|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
26.10.2005 14:25:16   
ž i v a
Organizira 1.12.2005 prvo ustanovitveno srečanje!

Vabljene v čimvečjem številu, tako tiste ki bi si želele aktvino sodelovati, tako tiste ki vas samo zanima delovanje novega društva.

Udeležbo prosim če potrdite na spodnji mail do 17.11.2005.
ziva@siol.com
Dobrodošle so vse ideje, predlogi in želje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
26.10.2005 15:20:51   
ž i v a
ops...srečanje bo ob 17-ih v Ljubljani!
Točno mesto pa naknadno glede na udeležbo.

(odgovor članu ž i v a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
27.10.2005 12:14:24   
ana25
Živa,


Kaj pa bi se dogajalo v društvu, kaj se bo zvedelo na srečanju,... malo več informacij prosim,

hvala lepa

(odgovor članu ž i v a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
28.10.2005 17:35:36   
ž i v a
Se opravičujem za zapozneli odgovor. Sem namreč v isti kaši kot ve, sem ta trenutek v postopku zato mi malo zmankuje časa. Pa tudi na forumu se moram še malo znajti.

Tako. Društvo neplodnih parov naj bi skušalo malo popraviti trenutno situacijo, oz. vsaj biti aktivni v upanju da se stvari ne še poslabšajo kakor nam obljubljajo.
Program ki smo ga sestavili je dokaj obsežen in zajema vse od začetka pogovorov s klinikami, zzzs, ministri. Izobraževanj, srečanj, seminarjev, izdaje revije, letaki, pojavljanje v medijih, pridobivanje darovalk/cev in še in še.....
Želela bi si da se udeležite srečanja (ali v kolikor vam to ni mogoče vsaj pišete) zato da ve poveste kje vidite probleme, kaj bi si želele spremeniti, popraviti. Da se zmenimo kaj bi bila prioriteta.
Na kratko, želja društva je da bi bile pacientke zadovoljne, kolikor se zadovoljni da biti v dani situaciji.
Ne pričakujemo da se bo čez noč vse spremenilo, so pa vsekakor določene stvari ki bi se dale v relativno kratkem času izboljšati.

Na tem prvem srečanju bo to srečanje le nas, neplodnih parov, tako da bo zagotovljena določena ˝anonimnost˝. Zavedamo se da ni vsak par pripravljen na izpostavljanje, vendar lahko v ozadju ravno tako pomaga.

Da se vam še predstavim. Moje ime je Eva Cerkvenik, društvo pa bi se imenovalo Društvo neplodnih parov Živa.

Vas bom pa sproti obveščala o dogajanju in upam da boste tudi ve pomagale po svojih močeh.

lep dan

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
28.10.2005 18:28:12   
buškica
Pozdravljena,
zanima me če moraš na srečanje priti s partnerjem, vem da moj ne bo hotel iti. Ne mara da kdo ve kaj se z nama dogaja, seveda ražen bližnjih.

lp

(odgovor članu ž i v a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
28.10.2005 18:39:42   
ž i v a
IZVIRNO SPOROČILO: buškica

Pozdravljena,
zanima me če moraš na srečanje priti s partnerjem, vem da moj ne bo hotel iti. Ne mara da kdo ve kaj se z nama dogaja, seveda ražen bližnjih.

lp




Ne buškica. Čisto komot prideš sama. Pa nič straha, to bo čisto neformalna stvar samo med nami. Tako da res lahko pridete vsi tisti ki se niste pripravljeni izpostaviti.

Kasneje ko bodo pa javne zadeve bodo društvo zastopale osebe ki so se pripravljene izpostaviti.

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
28.10.2005 19:09:54   
Sulfinija
in v katerem kraju bo tole to ste pozabile napisat.Če ne bo predaleč pridem tudi jaz.

Mojca

(odgovor članu ž i v a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DRUŠTVO ZA NEPLODNOST
29.10.2005 8:49:04   
BetyRR
"Društvo za neplodnost"  je zgrešen naziv...dobiš občutek, da se zavzemaš za večjo neplodnost...user posted image user posted image  ....eno podobno družtvo že obstaja in ne vidim smisla v ustanavljanju še enega ....

Pa srečno, vseeno...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
29.10.2005 9:34:26   
ž i v a
IZVIRNO SPOROČILO: BetyRR

"Društvo za neplodnost"  je zgrešen naziv...dobiš občutek, da se zavzemaš za večjo neplodnost...user posted image user posted image  ....eno podobno družtvo že obstaja in ne vidim smisla v ustanavljanju še enega ....

Pa srečno, vseeno...


Se strinjam, ja. Podobno društvo sicer ne obstaja, namreč neplodni pari nimamo društva. Najbrž smo še edini v Sloveniji.

Malo višje v mojem postu pa piše:
društvo pa bi se imenovalo Društvo neplodnih parov Živa


Tako da je bilo tudi na to že mišljeno. Imamo pa še nekaj podobnih idej.
Ponavljam...srečanje je namenjeno ravno temu, da si same izberete kako naj bi to društvo izgledalo.

Imaš mogoče ti primernejše ime. Bi ga napisala?


< Sporočilo je popravil ž i v a -- 29.10.2005 9:37:04 >

(odgovor članu BetyRR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
31.10.2005 22:16:37   
agnes
Ojoj, kako neprivlačen naslov - ob besedi neplodnost me kar zmrazi! Ali ne bi bilo bolj privlačno, če bi vaše društvo poimenovale npr. društvo za boljšo plodnost živa ali kaj takega!
lp in dosti uspehov

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu ž i v a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
1.11.2005 8:14:40   
Anonimen
Jaz bi z veseljem prisla, a sem takrat se v tujini, tako da zal ne bo slo. Bi pa najbrz tudi jaz prisla sama, saj moj pravtako ne zeli izpostavljanja.

Srcno upam, da se bo srecanja udelezilo cimvec obiskovalcev in vam zelim vso sreco, ce/ko bom imela moznost tudi sama priti, se pa vidimo!

Srecno!

(odgovor članu agnes)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
1.11.2005 14:27:14   
ž i v a
IZVIRNO SPOROČILO: agnes

Ojoj, kako neprivlačen naslov - ob besedi neplodnost me kar zmrazi! Ali ne bi bilo bolj privlačno, če bi vaše društvo poimenovale npr. društvo za boljšo plodnost živa ali kaj takega!
lp in dosti uspehov


Prvi korak je soočenje z boleznijo. Zatiskanje oči žal težav ne reši. Društvo je namenjeno neplodnim parom in problematiki povezani z zdravljenjem le teh (oploditev z biomedicinsko pomočjo) in preprečevanje te bolezni in zmanjševanju tabujev.
Ni pa namenjeno povečevanju plodnosti že plodni tako se da ne morem strinjati s teboj.

V kolikor bi se pa ti včlanila v društvo za boljšo plodnost to lahko že storiš. Namreč obstaja društvo za večjo rodnost, ki ti bo najbrž po imenu odgovarjalo.


(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
1.11.2005 15:36:09   
Anonimen
Ziva, zelo dobro napisano!!!! user posted image  user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu ž i v a)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
1.11.2005 17:54:15   
emaa
jaz bom najverjetneje prišla, kaj pa res ne bo nobenega moškegauser posted image , moj bi prišel, pa ima takrat predavanja, pa mu ne bo zneslo. Kar se tiče izpostavljanja, če bo to kateremu paru pomagalo do user posted image , sva se pripravljena takoj izpostavit, saj nismo sami krivi, da otrok ne moremo imet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DRUŠTVO NEPLODNIH PAROV ŽIVA
1.11.2005 20:38:16   
ž i v a
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

jaz bom najverjetneje prišla, kaj pa res ne bo nobenega moškegauser posted image , moj bi prišel, pa ima takrat predavanja, pa mu ne bo zneslo. Kar se tiče izpostavljanja, če bo to kateremu paru pomagalo do user posted image , sva se pripravljena takoj izpostavit, saj nismo sami krivi, da otrok ne moremo imet.


Nekaj moških predstavnikov nam je že ponudilo pomoč tako da ne bomo samo dekletauser posted image
Mislim da je to kar pomembno, vsaj kar se tiče osveščanja moških je pomembna njihova direktna izkušnja. Me namreč težko razumemo kaj se njim podi po glavi.
Tako da četudi ta dan ne bo mogel priti je zelo dobrodošel kadarkoli bo imel časuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?