|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 20:49:41   
žarnica
Gledala sem na e-strani od Cicibana te čeveljčke,pa se mi zdijo vredu. A so res mehki? So za ta prehodni čas? Kakšna je pa kaj cena? Se jih splača it kupit prav v Cicibanovo trgovino ali kam drugam?

Geox- kje imajo največjo izbiro na štajerskem koncu? Danes sem gledla v CE v trgovini,je bilo enih 6 različnih superg in to je bilo to.PA to za punčke samo neki modeli z bleščicami.user posted image Sem si ene ogledala-cena 45 eur, šla naprej do Stiefelkoniga-tam je cena za iste superge 54 eur.user posted image JIh imajo še kje v Europarku? Mogoče v HUmanicu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:00:28   
frutka_
  • Geox trgovina
  • Humanic
  • Stiefelkonig
  • Galerija Gosposka


Jaz pa sem najcenejše zmeraj našla ravno v Stiefelkoniguuser posted image . V primerjavi z Humanicom so bili tudi po 10%dražji.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:03:01   
frutka_
Aja, Softy program je fajn obutev. Sicer pa ima naš mali full visok nart in močno nogo pa mu je tako večina modelov Ciciban preozkih. Kupujem obe firmi in so bili vsi OK.user posted image
Hvalijo tudi Elefanten modele, ki jih dobiš v Deichmannu.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:04:40   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
  • Geox trgovina


  • Galerija Gosposka

Frutka kje pa sta ti2 trgovini v MB?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:08:49   
Anonimen
Pri obojih ful preplačaš znamko, o kvaliteti bi se pa dala razpravljat. Otrok npr. ne potrebuje čevlja z otropedskim podplatom oz. je, če je z razvojem stopalal in nogice vse O.K., bolje, da ga nima. Softy so res mehki in to je dobro. Geox smo mi imeli že tudi trde, da je bilo groza. Zdaj jih ima 3. otrok za nami, pa so še vedno iste. Oblika in vse. Tako da so res TRDE. O.K., niso vse, ampak nekatere pa.

Poglej tule+, kaj prodajajao v Deichmanu. Za 10 evrov dobiš najbrž boljše čevlje kot za 45 ali 54. Sicer imajo pa tudi od Elefanten, ti so malo držalji, ampak če hočeš priznano firmo, so potem to najbrž v redu. So pa znani t kot v redu, mehki čevlji.

Malo poglej tule:

Deichmann

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:10:38   
frutka_
  • Geox je v Europarku poleg Zare.


  • GG je na Gosposki v centru. V kleti imajo Stiefelkonig trgovino in zelo prijazne punce.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:20:20   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Sicer pa ima naš mali full visok nart in močno nogo pa mu je tako večina modelov Ciciban preozkih.


Ja,saj pri naši punci je tudi to problem. Cicibanovih copatkov ne more imet,ji sploh ne gre nogica noter.

Splišni- ne gre se toliko za znamko. Prej smo hčerki kupovali nike-ce,pa je vedno imela full potno nogo, v Geox pa se ji nič ne potijo. PA jih ima vsak dan,dela z njimi vse mogoče,drsa po tleh,... pa se jim nič kaj ne pozna.- Tudi te zimske visoke ima že od novembra skoraj vsak dan,pa so še kot novi. Tako,da mi ni težko dati malo več denarja-jih bo pa še druga hčerka imela.

Bom pa šla tudi v daichmana pogledat,hvala

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:24:32   
Maleal
Frutka tnx.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:25:53   
frutka_
Super Fit so potem res boljša izbira kot Ciciban, če se ji potijo nogice. Poleg tega ti bodo v trgovini Pika dali kupon za parkiranje, če boš pustila avto v garaži. Itak pa sta prodajalka in šefica v trgovini tako prijazni da vse pokažeta, razložita...
Jaz sem tudi z Gexovimi zadovoljna. Preizkusili smo ene 4modele.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:42:24   
Naja30
Mogoče neumestna, ampak ali ve šparate čevlje za drugega otroka? Baje to ni ravno priporočljivo, ker vsaka noga po svoje oblikuje čevelj.

Moja ima ciciban softy in so prav fajn. Ravno zdaj pa bo treba kupiti še ene, tako da super za tole temo! user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
22.2.2008 21:50:17   
žarnica
Ja,jaz tiste,ki so zelo malo nošeni,šparam. Sedaj itak menjamo čevlje na 2-3 mesece.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
23.2.2008 9:00:15   
frutka_
Enih par komadov čevljev je malo nošenih in tiste imam pospravljene. Ostalo sem dala naprej. Včasih prav pridejo kakšni stari čevlji za vikend. 
Večino čevljev pa zdaj po 3.letu uniči.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ciciban Softy čevlji/geox superge
23.2.2008 21:14:35   
frufru
Sva mu hotla kupit icibanove, pa ma previsok nart. Pol sem pa v Alpini najdla ene it. čeveljčke Canguro al neki takega. Na ježka in so fine. Copatke ma pa iz istega razloga od shooshoo. Ene cicibanove smo sicer mel ampak je bil v njih zelo švical.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?