|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Carazette tabletke
9.3.2011 21:40:20   
titanik
Sem bolj na novo glede teh tabletk .Pa me nekaj zelo zanima.Če preneham z temi tabletkami,se pojavijo kakšne umesne krvavitve do naslednje menstre .

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Carazette tabletke
10.3.2011 9:16:11   
Precious
Ne razumem. Te tabletke se jemlje neprekinjeno. Ni premorov

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Carazette tabletke
10.3.2011 12:51:25   
titanik
To sem mislila ,da jih čisto prenehaš jesti.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Carazette tabletke
10.3.2011 13:11:06   
MAŠKA
Ne vem... jst jih jemljem že eno leto po porodu in sploh M še nisem dobila in sploh nobenih krvavitev. Predvidevam, da če bi jih opustila, bi se znalo zgodit, da bi se kmalu pojvila kakšna krvavitev, lahko pa tudi ne do prve menstruacije. Opusti jih, pa boš videla.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Carazette tabletke
10.3.2011 20:08:00   
constanca


Maska, a ves, da sem jaz zadnjic tud zacela gruntat, ce je to sploh vse ok. Ze eno leto tudi jaz jem te tablete in se nisem dobila nobene krvavitve. Prav pogresam ze menstruacijo, ampak dokler dojim bo se pac tako.

A je to sploh normalno, da nimamo sploh nobene krvavitve tako dolgo? Ve katera?


(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Carazette tabletke
10.3.2011 20:12:07   
Precious
zakaj bi pa krvavitve pogrešalauser posted image

Ja,je normalno da je tako dolgo ni. Kaj bo šele ko bo k nam prišlo iz maerike da konstantno jeste kt.SE boste vse spraševale če je to normalno user posted image

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Carazette tabletke
17.3.2011 15:10:39   
lipikica
povejte, mene  najbolj skrbi pri tabletkah da prodobiš kg... že tako mi ostajajo po porodu in ko sem jemala kont. tablete že pred leti sem vedno dobila 2 kg najmanj.
kako je s temi tabletami?

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Carazette tabletke
17.3.2011 20:08:32   
titanik
Moja prijatelca se je med celo nosečnostjo zredila za 20 kg.Zdaj je te tabletke in na polno doji.Zgubila  je  samo 3kg.Njena hči je star 11 mesecev.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Carazette tabletke
25.3.2011 22:05:58   
klara2007
jst sem jih jemala tri tedne. po prenehanju jemanja sem 3-4dan dobila krvavitev (zelo blago) ki je trajala 4-5 dni

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Carazette tabletke
21.4.2011 0:00:21   
Edina
te tab so zagotovo najhujše tablete, ki sem jih kdaj jemalauser posted image js sm jih jemala 4m in po pravici povedano sem skoraj znorela :) vse me je tiščalo(v telesu), mela sem občutek da mam maternico polno vode, pa še lasje so mi nenormalno izpadaliuser posted image   dobra stran je pa da ni bilo krvavitev user posted image ko sem jih prenehala jest so se težave umirile. in ko bom naslednjič rodila vzamem karkoli drugega kot te tablete!user posted image

_____________________________

V življenju je najlepše......biti MAMA!

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Carazette tabletke
23.4.2011 23:14:20   
nisma
jaz sem pa dobila normalno menstruacijo že sedmi dan jemanja teh tabletk in to dva meseca po porodu,
drugače pa nimam nobenih težav .... tak da niso tak hude user posted image

(odgovor članu Edina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Carazette tabletke
3.5.2011 13:47:35   
nina166
Te tablete sem začela jemat 2 meseca po porodu. Potem sem lepo po porodu dobila prvo m (dojila sem 11mesecev). Krvavitve so bile grozne. Najprej sem par dni krvavela, potem je bilo enih 3-4 dni vredu, potem sem spet začela krvavet, pa spet nekaj dni nič, pa sem spet začela...to se je vleklo 3 mesece, ko sem vrgla tablete stran....in takrat se mi je tudi m uredila in jo imam sedaj redno na 28 dni.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nisma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?