|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjska porodnišnica in CR
24.9.2006 11:01:31   
Špela
Kolio časa se ostane v Celjski porodnišnici po CR-ju in ali je katera imela spinalni blok tam? Koliko prej ste se šle zmenit za CR, je 14 dni pred rokom dovolj zgodaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjska porodnišnica in CR
24.9.2006 12:21:42   
tani
Jaz sem se zmenila en teden pred rokom, carski rez pa so mi naredili dva dni pred rokom. Imela sem spinalni blok- zanj so se kr sami odločili (šla sem v operacijsko brez da bi vedela kaj me čaka user posted image ). Notri bi morala ostati 7 dni (v ponedeljek sem imela CR, domov bi morala iti naslednji ponedeljek), samo sem se zmenila da sem šla domov v nedeljo, pa sem prišla v ponedeljek nazaj, da so mi odstranili šive.  Drugače sem bila zelo zadovoljna z vsem user posted image .

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjska porodnišnica in CR
24.9.2006 15:12:39   
jagoda
Jaz sem imela napovedan CR pred dvema letoma. Naredili so mi ga 4 dni pred rokom in sicer s spinalnim blokom - na mojo željo. Z Adamom sva ostala v bolnici 8 dni.

Vse je bilo ok - imela sem dobre izkušnje tako s sestrami kot zdravniki.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjska porodnišnica in CR
29.9.2006 16:49:45   
Bonnie_RR
Jaz sem imela CR v celjski porodnišnici 2 dni pred rokom. Datum mi je kar ginekologinja določila na zadnjem pregledu.
Imela sem pa splošno narkozo - na svojo željo.
Domov sva šla pa 16. dan, ampak to zato, ker sem imela zaplete z mastitisom. Sam CR in okrevanje po njem je bilo ok in če ostalih zapletov zraven ne bi bilo, bi šla domov 7. dan po porodu.

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjska porodnišnica in CR
3.10.2006 11:51:36   
KOZLEK
POZDRAVLJENA
jaz sem imela carski rez junija letos sicer nenapovedan, v nedeljo domov pa sva šla v petek po viziti, v nedeljo pa nazaj na odstranitev šiva.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?