|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrke
26.3.2007 21:45:02   
kajča
ojla,

punce, je še kakšna decemberka. Jaz lih danes naredila test in user posted image . No sem ga sicer naredila
že v petek pa je bila druga črtica ful ful bleda oz. se skor ni videla. Sem pa imela tisti dan ravno pregled pri G, pa se na UZ še ni videlo, ima pa res ful predpotopen UZ. Sem pa zanosila takoj po SS, v 9. tednu sem imela februarja abrazijo, prve user posted image  še nisem dobila, pa sem spet noseča user posted image user posted image user posted image . Je pa to moja 3. nosečnost. Doma imam že enega enoletnika, enkrat je bil pa splav.

No upam , da se še katera čimprej oglasi.

lp,

Kajča
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decembrke
26.3.2007 21:47:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image , sama pa nisem še user posted image , gremo v nov krog, pa upam, da se ti pridružim. Ti pa čestitam za pogum, ko niste nič čakali po SS. Mal je tvegano, pa vendarle, lepo in mirno user posted image  ti želim, pa seveda zdravega user posted image . Pa seveda redno na preglede.user posted image

Nati

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decembrke
27.3.2007 4:03:50   
frufru
O, a je že leto naokoli? Vsem decembrkam 2007 želim lepo in zdravo nosečnost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decembrke
27.3.2007 21:58:15   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  čestitke Kajča, pa lepo, mirno in zdravo user posted image

Tvoj pikec v avatarju je pravi cuker! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decembrke
29.3.2007 22:05:40   
kajča
tosja res je cukerček, danes je praznoval eno leto.
drugače se pa jaz počutim zelo uredu. Skoraj nimam nosečniških znakov, no mislim predvsem slabosti. Občasno me boli križ in jajčniki, pa seveda neprestano me lulat tišči.

Kje ste ostale decemberke?

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decembrke
30.3.2007 9:03:34   
copatek
Kajča, iskrene čestitke tudi iz moje strani!user posted image user posted image user posted image  Sva že dve, ki pričakujeva decembra. Upam pa, da jih bo še čimveč.user posted image Kdaj imaš prvi pregled?

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decembrke
30.3.2007 10:30:22   
Shorty_
Punce tukaj še ena lanska decemrčica. Res ne morem verjet kako hitro je šlo leto na okoliuser posted image  Želim vam najlepšo nosečnost in da bodo vsi decembrski pikci srečni in zdravi celo življenjeuser posted image user posted image user posted image

Pa ne mi zamerit če vas bom kdaj skočila malo prebrat da obudim spomineuser posted image

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decembrke
30.3.2007 17:39:14   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Punce tukaj še ena lanska decemrčica. Res ne morem verjet kako hitro je šlo leto na okoliuser posted image  Želim vam najlepšo nosečnost in da bodo vsi decembrski pikci srečni in zdravi celo življenjeuser posted image user posted image user posted image

Pa ne mi zamerit če vas bom kdaj skočila malo prebrat da obudim spomineuser posted image

Se podpišem...tudi jaz sem lanska decemrčica.Kajča in Copatek user posted image  želim vama čim lepšo in uspešno user posted image  pa da se k vama čimveč decembrčic pridruži.
lp

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrke
30.3.2007 20:41:38   
kajča
hvala vsem lanskim decemberkam za čestitke. Počutim se ok, malo sem samo utrujena.

Prvi pregled imam pa 18.4.


(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decembrke
30.3.2007 22:00:37   
copatek
Hm ja, jst pa 13.4. Me prav zanima kakšen je občutek, ko prvič zagledaš zakladek, ki si si ga tako želel.user posted image  Kdaj pa misliš, da boš imela rok? Jaz po izračunih predvidevam, da tam okrog 10.12.2007. Bom pa 13.4. takoj sporočila tukaj na forumu.user posted image

< Sporočilo je popravil copatek -- 30.3.2007 22:01:45 >

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decembrke
31.3.2007 10:05:41   
lilprincess
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem!! Srečno in zdravo user posted image  vsem!!!!



Prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj!

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decembrke
31.3.2007 22:19:18   
kajča
ne vem kdaj bom imela rok, ker po abraziji, ki sem jo imela 12.2. še nisem dobila user posted image , ampak po ovulaciji sodeč verjetno okrog 5.12., pa tudi test mi je 26.3. pokazal zelo zelo rahlo drugo črtico, v petek pa potem že ful ful močno. Glede iz izkušenj v 1. nosečnosti, sem nekje v 5 ali 6- tem tednu

(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decembrke
1.4.2007 18:42:29   
upajoča
Še ena ki se pridružuje decembrkam,pozdravljene,saj sem še čisto na novo,vsem želim krasnouser posted image veliko pozitivne energije saj jo bomo rabileuser posted image ,pa se čujemouser posted image user posted image user posted image       lp  upajoča

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decembrke
3.4.2007 13:01:16   
kajča
decemberke, kje ste???user posted image user posted image

jaz se počutim ok, nobenih slabosti, samo malo me boli zgaga, ampak to hudo.

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decembrke
3.4.2007 15:13:58   
copatek
Ja, pri meni tudi ni nobenih posebnih znakov. Mogoče mi je na trenutke malo slabo, ampak zelo malo in je tud hitr dobr.user posted image

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decembrke
3.4.2007 15:49:02   
tinkamiška
Hojla pupeuser posted image

Tukaj predlanska decemberka in zgleda, da smo nardili še enga decembrčka/čicouser posted image Pojma nimam kako nama je ratalo spet december ujetuser posted image

Iza se je rodila 25.12. 2005, zdej bi pa naj imela rok 9.12.2007user posted image

Se moram naročit na pregled, upam, da bo z nosečnostjo vse lepo in prav...Enako želim tudi vsem ostalimuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decembrke
3.4.2007 15:53:36   
tasi81
Živjo! Tudi jaz se moram pofočkati za december, pa smo le ugledali user posted image , pregled imam 17.4, rok pa naj bi bil tam nekje v začetku decembra, po mojih izračunih glede na ovulacijo. Čestitke vsem, in lepo nosečnost !!

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
3.4.2007 19:15:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tasi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decembrke
4.4.2007 7:24:17   
kajča
Dobrodošle nove decemberke user posted image user posted image user posted image user posted image  pa nas je malo več.  Jaz sem ta teden po porodniški in lanskemu dopustu spet v službi in je ful čudno. Nisem več navajena. Pa še ful zgodaj moram vstajat, ob 5h user posted image  Sem ful utrujena popoldne in grem res ful zgodi spat.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decembrke
4.4.2007 9:55:40   
tejkaz
danes pred enim letom sva z možem naredila test in pokazal se je plusek. rok sem imela 12.12.2006, rodila 16 dni prej. čestitke vsem decemberkam. želim vam lepo, zdravo in mirno nosečnost. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decembrke
4.4.2007 12:16:14   
MT
In še ena decembrka se javlja user posted image Se počasi nabiramo user posted image

Jaz pa imam prvi pregled 16.4. Seveda sporočim, kako je bilo user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decembrke
4.4.2007 15:08:19   
tinkamiška
Hojlauser posted image

No sej počasi pakapljamouser posted image , pa se nam bojo še pridružile, sem povohunila na drugem forumuuser posted image

No, pri meni je to druga nosečnot in me prav zanima kakšna bo. Jutri se moram naročit na pregled in upam, da bo vse vreduuser posted image

Lepo se imejte

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu MT)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decembrke
5.4.2007 8:38:17   
MAJA127
user posted image user posted image user posted image ČESTITKE vsem decemberkam - in tukaj je še ena. jaz sem naredila test v torek in končno smo zagledali user posted image  (po več kot letu truda). Danes sem že naročene na prvi pregled - bomo videli kaj bo; vam javim. Drugače se nas je pa že kr nekaj nabralo....To leto bo pa res še posebej VESELI DECEMBER z veliko user posted image  user posted image  user posted image  . Upam da se nam bo pridružlo še nekaj user posted image .


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decembrke
5.4.2007 9:19:38   
ajtak
Punce, vsem en lep pozdrav, javlja se se ena decemberka.
Test je pokazal user posted image  v pon 26.3. in 25.4. imam prvi pregled (to me malo cudi, ker berem, da ga imate vse prej??) predviden rok po mojih izracunih je 4. 12.

Drugace pa sem grooooozno utrujena, cele dneve bi samo spala. nic mi ne pase jest, vse mi neznansko smrdi (mehcalec, parfumi, kava...) Tako da iskreno upam, da gre za kratkotrajne tezave, ker ce se mi bo tole vleklo tri mesece, res ne vem kaj bom.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu MAJA127)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decembrke
5.4.2007 11:05:52   
andreja2000
Pozdravljene in čestitke vsem user posted image user posted image
No,končno smo tudi mi včeraj zagledali user posted image ,po skoraj dveh letih truda.Srčno upam,da bo tokrat z pikico vse vredu in bomo decembra najsrečnejši....

Vsem želim lep dan in čim manj user posted image  težav.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?