|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:38:39   
Nyah*
Spet sem ta prva :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:

Kje pa ste? pokukajte ze iz postelj, dooooolgcas mi je!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:46:31   
Udb
A zdaj pa kar ti vodiš!!?? :)-:)-:)-:)-

Dobro jutro!! A ne moreš spat??

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:51:23   
Udb
Ja, kje pa si zdaj? Jaz sem v nizkem štartu za čvek, potem pa izgineš!! ;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:52:23   
biba77
Jutro...:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:53:39   
biba77
Letim po eno :kava: in pridem nazaj...:)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 6:54:01   
simi73
:zaspan: jutro...
kakšne volje ste kaj danes? jaz sem bolj:(

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:07:48   
Moncy83
Dobro jutro.

Jaz sem :zaspan: tako kot vsak dan.

Samo danes sem tako vesela, ker je moja prijateljica danes ponoči rodila zdravega fantka. :bravo::bravo::bravo::bravo:.

Evo tukaj so različne :kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava::kava: za vsak okus za nas čvekice.



(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:08:35   
Nyah*
Evo mene, sem ze nazaj!:zaspan::zaspan::zaspan:

Kaj dogaja? kak ste kaj?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:10:59   
Bety
Evo bela :kava: kuhana in med zraven...sonce se kaže zunaj...lep dan bo...

:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:11:16   
Nyah*
MMMMMMMMmmmmm kako disi :kava:, prav prileze se navsezgodaj:bravo::bravo:

Lepo vas je imeti, cvekice moje, sploh ce si :((:(( kot jaz, ker je prisel :hudicek: obisk!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:17:14   
Udb
O, Nyah, ne jokaj!!! Bo pa drug mesec!! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:17:33   
Udb
simi, kaj pa je narobe???

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:19:15   
simi73
Nyah, ne :((..se zgodi. bo pa zato drug mesec bolje, ko bomo ugledale:roza::modri:;)
:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:20:54   
Bety
Jaz tudi pričakujem M...8.dan od zadnje tabletke prometrijuma je danes...in 14.dan od pojave kapljice rjavo-krvavega izcedka...tisto je bila O, zagotovo...test BC je včeraj popoldne bil negativen (moj me je prisilil, da ga naredim), čeprav sem to že vedela...tako...ne bom več čakala in takoj, ko dobim M grem v postopek za ICSI...Reš pravi, da so inseminacije in klomifeni samo izguba časa...to lahko počnemo, pravi, v pavzi med postopki...tako...upam, da s tem si ne bom uničila zdravja...

:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:21:37   
Nyah*
Tut jaz se tolazim, vsakic, da bo drug mesec, pa nic ne kaze na to :((:((:((.

Bo treba kar pomoc poiskat, naj se kar ukvarjajo z menoj, da bom koncno :nosecka:!

Simi, zakaj si pa ti slabe volje?

Ostale, ste dobro :)?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:22:28   
Udb
Nyah, te čist razumem!! Tud men se je vsak mesec svet podrl!! Ampak enkrat je pa ratalo!!Tako, da ni za obupat!!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:24:44   
Nyah*
Pa si recem, ne bom se vec sekirala, pa potem sem vseeno vsa na tleh, ne vem, kako si pomagat.
Pa se moj :love: me tolazi, pa gleda z zalostnimi ockami, za znoret res.:((:((:((

Ampak, saj bom ce kak dan ze stara Nyah, ki komaj caka, da bo spet :sloncek::sloncek::sloncek:, :)-:)-:)-!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:25:18   
Nyah*
Udb, kolk casa sta se vidva trudila?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:26:17   
simi73
udb, veš z mojim:love: sva se mal spričkala...zdaj ko bi morala intenzivno :sloncek::sloncek: vsaj vsaka dva dni, je pa kar naprej nekaj utrujen:grrr: pol se je pa zgovarjal da bova danes, pa ve, da bom cel dan odsotna, jutri pa njega ni, pa zgovarja se nekaj, da še ni ovulacije, pa bla, bla.... po drugi strani bi pa ful imel :duda:
potem je pa še ne problem...živim v njegovem stanovanju, kjer je on solastnik s svojo mamo. njegova mama v bistvu živi pri svojem prijatelju...do prejšnjega tedna, ko je prišla v Velenje, ta njen prijatelj pa je povedal, da se je odselila od njega:zmeden: trenutno je za en teden šla na Primorsko k prijateljici, vendar se vrača danes nazaj. sem mojemu:love: že povedala, da z njo v istem stanovanju ne morem živet, kljub temu, da je stanovanje veliko... iščeva rešitve, tud nakup stanovanja al za taščo al pa za naju... če ne bo drugega bom nazaj v Celje pobegnila;)
uf sem zatežila... punce, ne zamerit:):rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:29:06   
Udb
Nyah - 9 mesecev, s tem, da sem v tem času imela M 4x!!!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:29:15   
simi73
:ups:...en problem...:ups:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:30:22   
Nyah*
ves Simi, ne bos verjela, tut moj je bil prej skorajda obseden z menoj in:sloncek::sloncek:, sedaj pa se mi zdi, da mu je ful manj do tega (ceprav se vedno zame dovolj). Ves,tudi nanje to delo na :duda: vpliva, nismo me edine, ki nas to tezi, ceprav to rade pozabljamo.

Za stanovanje pa upam, da boste kako zrihtali, ker s tasco zivet verjamem, da bi tezko slo,...


Drzim :miska::miska::miska: da bo se vse dobro, svojega :love: pa kar zagrabi in odvleci v posteljo :)-:)-:)-, ne bo se dolgo upural, garantiram!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:32:16   
Udb
Uf, simi, nezavidljiv položaj!!
Predvsem glede :sloncek:! Se mi zdi, da smo ful pod pritiskom, ko si želimo otročka! In potem sex izgubi vso privlačnost!! Ko sva midva intenzivno delala na stvari - men se ni več dalo, njemu je bilo brez veze!! Groza! Potem sva pa ugotovila, da ne bova več gledala, kdaj bova - no - prvi mesec nama je uspelo! Tako da je res nekaj na tem, da moraš odmisliti, potem pa pride!

Kar se pa tašče tiče - bolje da zdaj rešite ta problem, ker drugače se boste samo kregali!! Saj nekaj časa se že potrpi, potem pa... Dobro odločitev vama želim!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:32:30   
Nyah*
Udb, midva poskusava od avgusta, pa mam ze dovolj!

A mas PCO, da si mela M samo tako malokrat?
Jaz jih imam,ampak mam M kar redno, na najvec 39 dni, nikoli se nisem bila brez!

Kao pa je ratalo zanosit :bravo::bravo::bravo:?S pomocjo, tabletami, veliko :sloncek::sloncek:?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   DOBRO JUTRO
13.4.2005 7:33:14   
simi73
Hvala Nyah,:rozica::rozica::rozica: zate.
Saj vem, da sem ga do sedaj še vedno prepričala za:sloncek::sloncek::sloncek:, sam včeraj mi pa kar ni uspelo. ma bo že.
za vse nas pa :angel::angel::angel:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?