|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
13.9.2004 21:58:32   
Nina Nana
Že pet mesecev se lepo dojiva, danes pa sem otipala zatrdlino, ki noče izginiti.
Dajala sem vroče obkladke, masirala, iztiskala, pa nič ne pomaga. :roza: pa iz otrdele zize noče pit.
Ima katera še kakšen predlog?
Prosim za pomoč.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
13.9.2004 22:09:54   
mehurčica
Vztrajaj z masiranjem. Vedno ko si boš črpala, si masiraj iz mesta zatrdline proti bradavici, da bo šlo ven. Tudi ko boš dojila na tisti dojki, si vmes masiraj v smeri toka-ven. Probaj manj pit, če imaš res fejst polno dojko.
Jaz sem včasih imela Sintocynon sprej za lažje izcejanje mleka in sem si pomagala s tistim. Sedaj pa če se mi naredijo zatrdline(kar dostikrat, ker mi mleko zastaja not, če spustimo kako dojenje, ki je bilo na sporedu)pa kar gre. Sem se zgleda že malo priučila te veščine.:bravo:

Če boš dobila vročino in te bo dojka fejst bolela, kar pojdi do ginekologa, da ti napiše recept za sprej!

Lp:miska:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
13.9.2004 22:23:17   
Nina Nana
Hvala in lepo noč ti želim!:rozica:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
13.9.2004 22:54:31   
tina.nika
Meni pa so pomagale "zelne vehe". Zelne liste malo potolces, da spustijo sok, potem pa si jih das na prsa in prosis:roza:, da cimvec pije.
Veliko srece,
Tina

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
14.9.2004 9:17:56   
*
Baje pomaga, če da otroček noseka v tisto smer, ko se doji..mislim tam ko je zatrdlina...

Vse se bo uredilo, boš videla..mi je Nejček povedal;)

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DOJENJE - težava, pomoč prosim
14.9.2004 18:21:50   
Nina Nana
Hvala punce.
Je blo tak hudo, sem dobila vročino in sem raje obiskala g. - dobila antibiotik Orbenin.
Bom pa v bodoče, če bo potrebno, preizkusila vaše nasvete. Nisem ravno pristaš antibiotikov.

LP:(

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?