|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.8.2007 22:59:06   
kekec in mojca
Ko sem pred tremi leti rodila v MB, sem dobila od porodnišnice en cel kup daril (reklamnega materiala - pleničke, kremice, robčke...). Najlepše darilo je bila slikanica, saj je potekala akcija slikanica za vsakega novorojenčka.

Kaj danes dajejo (če sploh) v porodnišnicah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.8.2007 23:07:02   
Jančika_
Lani je bilo vse našteto, tudi slikanica. Ravno dva dni nazaj jo je Kajetan veselo razcotaluser posted image .

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.8.2007 23:10:48   
žarnica
dve leti nazaj sem dobila v ptujski porodnišnico v paketku 3 lumpi pleničke,lumpi mazilo (se mi zdi,da za ritko), 6 kart za kopanje v termah Ptuj,knjigico Oglašanje živali,pa mislim,da je to vse. Če je kaj na novo ,javim drug mesecuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
12.8.2007 4:08:22   
Suza
Pred dobrim mesecem sem rodila v Ptujski porodnišnici in sem polek različnih knjigic z navodili za uspešno dojenje in vajami za poporodno telovadbo podarjeno dobila še:
- štiri karte za bazen in fitnes v Termah Ptuj
- knjigico MK - Bobek in barčica
- darilni bon za Lumpi robčke od "najboljšega soseda" in
- vrednostni bon NKBM v primeru sklenitve rentnega varčevanja ali varčevalne knjižice

Morem pa tudi dodati na tudi naša občina vsakemu novorojenčku podari vrednostni bon.


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
28.5.2008 8:26:09   
kati kati
v celju pa od februarja ne dajo čisto nič

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
2.6.2008 23:41:58   
*Junona*
Kok pa to?user posted image

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
5.6.2008 11:27:07   
MikyMiska
Ja v mariborski porodnišnici dobiš takšen reklamno darilni paketek ob rojstvu otročka. Noter je bilo polno nekih vzorcev in reklam, npr. ena pampers plenička, ena aventova posodica za shranjevanje mleka, neke male kremice od Niveje in nekaj za ritko in tekoče milo od Jonson&jonson, polno nekih brošur in tko malo za dobrodošlico :)

Fajn user posted image

_____________________________

Pa smo tukaj :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
5.6.2008 14:36:43   
ključek
v trbovljah tudi nič ne dobiš. baje?? ali imam napačen podatek??
pa sej............to je dobra volja bolnišnice ali kako??ali občine??

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
5.6.2008 14:46:17   
luckyy
Pred dvema mesecema v mariborski porodnišnici si dobil paket, če si imel srečo. Od nas treh v sobi ga je prejela le ena. user posted image  
To je še najbolj smešno. Če imajo te pakete, bi jih morale dobiti vse ali pa nobena. Odgovor sester pa se je glasil, da jih trenutno ni. Torej ni jih danes, jutri spet so in pojutrišnjem jih spet ni. Malo smešno, ne?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
7.6.2008 23:38:31   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: MikyMiska

Ja v mariborski porodnišnici dobiš takšen reklamno darilni paketek ob rojstvu otročka. Noter je bilo polno nekih vzorcev in reklam, npr. ena pampers plenička, ena aventova posodica za shranjevanje mleka, neke male kremice od Niveje in nekaj za ritko in tekoče milo od Jonson&jonson, polno nekih brošur in tko malo za dobrodošlico :)

Fajn user posted image


Jaz sem februarja rodila in nisem dobila čisto nič tega, samo neko reklamno kremico od johnsona.user posted image user posted image

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.7.2008 7:22:44   
amaya
Izola: nič

razen tisti paket od občine (reklamni balast)


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.7.2008 14:32:07   
ksenci
še dobr da sm prebralauser posted image

sestra je maja rodila v mb, pa je tud dobla lepa paketek in moram povedat, da sm študirala kaj bom dobila in se rahlo veselila, ker grem vsak čas rodit. zdaj pa vidim da v celju ne dobiš nič, jz bi pa pričakovalauser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
11.7.2008 15:43:21   
benika
Ja v mariborski porodnišnici dobiš takšen reklamno darilni paketek ob rojstvu otročka. Noter je bilo polno nekih vzorcev in reklam, npr. ena pampers plenička, ena aventova posodica za shranjevanje mleka, neke male kremice od Niveje in nekaj za ritko in tekoče milo od Jonson&jonson, polno nekih brošur in tko malo za dobrodošlico :)


Nekaj podobnega dobiš tudi v Kranju.

(odgovor članu MikyMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
16.7.2008 22:31:40   
mami.pami
Jaz sem pa mislila, da je paketek enoten za vse in ni odvisen od porodnišnice...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
17.7.2008 18:48:40   
frutka_
Rodila v SG in sem dobila:
  • paket Baby (lična, roza škatla z reklamnim materialom)
  • pletene copatke (ročno delo)
  • vsaka porodnica, ki je tisti dan rodila dobi od kuharic za kosilo posebno sladico (princesko) ampak v obliki laboda. To se mi je zdelo full lepo in izvirno!user posted image

(odgovor članu mami.pami)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
18.7.2008 9:44:41   
Splet.Ka
Verjetno je to odvisno od sponzorjev, ki jih ima porodnišnica. Jaz sem dve leti nazaj na Jesenicah dobila veliko škatlo s kupom kozmetike (še pol leta mi ni bilo treba kupiti nič), slinček in žličke so bile notri, slikovni slovaruser posted image , knjigica o igrah za otroka do 1. leta starosti. Skratka, super stvari.

Upam, da bo tudi drugič takouser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
22.7.2008 16:40:26   
M_mojca
ah pa sem že upala da bom dobila tale paketek pa vidim da ne bo nič...user posted image user posted image tudi če bi se odločila za drugo porodnišnico, ki sem jo imela v izbiri, nebi bilo nič...žaluser posted image user posted image
Torej bom ostala pri odločitvi da grem rodit v trbovljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
22.7.2008 22:18:46   
asra
Jaz sem nekje (ne vem že kjeuser posted image  Mislim, da jo ima sestrauser posted image ) videla knjižico: KAJ MORA BODOČA MAMICA VEDETI O NOSEČNOSTI IN  PORODU. 

V njej piše, da naj bi pri odhodu iz porodnišnice porodnice prejele drugi del te knjižice in promocijske izdelke Bubchen. In če je kao ne dobimo, da naj (zdaj pa ne vem točno) pokličemo na neko številko ali pišemo na nek naslov....Moram vprašat sestro če sem to pri njej videla!

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
26.7.2008 23:12:48   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ja v mariborski porodnišnici dobiš takšen reklamno darilni paketek ob rojstvu otročka. Noter je bilo polno nekih vzorcev in reklam, npr. ena pampers plenička, ena aventova posodica za shranjevanje mleka, neke male kremice od Niveje in nekaj za ritko in tekoče milo od Jonson&jonson, polno nekih brošur in tko malo za dobrodošlico :)


Nekaj podobnega dobiš tudi v Kranju.




tudi jaz sem pred dvema mesecema dobila podoben paket v KR, s tem da je bila v njem ena krema cavilon za ritko s PRETEČENIM ROKOM



< Sporočilo je popravil l.daisy -- 26.7.2008 23:13:50 >


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 13:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
2.8.2008 15:40:33   
*Mojca*
Isto v Postojni. Noter pa so še Johnson's baby robčki za rito, pa Nivea robčki, pa neki Vichy testerčki pa še kaj bi se našlo...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
3.8.2008 11:19:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

v Trbovljah dobiš paket Baby (modro-roza škatla), notri je pa letos:
- hippov čaj za dojilje - 5 kom
- hippova kašica
- niveina kopel - tester
- rokavica za umivanje
- blazinice za v modrc
- CD s pomirjujočo glasbo
-  pa še neke reklame

no, mogoče sem še kaj pozabila user posted image


Hja, pred enim letom je bil isti paket drugače sestavljen. user posted image  CDja vem da ni bilo, pa kašice tud ne. Par testerjev za čaj, pa kopel menda, pa hipo šparovček od Hypo banke,...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
8.8.2008 6:53:14   
gajka
V Celju dobiš samo medenjak v obliki štorklje. user posted image  Preverjeno julija letos.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
12.8.2008 10:13:56   
PikicaStonoga
Kaj pa porodnišnica LJ?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Darilo za novorojenčka v porodnišnici
12.8.2008 13:59:37   
malimisekk
ko prideš na oddelek dobiš od jhonsona eno tako torbico kjer so not robčki pa še nekaj, pa od medele eno torbico malo z nekim malim reklamnim materialom, pa še nekaj v eni mali kartonasti škatlici. potem ko greš pa domov te pa na informacijah čaka paket (baby, kjer je not tud kup reklamnega materiala - nivea - kopalna rokavička, pampers (ena plenička, robčki, knjigica),....)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?