|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cimet
16.12.2004 22:25:25   
tralala
A katera ve, če lahko dodam cimet v kompot 7-mesečnega otročka?
Hvala za odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cimet
16.12.2004 22:34:27   
NinaŠ
Pomoje v zelo majhnih količinah ne more škodit :zmeden: , sam ne vem zakaj bi mu ga že dajala? A noče pit kompota oz. jest čežane, če je tko natur?
Jaz sem dala Anžetu mičkeno cimeta v čežano dva dni nazaj (9 mesecev), ker je nekaj štrajkov; sem dala tko mal, da jaz nisem občutila nobene spremembe okusa, ampak Anže je pa lepo jedel - ne vem če ne bolj zato, ker je videl, da sem še nekaj not stresla in sva skupaj zmešala.
LP

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.12.2004 22:36:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tralala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cimet
16.12.2004 23:42:06   
Seven*
Koliko jaz vem ni alergen, tako da kar dodaj. Jaz ga imam tako rada, da bi ga lahko vsepovsod jedla..

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cimet
17.12.2004 7:39:41   
dory
Jaz ga vedno nekaj malega zmesam v cezano...od petega meseca...kot vem pa ni alergen in se v majhnih kolicinah lahko dodaja...in pospesuje delovanje slinavke kar je tud ok :)

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cimet
17.12.2004 11:51:31   
mehurčica
Jaz sem ga tudi dodala že pred 6.mesecem. Ga imam tudi sama ful rada-sploh v palačinkah.:love:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cimet
17.12.2004 11:52:30   
dory
Tudi jaz obozujem cimet...z njim zacnem ze zjutraj,ko si ga malo vmesam v kavo z mlekom :)

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Cimet
17.12.2004 12:04:23   
mehurčica
Joj Teja, kake lušte mi delaš!:love: Jaz drugače ne pijem mleka, enkrat pa sem v LJ pila v eni slaščičarni neko cimetovo mleko pa je blo ful dobro.:love:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Cimet
17.12.2004 13:07:03   
BARBARA R.
Ja,lahko od 4. meseca naprej!

:muca:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cimet
7.3.2013 18:25:17   
kordelina
Jaz sem tudi naredila kompot s cimetom in sem malčici stari pol leta naredila iz kompota čežano z jabolko in slivo, vse je pojedla :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cimet
7.9.2018 20:33:50   
Lelly28 RR
Naša pikica ga obožuje, tako da ga velikokrat dodajam kašicam. Začeli smo pa že okoli 7 meseca, seveda v manjših količinah. Cimet je začimba, ki je ni priporočljivo niti odraslim da jo pojedo več kakor žličko dnevno.

(odgovor članu kordelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cimet
8.9.2018 16:42:01   
kokos4 RR
Seveda. Jaz sem g tudi dala ze hitro po zacetku uvajanja..  

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?