|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
10.11.2014 13:26:05   
Nada Venetic
Živjo mamice,

Prosim za nasvet, ker res že sama ne vem ne kaj ne kako! Imam 11m sina, ki ima sedaj v roku dveh mesecev že četrto vnetje ušes (non stop na AB). Danes mi je P celo dala možnost da cepimo otroka na stroška ZZZS-ja ker ima tako pogosta vnetja! Kako prebiram literaturo o cepivu proti pnevmokoknim okužbam po internetu pise samo da je to "specialno" cepivo, dobro pregledano, hvalijo na dolgo in široko, nikjer ni napisanih stranskih učinkov, ozirroma zanima me mnenje mamic ki so se odločile za to cepljenje. vsak INFO dobrodošel.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.11.2014 16:42:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.11.2014 22:03:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nada Venetic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
10.11.2014 22:09:35   
malaMravljica
Moj je tudi cepljen, pac je to del standardnega cepljena bilo.
Kaj naj recem,cepili so ga, ker je pac v programu, cepivo je, hvala Bogu, kot vsa do zdej prenesel bp, z usesi nikoli nobenih problemov. Kolk je pomagalo cepivo sicer ne vem, ker je, spet hvala Bogu in vsem tam gor, zelo zdravo bitje in razen ene dvakrat vrocine, ni bil se bolan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
11.11.2014 6:23:01   
Zora*
Moj je tudi imel vnetje usesa na vnetje usesa. Po cepljenju veliko manj. Imel je ze malo okvarjen sluh. Sva hodila na ORL. Sedaj je ok.

(odgovor članu Nada Venetic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
11.11.2014 10:21:34   
bibi30
Mi smo ga cepili ko je bil star 2 leti.Imel je vnetje ne vnetje.Hodili smo tudi na orl,kjer so najprej rekli da bomo počakali kaj bo po ceplenju,pa ni bilo učinka.Ko sem sla se na eno mnenje so mi pa celo rekli da če je zrelnica povečana ti ceplenje ne pomaga.Tako da jaz bi sla najprej na orl da povejo kaksno je stanje z zrelnico.

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
11.11.2014 13:46:32   
Polona31
Pri nas je bila podobna situacija...vnetje na vnetje...imela sem poln kufer vsega...šla k homeopatinji in po terapiji s homeopatskimi zdravili nismo imeli več vnetih ušes.

(odgovor članu bibi30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
11.11.2014 17:37:58   
josephine27
Jaz sem cepila prvega otroka, ker je imel zelo huda gnojna vnetja ušes ( vsake dva tedna). Enkrat smo tud v bolnišnici pristali zaradi tega, ker mu nobeden izmed antibotikov ni prijel. Takrat so nam svetovali ceplenje in dobili smo ga gratis. Pri nas je bilo uspešno, že po prvi dozi ni imel nikoli več vnetih ušes. S tega vidika sem s ceplenjem zadovolja. Tudi kakšne reakcije na cepivo ni bilo ampak se ne slepim, da ni bilo nobenih negativnih učinkov na telo. Nisem ravno pristaš ceplenja ampak res ne bi rada več nikoli filala svojega otroka s toliki antibotiki v tako kratkem času in čakala al bodo prijeli al ne. Tako, da sem kljub vsemu odločila za ceplenje in ni mi žal. Moj drugi otrok je imel tudi okrog 2 leta ene dva meseca nonstop težave z ušesi, potem pa je nekako prerasel vse skupaj in je že eno leto mir. Jaz bi na tvojem mestu s ceplenjem še malo počakala glede na to, da je to šele četrto vnetje.

_____________________________



(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
16.11.2014 23:38:35   
tovi
Nasa takrat 4-letnica je imela v enem letu 10 x gnojno vnetje ušesk, kljub temu da smo jo nekje pri 5. cepili.. Ziv obup ! Stvar se je uredila tako, da sem jo za 2 meseca izpisala iz vrtca in se poslužila bioenergetika. Dobre pol leta nismo bili nič bolani, zdaj pa za škrlatinko, še angina... No nekaterim cepljenje pomaga.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
17.11.2014 9:34:10   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: tovi

Nasa takrat 4-letnica je imela v enem letu 10 x gnojno vnetje ušesk, kljub temu da smo jo nekje pri 5. cepili.. Ziv obup ! Stvar se je uredila tako, da sem jo za 2 meseca izpisala iz vrtca in se poslužila bioenergetika. Dobre pol leta nismo bili nič bolani, zdaj pa za škrlatinko, še angina... No nekaterim cepljenje pomaga.



če ni bakterija pnevmokok potem jo lahko tudi 100 x cepiš in ne bo pomagalo .

(odgovor članu tovi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cepivo proti pnevmokoknim okužbam
17.11.2014 10:27:26   
skuštrana
Mi smo cepili najmlajšega. Po cepljenju se je situacija zelo izboljšala (naš je imel problem gnojnih izcedkov iz ušes), pravzaprav izcedkov ni več. Mi je kar žal da sem odlašala s cepljenjem, nekako so me prepričevali da bo zrastel pa bo minilo, pa to in ono in se nisem odločila prej...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?