|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 6:57:51   
Nyah*
Uf, spet jaz :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:!

Se nobeni ne da cvekat, al mene cakate :)-:)-:)-, da odprem temo!

Kak ste kaj?
Obeta se soncek:bravo::bravo::bravo::bravo:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 6:59:29   
simi73
Dobro jutro:zaspan:
Ja kot kaže bo danes res po dolgem času sončno:bravo::bravo:. Se mi pa vseeno ful :zaspan:. Bom zdajle še eno :kava:, da se mal prebudim:)
Kako ste kaj?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:01:31   
Moncy83
Dobro jutro,

ja jaz sem tut še zelo :zaspan: :zaspan: :zaspan: :zaspan:. Pri nas se je že mal kazal :) tukaj v ljubljani je pa taka megla :((. Mogoče je res mal zgodej za čvek ampak se bo spelal.

No a imamo danes kakšno novo :nosecka:?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:01:53   
Maša26
Dobro jutro:zaspan::zaspan:

Danes sem pa kot v počasnem posnetku.. se moram še mal sestavit :zaspan:

O, sam da bo sonček :bravo::bravo:;), sem takoj dobre volje ;);)


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:02:24   
Maša26
;);) Kako smo vse zaspane ;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:02:27   
Nyah*
Tut jaz sem ze svojo veliiiikoo dozo :kava:!

Simi, vidim, da tut vidva poskusata od avgusta 2004!
Kako, ali ze kaj obupavas:(?
A drugace je z vama vse ok?:zmeden:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:04:27   
Nyah*
:zaspan::zaspan::zaspan: Kje pa je nasa mami UDB?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:05:53   
Maša26
Mene pa zanima, kakšno :kava: si privoščite? Pravo, belo, z mlekom, nescaffe?

Jaz imam zjutraj najrajši en ogromen lonček :kava:, nescaffe z mlekom :)-:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:06:30   
simi73
Nyah, vsake tolk časa me mal res obup zagrabi:(, pa me moj:love: ful tolaži (čeprav ne vem od kod mu energija:zmeden:). Glede na to da sva oba čez 30 se nama že skor mal mudi;), pa mislim, da če ne bo v tem času do avgusta nič, da sem potencialno "kriva" jaz (sem mela pred leti probleme z "zaspanimi jajčniki", kot se je moja G izrazila in sem morala jemat dabroston).
Drugače pa sem danes precej boljše volje, sva se včeraj pobotala, tako da je vse OK :)-;).
A tebe že tud kaj panika grabi?:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:06:40   
Maša26
Ja, udb, dobro jutro!

Uf ona je že eno uro v službi:bravo:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:07:53   
Udb
Kaj, Nyah, a me že pogrešeš?? :)-:)-:)-

Jaz bi še pančkala!! :zaspan::zaspan::zaspan:

Ne vem kaj je bilo včeraj popoldne! Tako sem bila tečna!!!! Z mojim :love: sem se kar nekaj kregala, na jok mi je šlo...v glavnem katastrofa!!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:09:26   
simi73
Maša, moja :kava: je skoraj vedno prava (filter al pa espreso) z veliko mleka in obvezno brez sladkorja. Včasih pa tud kakšen instant kapučinček:)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:11:23   
Nyah*
Simi, jaz obupam vsakic , ko pride :hudicek:, potem dobim spet voljo,...:(
Ves, tut moj :love: mi je ful v tolazbo, on pac pravi, da bi rad, ampak ni nic začosten, ce ni, bo samo vesel ko BO!
Ne vem , odkod jim moc in energija:zmeden:.

Drugace mam pa jaz tut zaspane, PCO jajcnike in me malo skrbi, sem se zdaj kar narocila pr G, naj me mlo bolje pregleda, mam maja pregled.

Masa, moja kava je tako bela, da bi lahko se kos kruha pojedla zraven:)-:)-:)-:)-.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:12:26   
simi73
Udb, po mojem so začel nosečniški hormoni delovat:)-. Mogoče sta imela pa oba samo slab dan...je pa res, da če ti bo kaj šlo kdaj narobe in bo malo tečna se lahko fino izgovoriš na nosečnost, pa ti tvoj:love: ne bo smel nič zamerit;)
Saj se bosta pobotala, boš videla. Sploh ko bo od danes naprej lepše vreme:bravo::):rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:13:39   
Maša26
Simi, moja je tud z veliiiko mleka in brez sladkorja ;)

Še to - glede teh naših ˝čakalnih dob˝, jaz bom kmalu fosilka (maj 2004), ampak me je po nekaj mesecih bolj panika grabila, potem se pa kar nekako vdaš in čakaš.. Čeprav me včasih spreletavajo črne misli, v bistvu kar upam, da enkrat pa bo. Ampak res bi pa rada čimprej ;);)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:13:52   
biba77
Jutro, cveke!
Komaj pridem delat, pa me ze odvracate od papirjev... :)-:)-:)-
Jaz tudi imam eno salcko tukaj? Moram samo se po kavo it. :zmeden:
Simi73, moji jajcniki tudi spijo...:zaspan: - zgleda, da sem se jaz nalezla od njih... :zaspan::zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:14:32   
Udb
simi, moj srči je ful potrpežljiv - me je samo čudno gledal, ko sem nekaj brezveze vpila!! ;)

Sva se že pobotala!! Imava načelo, da ne smeva nikol skregana zaspati! Zmeraj razčistiva pred spanjem!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:15:22   
simi73
Veš Nyah, da sem tud jaz isto razmišljala. Sem bila lani maja pri G, da me je pregledala, če je vse v redu, ker sem ji rekla, da bomo delali na:duda:. Zdaj pa razmišljam, da bi se tud kar naročila, pa se zlagala, da že eno leto ni nič, pa da mi pove, kako in kaj. Glede na to, da traja ves postopek naprej tako počasi...;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:17:20   
Maša26
Nyah, na koliko časa imaš ti :hudicek:? Mislim, če ti pco kaj bega ciklus? Ker jaz sem :hudicek: včasih celo vesela, če je le tam do 38. dne. Mi da kar voljo za naprej.. A sem z malim zadovoljna :zmeden:;)

Udb, ne se sekirat, kaj bi jaz dala za nosečniške (tečnobne) hormončke ;) Pa moj :love: tudi ;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:19:22   
simi73
Astra, moji jajčniki so tri leta zapored imeli poletno spanje:)-:)-:)-. POtem pa se mi je z dabrostonom to uredilo in sedaj že tri leta nisem imela problemov z :hudicek: - pride vsak mesec na 28 - 33 dni;)
Boš videla, da bomo vse poštimale te stvari tako ali drugače, da bo končni rezultat :duda:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:19:40   
Nyah*
Drage moje cvekice, kak vas je fajn imet, sem kar boljse volje :) ko se pogovorim z vami, preden moji crvicki pridrvijo v razred!:bravo::bravo:

Draga UDB, nosecnost je kriva, nic drugega!
Astrica moja, kak si?

Jaz bi se eno :kava:, a mi jo kera skuha:)-:)-:)-:)-?

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:19:41   
Maša26
Udb, midva tudi razčistiva pred spanjem ;) Ker drugače je taka čudna noč in čeprav spiš, te ves čas nekaj utruja.. No malo sem trapasto povedala ;)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:22:14   
Nyah*
Masa, jaz mam :hudicek: kar najveckrat 39 dan ali kakega prej, nikoli se nisem bila brez!

Mislim, da je moj G rekel, da mam blazjo obliko pco, da ne bi smelo bit tezav pri :nosecka:, ampak ratalo pa se ni!
Zato mam 10.5. pregled, da vidimo kaj je na stvari!

Pred spanjem je treba se pobotat, pa se malo :sloncek::sloncek::sloncek:, kako se potem fajn spiii! :)-:)-:)-:bravo::bravo:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:22:34   
Udb
Maša te čist razumem - jaz itak ne morem zaspati dokler ni zadeva razčiščena!!

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   DOBRO JUTRO
14.4.2005 7:34:00   
Maša26
Jaz imam pa zadnje čase od 32-42, pred enim letom pa 3x na 53. Takrat sem šla k G in mi je rekla, da nimam nobene ciste. To bo ja. Letos mi jih je pa dr. Reš pokazal, me je skoraj kap.

Ja, res jih veliko zanosi tudi s takimi ciklusi. :bravo::bravo::bravo:

Res je po :sloncek::sloncek: najboljše zaspati ;);) In se čez nekaj ur zbuditi in spraviti v pižamo :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?