|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celje ali Slovenj Gradec?
23.4.2007 9:41:49   
dorina
Ne morem se odločit, kam bi šla rodit. Sem si prebrala starejše teme in očitno imate pripombe in pohvale na račun obeh porodnišnic. Pa je bila slučajno katera na obeh koncih, da je lahko primerjala? Nekako me bolj vleče v SG, bi pa bile vaše izkušnje dobrodošle!
Pa še nekaj me zanima, tist dr. Jolić, ali kaj je že, ki je menda tako grozen. Še dela v SG?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celje ali Slovenj Gradec?
23.4.2007 10:06:53   
lex
Meni je bilo v SG uredu, samo prvo noč so bile nočne sestre bolj pri ta lenih, jaz pa čisto zmedena in je bilo čudno. Drugače pa moram pohvaliti babico Marijo Mavrič (pa še ena mlajša je bila zraven, samo ni imela nevem koliko besede), dr. Pristovnik bi se mogoče lahko malo bolj zanimal. Čudno je bilo samo to, da so mi naredili samo ctg in ne UZ kar bi pričakoval ko prideš rodit, če je vse tako kot mora biti.
Na oddelku pa jaz nisem imela občutka, da bi bile sestre taki vrageci ko nekatere pravijo. Res pa je da sem dve poznala. Za celje pa nimam poma.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celje ali Slovenj Gradec?
23.4.2007 13:43:17   
tani33
Hojla!
Jaz sem že dvakrat rodila v SG in grem tudi tretjič. Res da je porodnišnica stara in prav tako oprema, ampak osebje je OK. Sicer pa ima vsak od nas kdaj slab dan.
Dobre izkušnje ima tudi moja prijateljica , ki je imela carski rez (dvojčke) in je tam preživela nekoliko več časa.
Žal SG-ja ne morem primerjati s Celjem, saj veš , če si z nečem zadovoljen zakaj bi preizkušal drugo.

LP

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celje ali Slovenj Gradec?
25.4.2007 14:32:43   
jaguar
Hojla!
Jaz sem rodila v Slovenj Gradcu in sem bila kar zadovoljna. Babice so ok, sestre pa malo manj user posted image . Še posebej glede dojenja imam jaz bolj slabe kot dobre izkušnje s sestrami - nekatere so prav arogantne in mislim, da bom naslednjič šla rodit raje v Celje.

(odgovor članu tani33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celje ali Slovenj Gradec?
25.4.2007 14:42:00   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem rodila v SG -> pa edinole kar se MORAM pritožit je to, da me nek zdravnik na živo šival??? Kako je to bolelo. Ni bil pa iz slovenjegraške bolnišnice, ampak mislim, da je bil iz Ptuja? nevermind. Verjetno dr.Jolič????
kar se pa sester tiče, meni so bile OK, to pa zato, ker sem bila prijazna z njimi, one pa z menoj.

(odgovor članu jaguar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?