|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za osebje
31.8.2004 0:34:35   
nesy
Mogoče se vam bo zdelo nerodno vprašanje, ampak jaz sem precej nerodna pri teh rečeh.

Ali ste po porodu zdravnikom, babici ali sestram dale kako čokolado ali kavo? Je to praksa ali bolj izjema?

Čisto nobenih izkušenj nimam, kar se tega tiče.

Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Darilo za osebje
31.8.2004 6:31:42   
Jančika_
Sama nisem dala nič, čeprav sem razmišljala o tem. Ko so mi pa rekli, da lahko grem domov, sem bila pa tako vesela, da sem čisto pozabila in sem kar šla. Ko bom pošiljala zahvale / obvestila o rojstvu, bom eno zahvalo poslala tudi njim.


(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Darilo za osebje
31.8.2004 7:35:04   
Alenka-4
jaz sem jih ob odhodu iz porodnišnice dala kavo, piškote in sokove. Mislim da so bile sestre kar vesele. Sem pa videla, ko so druge odhajale domov, da so si vse delile z zdravniki

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Darilo za osebje
31.8.2004 9:28:25   
Tiana
Vsekakor! Naročila sem možu, da je prinesel kg. kave, ogromno bonbonjero, in mislim da ene bonbone v veliki škatli kao na način rumovih krogljic...

So bile kar zadovoljne sestre in mislim da tudi zdravniki.

Lp

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Darilo za osebje
31.8.2004 12:54:25   
Anonimen
Sploh ne vem, zakaj sem se ob tej temi kar nasršila po hrbtu. Po mojih izkušnjah, bi morali celo oni kaj dati mamici in otročku ob odhodu. Ne pri prvem otroku in ne pri drugem se ni zgodilo v porodnišnici nič takega, kar bi me spodbudilo k razmišljanju o tem, da bi jih morala pocrkljat s kako malo pozornostjo. Bi pa moral biti presneto drugačen odnos, vsaj kar se tiče Lj. porodnišnice. Pa nisem nikakršna tečka in sem zelo potrpežljivo prebivakirala tam tiste zoprne dnevčke, ampak kar je preveč, je pa preveč. Mogoče pa bom tokrat presenečena in bo povsem drugače. Mogoče pa bom tokrat celo naletela na človeški odnos. In mogoče se bom takrat spomnila na to debato in z veseljem izkazala drobno pozornost osebju. Bom poročala!
Pa pa!
Nojči, 35 5/7

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Darilo za osebje
1.9.2004 8:57:27   
Anonimen
:)-Kavica bo najbolj prav prišla pa kakšna bombonjera:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Darilo za osebje
1.9.2004 11:19:36   
Blink1
Ja ja defenitivno kavica!!! So bile sestre vesele in še veliko bolj prijazne:bravo:

Lp
Nina

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Darilo za osebje
2.9.2004 14:03:50   
frutka_
Jaz sem se imela zelo lepo v porodnišnici, če lahko tako rečem...:love:
Ko je mož plačal oblačila 3000, jim je pač dal kar 5000, za kavico kao!
Doli na oddelku pa sem se zahvalila z Domačico in sokecom, ko sem šla domov, pa rožice sem tam pustila, ker je bilo vroče in mi jih je bilo škoda domov voziti.

Ko sem imela pa prvi pregled pa sem jim nesla še povečano Filipovo slikico, za na zid, pa na računalnik sem prepisala dve Pavčkovi pesmici in jih na veliko sprintala ter lepo okrasila, pa še eno zahvalo za vso osebje sem napislal in ga nesla v gin. ambulanto pa na porodni oddelek. :angel:

Naj povem, da so bile sestre in gin.tako ganjene, da so kar jokale...:((jaz pa tudi skoraj zraven...
Ampak so si krvavo zaslužile!
Ves čas nosečnosti in vseh pregledov, ki jih res ni malo, se ni niti enkrat kdorkoli obregnil ali bil nezadovoljen, vedno prijazna beseda, pozdrav...meni pač take stvari ogromnooo pomenijo, da te vidijo in slišijo pri prošnjah!

Oni so se podrudili zame in jaz za njih!!!:bravo::bravo::bravo:

:metulj:SG je zakon vam rečem!:metulj:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Darilo za osebje
2.9.2004 20:28:25   
dory
Babica je bila pri nas iz druzinskega kroga zato smo jo povabli na festo in se ji dodatno zahvalili za skrb...osebju ( sestram ) pa sem nesla kavo in sladke dobrote, za extra skrb,ki so jo namenjale mojemu bogemu miskotu :)

mislim, da je lepa gesta...


papa,teja

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Darilo za osebje
2.9.2004 21:02:26   
puncica
:ups::ups: Zdej me je pa kr mal sram, tako sem bila zadovoljna z vsem, pa nisem nič podarila, me kr mal vest peče:(( Ja no vem za drugič, takrat se pa še spomnila nisem od vse vshičenosti da gremo domov z :duda:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Darilo za osebje
5.9.2004 20:28:03   
belma
JAZ SEM ZATO,DA SE NEKAJ PODARI-SAMO TISTI ALI TISTIM OSEBAM,KI SO BILE RES VREDU DO TEBE IN SO SI TO TUDI ZASLUŽILE!!NE PA DA SE POTEM VSE RAZDELI!!!

PAPA:)-

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Darilo za osebje
5.9.2004 23:01:08   
monika2004
Hvala enako PUNCICA!!!!!!!!!!!

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Darilo za osebje
19.9.2004 22:26:48   
Urša
Enako kot je napisala Nojči-nad takim brezobraznim odnosom se osebju Lj. porodnišnice ne bi z ničemer zahvalila. :grrr: Če bodo pri naslednjem :duda: izkušnje boljše, mogoče... z malenkostjo.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Darilo za osebje
23.9.2004 14:49:30   
manja
OH SEVEDA!!!
Obakrat je moz prinesel darilce za sestre na odelku posebe,za zdravnika posebe in za babice posebe!
Vsi so dobili sladice in pijaco.
Bili so toliko fer in prijazni da sem imela zeljo tudi kaj vec kupiti,ampak bi bilo mogoce malce pretirano,ne vem...
V svakem primeru so zasluzili veliko vec!
Se posebej moj zdravnik!!:bravo:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Darilo za osebje
24.9.2004 9:43:13   
Anonimen
Po mojem, je čisto odvisno, kako ravnajo s tabo. Če se ti bo kakšna babica ali sestra zdela posebej prijazna, da je res naredila nekaj, kar ji ne bi bilo treba, zato, da je bilo tebi lažje, potem si gotovo zasluži kakšno darilce. Že zato, da bo še naprej tako prijazna tudi do drugih in ker boš ti resnično čutila hvaležnost. Pri meni je bila samo ena babica (pa sem bila v porodni skoraj 3 dni) zelo prijazna. Veliko se je ukvarjala z mano, mi masirala hrbet, mi prinašala raznorazne dišave, ki pomagajo pri sproščanju in podobno. Tudi čisto na koncu, ko so me že skoraj odpeljali v operacijsko na CR, mi je prišepnila, da če hočem, lahko vseeno še poizkusimo s porodom, da bom potem veliko manj boga kot po casrkem rezu. Ko pa je videla obup v mojih očeh, se je takoj strinjala, da me čimprej odpeljejo v operacijsko. Zelo, zelo sem ji bila hvaležna,ikoli je ne bom pozabila in še danes mi je žal, da ji nisem prinesla kakšne rožice, oziroma da nisem možu naročila, naj ji jo nese, saj sem bila sama še kakšen mesec po porodu skoraj nepokretna. V takem primeru je zelo prav, če ji poveš, da si ji hvaležna. Vsevprek dajanje za kavice ali podobne traparije pa se mi zdijo idiotske. Zakaj pa? Če samo opravljajo svoje delo tako kot mi v službah.

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Darilo za osebje
24.9.2004 9:48:59   
Anonimen
Malo sem pobrskala po forumu in našla, da so tudi druge hvalile babico Marjeto Žlebnik. To je ta, ta zlata babica.

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Darilo za osebje
25.9.2004 17:47:24   
tesa
Ponavadi nimam v navadi, da bi dajala kakršnakoli darila; ne v šoli ali vrtcu ;ampak v naši porodnišnici v Trbovljah so bile tako krasne m.sestre in babce,
da sem jim na koncu z veseljem podarila kavico in bombonjero. :rozica:

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?