|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DABROSTON
5.12.2005 22:39:40   
urška03
Dober večer!

Zanima me ali  se lahko po 3-eh dneh jemanja Dabrostona že kažejo stranski učinki.
Namreč zelo me bolijo prsa (na dotik, ko hodim, jih ful čutim). Saj so me že pred 4 dnevi začele boleti, sedaj pa je iz dneva v dan huje!!!

Hvala Vam, Urška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DABROSTON
6.12.2005 9:20:16   
Anonimen
ja, to je klasičen znak, da ješ te tablete.
Po prenehanju boš dobila menstruacijo in bo odleglo :)
Da boš lažje preživela, si razdeli tablete čez ves dan (ne vzet treh naenkrat) in pij res veliko tekočine.

(odgovor članu urška03)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DABROSTON
6.12.2005 15:35:59   
Skorpija
Ja, to je prvi znak - jaz sem bila še napihnjena, zvijalo me je, otožnost+mozolji. ko sem jih nehala jemati, sem dobila M šele čez 10 dni in ciklus so mi podaljšale na 35 dni (po zadnji škatli je bil dolg 75 dni). Tako da žal še zdaj ne vem, zakaj sem jih sploh dobila, ker so naredili samo štalo....

Upam, da bodo pri tebi učinkovali, stranski učinki pa žal sodijo zraven...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu urška03)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?