|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za poroko
11.4.2013 17:27:10   
pupika199
pozdrav

rabim idejo, kaj podariti za darilo za poroko,
kaj predlagate?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za poroko
11.4.2013 17:38:47   
Špelička
oj!

od daril, ki sva jih midva dobila za poroka, so nama bili najbolj všeč naslednji:
vikend paket v toplicah,
rafting,
vstopnici za koncert.

Meni se dopadejo darila v stilu, da si obdarovanec nekaj privošči. Sem proti darilom v stilu bišteka, sesalca itd. Ampak vsak po svoje.

(odgovor članu pupika199)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za poroko
11.4.2013 18:00:51   
Lukka
@pupika199

Malo več info potrebujemo, da ti lahko svetujemo veš... Glej, moraš povedat približno vsaj to, ali gre za bližnjega sorodnika, ali gre za prijatla, kolega, do katere vrednosti nekako bi šla...
Veš različna darila se kupujejo. Če si recimo poročna priča, je darilo bistveno drugačno, kot če gre za bratranca v "tretjem kolenu".

Navedi prosim, pa ti hitro napišem nekaj primernih daril.


(odgovor članu pupika199)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za poroko
11.4.2013 18:11:11   
pupika199
Poroko bosta imela soseda, ki sta brez otrok. vrednost darila pa tam do 100e.
Ker trenutno stanje ne dopušča večje denarne zmožnosti.

lp

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za poroko
11.4.2013 18:35:48   
Lukka
Dobro pupika199

Torej darilo bo tako, da bo simpatično, osebno in seveda stroškovno ugodno. Konec koncev ti ni treba tja privlečt vola in pol :)))

Superca.

MOŽNOST 1 - Kupi pet steklenic penine - ni važno kakšne. Naredi (brez težav v računalniku) nove "nalepke". Na prvo steklenico napiši Šampanjec za nevesto "Angelo" ali karkoli že je. Druga steklenica - za ženina po imenu
Tretja steklenica - za dober seks
Četrta steklenica za uspešen zakon
Peta steklenica - ZA SOSEDO!

MOŽNOST 2 - Pozanimaj se za kakšno zanimivo "erotično" masažo. Ampak naj bo res "erotična" seveda ne tiste čepinka fore. V Avstriji je ena masažna hiša, kjer so totalni profesionalci in je zadeva ODLIČNO SPEDENANA. To je res lepo in intimno darilo, ki ga bosta morebiti izkoristila.

MOŽNOST 3 - Kupi lepo stensko uro (kovinsko s steklom) stane okrog 60 eur in jo daj ugravirat. Samo napiši notri - ČE IMAŠ ČAS, POKLIČ NA KAVO!

MOŽNOST 4 - Pojdi do šivilje ali kar direktno do "opataric" in daj natisnit na blago njegovo sliko in na drugo blago, njeno sliko. Naroči dvoje copat. Zanjo take, da bo na vrhu njegova slika, zanj, da bo njena. Zraven lepo pripravi še eno veliko tablo s košarico, kamor morata vedno pospravit copatke, na tabli naj piše - VSAKIČ KO OBUJEŠ COPATKE, NAJDI TISTO OSEBO, KI JO VIDIŠ NA NJIH - KUŠNI TRIKRAT!

MOŽNOST 5 - Kupi jima abonma v gledališču, ali se pojdi celo zmenit in jima kupi samo eno karto, kjer bosta recimo imela dodatne "ugodnosti"... Ne vem, posebno ložo s postrežno in ... tralala hopsasa. Ne vem, gledališčniki so res face in se pri njih vse da zmenit, saj konec koncev plačaš.

Ti je kaj všeč ali razmišljam dalje??? :))

(odgovor članu pupika199)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za poroko
13.4.2013 13:56:30   
pupika199
Dobre ideje,ima še kdo kakšno mogoče?

lp

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za poroko
13.4.2013 19:59:18   
Anonimen
Kaj pa kaj takega: http://www.zlatarnacelje.si/zlatigrami.asp?id_skupina=1&id_zgp=7&lang=si pa potem skompletiraš zraven še penino z zlatimi lističi ... meni je to prav posrečeno darilo.

(odgovor članu pupika199)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za poroko
13.4.2013 22:48:40   
Patricija32
Meni se zdi abonma dobra ideja...ker bosta lahko skoz hodila oziroma skozi 'vnovčevala darilo', ali kako se naj izrazim :D ampak seveda pride v poštev le če sta ljubitelja gledališča. Lahko jima tudi za kakšen koncert ali kaj takega, če veš da sta oba fana kake skupine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za poroko
15.4.2013 11:39:09   
mischka
Hej,

abonma je fina zadeva, ja....sam če sta za gledališče in take scene. Sama se vedno trudim obdariti s posebnim,izvirnim darilom. Moj predlog je vudlight stran. To je moja prijateljica, ki dela unikatne lesene lučke. Naredi ti kakršenkoli motiv in se lahko zmenita za ceno, pa ti ona potem naredi lučko v tem obsegu. Mi smo na primer lani prijateljem poklonili lučko z njunimi portreti!

Poglej na www.vudlight.com

Meni je to super unikatno darilo!

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za poroko
15.4.2013 14:19:53   
Anonimen
Kaj pa tole: http://www.zvezdar.com/ men je fajn, ko si lahko obdarjenca sama izbereta za kaj bosta darilo porabila.

(odgovor članu mischka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?