|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:21:17   
Karina&Laura
Katere copatke nosijo vaši otroci za v vrtec. Moja je imela Zajčke pa so vzgojiteljice rekla, da jih ne smejo imeti, ker drsijo in otrok nepravilno hodi samo doma tud skoz leta in nori pa nič ne drsijo, pa tud zdi se mi da čist ok hodi. V tistih zaprtih copatah z gumijistimi podplati pa se ji noge zelo potijo in ima kar mokre nogavice, zato, kaj priporočate.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:29:25   
LIDJOČKA
Moji imata Cicibanove, na ježka. Zajčke pa za domauser posted image .

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:31:52   
MAŠKA
Ciciban

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:49:55   
Naja30
Zajčki res drsijo. Najboljši so kakšni, ki imajo res fajn gumo na podplatu.
Nimam še otroka v vrtcu, sem pa delala v vrtcu.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:51:57   
Anonimen
V prodajalnah Alenka (njihove izdelke imajo tudi v Kopitarni - ponavadi so te v Merkur centrih) imajo kot telovadne, samo malo debelejše copatke, cele iz usnja, v raznih barvah, na podplatu pa je našito toliko gume, da ne drsi in da v umivalnici ne premoči, če ej po tleh mokro. Te ima veliko otrok vsa leta v vrtcu, tudi naš.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 11:59:49   
Shorty_
Naša ima superfit in sem ful zadovoljna ker ima bolj drobno nogico jih ima na vezalke in ful lepo hodi z njimuser posted image
Za doma ima štumfke  in čez še ene z bremzami al pa nogavičke z usnjenim podplatkomuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 13:28:41   
aluš
V prodajalnah Alenka (njihove izdelke imajo tudi v Kopitarni - ponavadi so te v Merkur centrih) imajo kot telovadne, samo malo debelejše copatke, cele iz usnja, v raznih barvah, na podplatu pa je našito toliko gume, da ne drsi in da v umivalnici ne premoči, če ej po tleh mokro. Te ima veliko otrok vsa leta v vrtcu, tudi naš.


Splišni,
mi smo tudi kupili letos te copate, so mi res fajni za nosit. Je pa problem. Moj 4-letnik jih zelo težko sam obuje in jih zato ne mara. So pa dejansko 1000x boljši kot zajčki. Ker ne drsijo in tudi noga se ne poti v njih (v zajčkih se). Kako pa pri vas to obuvate??? Moj ima res mal visoko nogico, mogoče jih zato težko obuje. Pa priznam, da ju mulc tudi komot.

< Sporočilo je popravil aluš -- 13.3.2008 13:43:27 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 14:43:53   
solatja
cicibanove, se pravi z debelejšim podplatom. pa da ji ni preveč vroče, vzamemo tiste, ki so kot sandalčki in so pri prstih malo odproti in so prav fajn. v našem vrtcu pravijo, da naj imajo te z debelejšim podplatom tudi zato, ker grejo iz igralnice včasih kar direkt ven in da niso takoj mokri in da jih ni treba preobuvat, če se npr. igrajo samo po betonu.
pa meni so fajni tudi zato, ker jih ne more sama dat dol, kar je trenutno njena najljubša stvar pri zajčkih.


< Sporočilo je popravil solatja -- 13.3.2008 14:44:32 >


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 21:18:59   
Naty_ka
Mi imamo tudi cicibanke. Pa našemu nikoli nogica ne švica. Pa kupi tiste bolj odprte in je problem rešen.

In, ja zajčki so lahko kar nevarni. Pa so tudi fajn podloženi, tako da je ne verjamem da nogica v zajčkih ne švica user posted image
Pri  copatih je  pomembno, da je peta in tisti del zadaj ojačan, da je nogica fiksna in da peta ne skače sem in tja. Vsaj tako je meni razložila pediatrinja in kasneje tudi vzgojiteljica.


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Copatki za v vrtec
13.3.2008 21:22:58   
mayci
Naš mali ima Superfitke, na ježka, da se lahko sam obuje in zapne.user posted image   Pa se mu nič nogice ne potijo, ker so ti copatki tako narejeni, da imajo na podplatu drobne luknjice, skozi katere koža lahko diha.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Copatki za v vrtec
14.3.2008 10:24:31   
žirafca
grejo iz igralnice včasih kar direkt ven in da niso takoj mokri in da jih ni treba preobuvat, če se npr. igrajo samo po betonu.


Sem zelo začudena nad vzgojiteljico, ki dopušča hojo v copatkiv na zunanjih površinah. Po Haccp- ju je to nedopustno in ona še to javno izjavi. Ne verjamem namreč, da vsako jutro pomijejo beton zunaj.

Ponavadi, četudi to počnejo (ne preobuvajo otrok) to zamolčijo in na lastno odgovornost tvegajo inšpekcijo, ki je večkrat v vrtcu nenapovedana.

Sem pa za copatke tipa ciciban/suprefit, ki imajo luknje kot sandali, saj mojemu tudi puhti iz nog!


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Copatki za v vrtec
14.3.2008 12:31:23   
binica
Moja ima tudi Cicibanove, se mi zdijo zelo primerni, doma pa ima take sončke ali pa kar une debele nogavičke z gumicami...

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Copatki za v vrtec
14.3.2008 16:16:44   
sisi*
Cicibanove, doma pa zajčke.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Copatki za v vrtec
14.3.2008 16:44:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aluš
Splišni,
mi smo tudi kupili letos te copate, so mi res fajni za nosit. Je pa problem. Moj 4-letnik jih zelo težko sam obuje in jih zato ne mara. So pa dejansko 1000x boljši kot zajčki. Ker ne drsijo in tudi noga se ne poti v njih (v zajčkih se). Kako pa pri vas to obuvate??? Moj ima res mal visoko nogico, mogoče jih zato težko obuje. Pa priznam, da ju mulc tudi komot.


Ma naš ima tanko nogo, tako da jih z lahkoto obuje.

Drugače pa vem, da tistim z visokim nartom, naredijo daljšo elastiko, da potem laže obujejo.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Copatki za v vrtec
14.3.2008 23:17:01   
lifcsi
Malo sem poškilila v garderobi in v naši skupini imajo skoraj vsi Cicibanove. Naša ima Superfitke, ampak samo zato , ker so 3 deklice imele enake copatke, pa se je večkrat zgodilo, da so si jih zamnjale. Sicer se pa v cicibankah noga naši res poti, v superfitkah malo manj. Zajčke pa imamo tudi mi za doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 13:45:22   
tiktak
Mi imamo cicibanove, tako kot tudi večina drugih otrok.

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 14:27:57   
valči
Našima dvema sem od jasli dalje kupovalala Cicibanove,ali DR.Harvey,ki so enake.In tudi za doma imata oba takšne,ker so najbolj fajn,stabilne,kar je najvažnejše in se ne potita v njih.Kupi bolj odprt tip copata pa bo.
Tudi pri najmlajši nameraravam tako narediti.Pri obutvi se ne špara.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 15:25:19   
Maleal
V vrtcu superfitke,doma zajčke.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 20:48:39   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: aluš
Splišni,
mi smo tudi kupili letos te copate, so mi res fajni za nosit. Je pa problem. Moj 4-letnik jih zelo težko sam obuje in jih zato ne mara. So pa dejansko 1000x boljši kot zajčki. Ker ne drsijo in tudi noga se ne poti v njih (v zajčkih se). Kako pa pri vas to obuvate??? Moj ima res mal visoko nogico, mogoče jih zato težko obuje. Pa priznam, da ju mulc tudi komot.


Ma naš ima tanko nogo, tako da jih z lahkoto obuje.

Drugače pa vem, da tistim z visokim nartom, naredijo daljšo elastiko, da potem laže obujejo.



JA res je naredijo posebej naročilo. sam se moraš zglasit v njihovi trgovinah. 20.majo naročila. Če te kaj zanima piši na zs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 22:47:10   
debeluška
V vrtcu in doma imamo superfit.



lp

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Copatki za v vrtec
15.3.2008 23:10:55   
Naja31
Kaj so pa zajčki?

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Copatki za v vrtec
17.3.2008 19:37:08   
petja
Starchild.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Copatki za v vrtec
18.3.2008 0:43:21   
Anonimen
Moj mlajši sin ima Cicibanove copate na ježka, z gumijastim podplatom in trdo peto.

(odgovor članu Karina&Laura)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Copatki za v vrtec
18.3.2008 23:51:34   
pravljica
superfit user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Copatki za v vrtec
19.3.2008 11:53:21   
Lejči
vrtcu in doma superfit user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?