|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena IVF?
11.3.2008 9:26:57   
Efi
Pozdravljene.

Sem v 3. postopku IUI v Mb in če sedaj ne uspe, me čaka IVF. Tako sem malo prebirala o čakalnih dobah za IVF v Mb in me je kar malo potrlo, da se zavleče tudi do enega leta. Zasledila pa sem, da dr. Reš opravlja IVF samoplačniško. Ker bom stara že 30 let in ker si z možem že kar nekaj let prizadevava za bebico, sem pomislia, da bi pa mogoče šla samoplačniško. Ampak...

Zanima me, če katera ve, koliko stane samoplačniški IVF.

Hvala za vaše odgovore in veliko sreče.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.3.2008 11:55:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CENA IVF?
11.3.2008 9:43:59   
bambi75
Efi čakalna doba se je malo zmanjšala. Lani je še bila 1 leto letos pa nekje 7-8 mesecev od takrat ko te dajo na čakalno listo pa do punkcije. Jaz sem bila v postopku lani avgusta, žal neuspešnem, pa sem spet začela z postokom sedaj marca (injekcije) torej 7 mesecev razlike, z femodenom sem začela že februarja ampak tega jaz ne štejem za postopek.
Lani je bila pri Rešu cena okoli 1200 EUR za IVF.

Pa upam da ti ne bo treba čakati na IVF in da bo ta IUI uspešen.  user posted image

(odgovor članu Efi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CENA IVF?
11.3.2008 9:56:49   
Efi
Bambi, hvala za odgovor. Ja, vsi upamo...user posted image

Upam,da tudi ti čimprej ugledaš user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CENA IVF?
25.3.2008 18:44:51   
miklarom
user posted image haj! tudi jaz sem v postopku za ivf, pa me zanima če katera ve, kdaj bo uradno sprejeto 6. postopkov oploditve
z OBMP.naj bi bilo v najkrajšem času, tako mi zagotavlja ministrstvo za zdravje.

držim pesti za vse ki ste in ki še boste v postopku čimprejuser posted image
pa čim manj se sekirajte in se sprostite na ne mislite na negativne stvari
ampak samo na pozitivne.

gremo punce čimprej po bebikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena IVF?
26.3.2008 9:39:55   
anci banci
ojla.

tudi pri dr.Rešu je možno da gre preko zavarovalnice in si kar hitro na vrsti... moja prijateljica je se je prijavila novembra 07 na prvi pregled pri njemu in na začetku januarja je že imela punkcijo in nato transfer... in za to ni nič plačala, je šlo preko zavarovalnice. Svetujem ti da z napotnico prideta obadva s partnerjem(oz se naročita) in bosta videla če bosta preko zavarovalnice hitro na vrsti, če pa na bosta potem se pa še vedno lahko odločita za samoplačniško
vso srečo

(odgovor članu Efi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?