|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 12:18:24   
AKŠ
pozdravljene...

imela bi eno vprašanje in seveda tudi prošnjo....

zanima me, če je že katera koristila najem avtomobila pri avtotehni Vis na podlagi tega babybonusa. Zanima pa me predvsem zato, ker bi rada izvedela, ali ste morale ob prevzemu avtomobila dati tisti odrezek iz blokca babybonusa?

mi smo si vozilo namreč že rezervirali, sedaj pa ne najdem več tistega odrezka iz brošurice. Vem da sem ga imela v eni izmed torbic (ki jih imam preveč user posted image ) in sedaj ga ne najdem. Obrnila sem že celo stanovanje, pa naj me koklja v rit brcne, ga ne najdem.

Če ga moram imeti s seboj, me zanima, če ima katera ta kuponček še doma in ga ne bo prabila? V tem primeru bi lepo prosila, če bi mi ga lahko odstopila.


Hvala vam že v naprej za odgovore in pomoč...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 12:34:33   
sky
Pozdravljena!

Pošlji naslov na ZS, pa ga bp dobiš po pošti.

LP, Saša


_____________________________

BK.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 12:59:33   
usa
kupon jim moraš predložiti


_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 15:41:27   
Katja6
Ja je treba dat kupon. Jest sm pa bon od Baby centra za 5 čukov zgubila user posted image . To je pa teh 100 torbic...pa koj bi ga moral zapravt, ne pa da sm ga prestavlala sm pa ke.... Sm jezna k user posted image  Upam, da ga je vsaj kkšn revež dobil.

(odgovor članu usa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 15:44:32   
Katja6
No ja sej če pa pomislm kolk je bil vesel tisti, ki ga je našel, pa nasmeh na ustih......to je pa tud nekej.

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 16:43:42   
tinkamiška
A niso veljali ti boni samo do 31.3.2006?user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 17:11:44   
AKŠ
ja tinka, res so bili boni samo do 31.3.2006, ampak mi smo si avto rezervirali že v januarju, tako da je bon bil veljaven.

Sem pa vprašala, če lahko avto koristimo šele v maju, ker je bolj lepo vreme in bolj toplo, pa imamo kak lep izlet. Tko da so rekl da ni problema....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 17:25:03   
Anonimen
Na tem bonu ne piše rok veljavnosti, kot je na vseh ostalih. Tako da bi morda še vsem sprejeli user posted image

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 18:04:29   
kofetek2010
na bonu za najem vozila ne piše rok user posted image  jaz dobim avto 15.maja, rezervirala sem pa enkrat sred marca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 18:19:11   
tinkamiška
a tako, jst pa nisem nič gledala, kje piše datum in kje ne, pe sem vse skupaj stran vrgla po 31.3.user posted image

kako je pa z bonom za nukovo prsno črpalko? bi jo zdej rad kupila, pa nimam več bonov, a ta tudi še velja? če še velja, ga mogoče katera še ima in bi mi ga odstopila?

no AKŠ, upam, da si zrihtala z bonom in boste lahko uživali v vožnji z novim avtomuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 20:14:14   
sky
Sorry, na bonu za NUK-ovo črpalko pa res piše do 30.3.2006.
LP, Saša


_____________________________

BK.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 20:23:26   
tinkamiška
hvala sky, jo bom pač morala kupit brez popusta...

lp,
tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 20:46:41   
SNOBRA
Boni so veljali samo do 30.3.2006, tudi tisti na katerih ni nič napisano. Sem se danes odpravila, da kupim nekaj opreme za naš novi opel v  Avtotehno VIS in so me zelo razočarali saj sem bila že zelo vesela, da bom tistih 10.000 sit dobro porabila.
No tako je to s tem, če ga še nisi dobila, mi piši na mail, pa ga dobiš....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 21:24:18   
Anonimen
Ojoj, škoda. Pa ravno nove brisalce rabim in sem jih nameravala it iskat user posted image

(odgovor članu SNOBRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DM babybonus 2005 - HELP!!!
20.4.2006 21:30:12   
Kami
Tinkamiška,
jaz imam nov komplet bonov 2006, pa sem prej že kupila aventovo črpalko. Ti pošljem kupon za Nukovo črpalko, samo sporoči mi naslov na zasebno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?