čist enako je bilo pri meni. CR z EA plus fant v operacijski. Naslednjiš bom tudi tak rodila!!!

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   CR z epiduralnim blokom
2.11.2004 23:45:53   
nejcko
Meni pa sploh niso ponudili te možnosti. No, prvič je bilo itak urgentno, drugič pa je bil CR pričakovan, pa me vseeno niso nič vprašali. Kje pa sta vedve rodili? Jaz sem obakrat v Lj.

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   CR z epiduralnim blokom
3.11.2004 8:20:30   
jagoda
Jaz sem rodila v Celju!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   CR z epiduralnim blokom
3.11.2004 8:41:07   
Anonimen
Ja, jaz tudi eno poznam, ki je tako rodila, pa se ni nič pohvalila.

(odgovor članu taes)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   CR z epiduralnim blokom
3.11.2004 14:35:32   
Anonimen
Žena od Žiga je rodila v Postojni.

(odgovor članu taes)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   CR z epiduralnim blokom
4.11.2004 20:56:06   
taes
Jaz sem rodila v KR. In sem bila zadovoljna s to porodnišnico, čeprav je v našem kraju moderno hodit v LJ. Če bom še kdaj rodila (upam, da bom), bom še šla v Kr.
Meni so dali na izbiro, da lahko spim, lahko sem budna. In da je mož lahko pri meni, ampak le v primeru, da ne bodo imeli z njim več dela, kot z menoj. Pa je bilo tako dobro, da je bil zraven...
Ima pa tale epiduralna anastezija nekaj stranskih učinkov, ki po 1 mesecu minejo. Vsaj pri meni je bilo tako. Kako je bilo pri vas z glavoboli, vratoboli, še celo noga mi je ponoči čisto ohromela, zjutraj, kot da ni bilo nič.
Zdaj sem vredu. Upam, da bom kdaj lahko tudi rodila po naravni poti in takrat povedala, kako je bilo in kaj je "bolje". Jaz sem bolj za "naravne metode", ampak sem zelo zaupljiva do zdravnikov in verjamem, da so se prav odločili in sem iz srca hvaležna kranjski porodnišnici, da so pomagali na svet najini pikici.
LP

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   CR z epiduralnim blokom
5.11.2004 13:06:41   
petra + zoja
ciao,
tudi jaz sem rodila, CR z epiduralno, mi je tudi bilo všeč, pa še muziko sem zraven poslušala na slušalke, pa prvi jok in to.

Je res nekaj posebnega.:sloncek::sloncek:

Vendar sem imela po posegu, ko to vse spusti fulll bolečine:((:((, kako pa ve?

In tudi med samim posegom me je zelo bolelo!!!:grrr::grrr:

(odgovor članu taes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?