|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Citroen Xsara Picasso
3.6.2008 18:28:32   
Ulrica
Ta avto mi je zelo všeč. Zasledila sem kritike na njegov račun - da ima trde sedeže, da so na servisih neprijazni, da dizel ruži itd.  Ali lahko lastniki poveste še kaj več. Ali je to res eden slabših enoprostorcev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Citroen Xsara Picasso
3.6.2008 22:00:31   
Naja31
Mi ga ravno kupujemo. Do zdaj nisem slišala nič podobnega.

Če so na servisu neprijazni? Na katerem pa?  A kar na vseh citroenovih servisih po sloveniji? user posted image
Sicer mi pa to res ni odločilni dejavnik pri nakupu avtomobila.

(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Citroen Xsara Picasso
3.6.2008 23:00:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulrica

Ta avto mi je zelo všeč. Zasledila sem kritike na njegov račun - da ima trde sedeže, da so na servisih neprijazni, da dizel ruži itd.  Ali lahko lastniki poveste še kaj več. Ali je to res eden slabših enoprostorcev?


Nič od tega. user posted image  Smo preveč zadovoljni, da bi menjavali.

(odgovor članu Ulrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Citroen Xsara Picasso
3.6.2008 23:03:19   
Marogica
Jaz lahko samo za servise povem, so bili vedno OK in da smo bili zelo zadovoljni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Citroen Xsara Picasso
3.6.2008 23:10:27   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Ulrica

Ta avto mi je zelo všeč. Zasledila sem kritike na njegov račun - da ima trde sedeže, da so na servisih neprijazni, da dizel ruži itd.  Ali lahko lastniki poveste še kaj več. Ali je to res eden slabših enoprostorcev?


Nič od tega. user posted image  Smo preveč zadovoljni, da bi menjavali.


Enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Citroen Xsara Picasso
4.6.2008 8:16:19   
kristinaj
jaz sem jo tudi gledala, to ki je sedaj v akciji....... za 13 jurčkov, bencinc 1,6...... potem se je moj odločil in mi vzel cmaxa 1,6 dizel, starega 4 leta za nekaj jurčkov manj kot xsaraa......

povem to, da ima prtljažnik manjši, ima pa več prostora med zadnjimi in prednjimi sedeži, ostalo sem jo imela premalo na testni vožnji, da bi opazila razliko, razen....je cmax DOSTI boljši ker xsara 1,6 benzin ne potegne nikamor, še kamiona pred sabo, ki vozi 60 km na uro ne moreš prehiteti..... cmax pa ni problema.... na servisu so mi povedali, da ima notr motor od berlingota 1,6 dizel user posted image




(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Citroen Xsara Picasso
4.6.2008 8:24:25   
Seven*
Januarja smo ga kupli.

Za takšen denar NE DOBIŠ podobnega avtomobila, pa še kvaliteta na nivoju.


ZELO ZADOVOLJNI!!! Družinski avto za tiste, ki ne razsipavajo. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Citroen Xsara Picasso
4.6.2008 10:46:55   
mojsoncek
Mi imamo sicer samo "Xsaro" in smo z njo tako zadovoljni, da letos oz v zacetku naslednjega leta saltamo na C4 Picasso Grand, ker bomo rabili malo vec prostora user posted image .

No, na "nasem" servisu niso nic kaj neprijazni in dvomim, da bi drzalo kaj takega, da so po vseh Citroenovih servisih neprijazni. Pa nas dizelski motor tudi nic ne ruzi in se super obnese po teh nasih hribih.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Citroen Xsara Picasso
5.6.2008 9:30:51   
naniplus4
Picasso je zakon! user posted image user posted image user posted image

Mi ga imamo, ga ne menjamo, ni šans. Zadaj trije ENAKI sedeži se v tem razredu ne dobijo pri nobenem drugem avtu. Servis ok, sploh pa še nismo bili tam, razen na rednih. Dizel ne "ruži", sedeži so čisto ok, prostora je pa ulala (5 ljudi za mesec dni na morje z vozičkom, plenicami in vsemi ostalimi pritiklinami, pa nismo rabili prikolice user posted image ).

(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Citroen Xsara Picasso
9.6.2008 12:54:55   
markoh
Poglej tale članek http://www.delo.si/clanek/60647. ADAC vsako leto izda lestvico najzanesljivejših avtomobilov. Citroen Xsara Picasso je zelo visoko na njej.

< Sporočilo je popravil markoh -- 9.6.2008 12:55:33 >

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Citroen Xsara Picasso
10.6.2008 6:40:20   
maja979
mi ga imamo in smo zelo zadovoljniuser posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu markoh)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Citroen Xsara Picasso
10.6.2008 11:13:43   
Ulrica
Hvala vsem za koristne informacije.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Citroen Xsara Picasso
10.6.2008 11:34:08   
benika
razen....je cmax DOSTI boljši ker xsara 1,6 benzin ne potegne nikamor, še kamiona pred sabo, ki vozi 60 km na uro ne moreš prehiteti


Ajauser posted image  No, nam se to ni zgodilo. Verjetno nitežava v samem avtu, ampak je problem v šoferjuuser posted image

No, mi imamo Picassoja in ga ne zamenjam za noben denar. Vse dela tako kot je treba, s prehitevanjem na cesti ni težav, potegne ravno prav, prtljažnik je velik, avto je udoben tako za voznika kot za sopotnike, skratka avto 1A.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Citroen Xsara Picasso
16.6.2008 22:36:40   
bilbo
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: naniplus4

Picasso je zakon! user posted image user posted image user posted image

Mi ga imamo, ga ne menjamo, ni šans. Zadaj trije ENAKI sedeži se v tem razredu ne dobijo pri nobenem drugem avtu. Servis ok, sploh pa še nismo bili tam, razen na rednih. Dizel ne "ruži", sedeži so čisto ok, prostora je pa ulala (5 ljudi za mesec dni na morje z vozičkom, plenicami in vsemi ostalimi pritiklinami, pa nismo rabili prikolice user posted image ).


Scenic ima zadaj tudi 3 ENAKE sedeže.

Imeli Picassota, Scenica, sedaj prešaltali na Toyoto in lahko rečem samo  user posted image

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Citroen Xsara Picasso
8.7.2008 15:18:00   
Mandek
Mi2 sva se odločala med Picassojem-najprej Xsaro, potem pa nama je bil full všeč C4. Dvakrat sva šla na prodajno mesto po informacije in izračune in nikoli naju ni nihče resno jemal. kr mal smešno je že blo...Se počutiš kot totalni kreten. C4 je bla itak predraga za najino zmogljivost (ampak dober prodajalec proda še tako drago stv ar, pravim jaz), na zalogi pa niso mel niti za pokazat Xsare, kar pomeni, da bi jo mogla kupiti brez ogledauser posted image
To prodajno mesto je v Celju, za ostale niti približno ne vem. Vem samo, da sem trenutno neskončno hvaležna, da se naju niso "amvzeli", ker sva isti dan zavila še v Renault in tam kupila Scenica. Z vso postrežbo in prijaznostjo, avto pa sva dobila v treh dneh.


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Citroen Xsara Picasso
8.7.2008 15:19:35   
Mandek
Aja, pozabila sem dodati, da je moj dragi precej velik fant in mu Xsara glih ne bi pasala...

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Citroen Xsara Picasso
8.7.2008 15:28:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz sem jo tudi gledala, to ki je sedaj v akciji....... za 13 jurčkov, bencinc 1,6...... potem se je moj odločil in mi vzel cmaxa 1,6 dizel, starega 4 leta za nekaj jurčkov manj kot xsaraa......

povem to, da ima prtljažnik manjši, ima pa več prostora med zadnjimi in prednjimi sedeži, ostalo sem jo imela premalo na testni vožnji, da bi opazila razliko, razen....je cmax DOSTI boljši ker xsara 1,6 benzin ne potegne nikamor, še kamiona pred sabo, ki vozi 60 km na uro ne moreš prehiteti..... cmax pa ni problema.... na servisu so mi povedali, da ima notr motor od berlingota 1,6 dizel user posted image






Ja pa ne moreš dizla pa bencinarja primerjatuser posted image .
In kaj ma veze al je motor od berlingota al od jugota. Važna je moč motorjauser posted image
Ježeš nouser posted image

Men se zdi to uporaben avto. Sam mi je grd.
Imava xaro karavan pa sva kar zadovoljna, sam bova menjala za nissana. Ni primerljivouser posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 12:42:08   
Nixxon
Vsak mali dizel ruži, mimo tega greš težko. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 14:22:31   
kalbo
user posted image user posted image Kupte Fiata in ne bo vam žaluser posted image user posted image


Zdaj pa resno, Xsara Picasso je za svojo ceno odličen avtomobil.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 22:18:02   
janca
Mi jo imamo točno leto dni. Razen rednih servisov, še ni bila pri mehaniku (hvala bogu). Meni je zelo kul in mislim, da s toliko opreme za tak denar, no nevem no, mislim, da ga ni. Mi je pa prtlažnik mal majhen, saj zmeraj tovorimo, kot bi se šli preseljevanje narodov. Mamo pa bencinarja. Kupili v LJ A-cosmos. Zelo prijazni, kot dodatek še dobili gratis vlečno kljuko,ki so nam jo montirali na berlingotu. Tako bo ostalo še dve leti. Pol pa, upam, BMW X-3 ali X-5.user posted image

(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 22:50:19   
HuAnita
Mi pa Citroena nikoli več, pred 3 leti kuplkjen C4, športna izvedba, 1. serija, dizelaš ---- katastrofa, kaj vse je crnikol že v roku garancije, 1m po izteku le-te pa še turbinauser posted image user posted image   Kar se svekakor 2 leti staremu avtu, redno servisiranemu, res ne bi smelo zgoditi....

servis? Vsaj tegale v CE popljuvam do konca!!!! 38 dni so nas pustili brez avta!!!!! Ker je pač moj fant nežna duša in ni upal iti tja udariti po mizi.... Nesramnost do nule!!!! Potem še izvem, da je po našem avtu šaril dijak - na počitniškem delu, sicer se šola za avtomehanika, ampakuser posted image user posted image user posted image user posted image   Ker je bratrančev prijatelj, se mu je zagovorilo, ko je zagledal avtouser posted image user posted image user posted image   Šef pa zraven pivo pil????
Ampak smo jim dali tinte piti, pritžba na pritožbo - sicer v finančnem smislu ni imelo haska, smo pa imeli moralno zadoščjenje....



(odgovor članu Ulrica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 22:52:34   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Mi2 sva se odločala med Picassojem-najprej Xsaro, potem pa nama je bil full všeč C4. Dvakrat sva šla na prodajno mesto po informacije in izračune in nikoli naju ni nihče resno jemal. kr mal smešno je že blo...Se počutiš kot totalni kreten. C4 je bla itak predraga za najino zmogljivost (ampak dober prodajalec proda še tako drago stv ar, pravim jaz), na zalogi pa niso mel niti za pokazat Xsare, kar pomeni, da bi jo mogla kupiti brez ogledauser posted image
To prodajno mesto je v Celju, za ostale niti približno ne vem. Vem samo, da sem trenutno neskončno hvaležna, da se naju niso "amvzeli", ker sva isti dan zavila še v Renault in tam kupila Scenica. Z vso postrežbo in prijaznostjo, avto pa sva dobila v treh dneh.





Sem spregledala ta post. No, me veseli, da nisem edina, ki je bila v CE nezadovoljna na tem servisu!!!!!

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Citroen Xsara Picasso
14.7.2008 22:53:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Imava xaro karavan pa sva kar zadovoljna, sam bova menjala za nissana. Ni primerljivouser posted image


Ne, ni primerljivo. SPLOH ni primerljivo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Citroen Xsara Picasso
15.7.2008 10:06:31   
kalbo
Mi pa Citroena nikoli več, pred 3 leti kuplkjen C4, športna izvedba, 1. serija,


No tega pameten človek nikoli ne naredi, ker vedno kasira tako imenovane porodne napake avta. Avto se vedno kupuje leto do dve po prihodu na trg.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Citroen Xsara Picasso
22.7.2008 17:30:04   
naniplus4
Sorry, nočem se kregat, ampak: ne, scenic NIMA 3 ENAKIH sedežev. Srednji je malenkost ožji. Preverjeno.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?