
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: DOBRNA-KRIZA ŽE PRVI DAN 5.11.2006 21:47:55
|
|
|
|
lutka
|
Hja, tajtaja to pa je večni problem nas, ki nismo "po jusu" Jaz sem se hvala bogu tega rešila, sam pa tudi jaz od začetka nekajkrat izgubila živce. Najbolj me je razjezilo, ko smo šli na sprehod in seveda na pločniku parkirani avtomobili, tako da če sem želela mimo sem morala po cesti. Enkrat je en revež naletel name, ko sem bila slabe volje, sem šla za njim v gostilno in bi ga najraje ,ker je parkiral avto na pločniku........ampak sem potem ugotovila , da vse skupaj nima smisla. Pa še kaj bi se našlo,tako da nikar ne izgubljajte živcev zaradi takšnih stvar. za mirne živčke lp
_____________________________
Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Otroški dodatek Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka, kadar dohodek na družinskega čla...
Zadnje s foruma
Kdaj greste najraje na dopustSparkpozimi (
7%)

poleti (
85%)

ne morem se odločiti (
7%)
Število vseh glasov: 260Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!