|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrke 2005 - nadaljevanje
17.10.2007 21:25:42   
arielca
No, takole... Tukaj lahko načvekamo naslednjih 200 strani user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
17.10.2007 21:56:27   
Nana Liza
Pa imamo novo temo...user posted image

Danes smo se cepili. Samo vstopili smo v ordinacijo, kjer je med. sestra in Ela je padla že v grozovit user posted image . Velika je 86 cm. Težka je s plenico vred v bodiju 12,2 kg. Pri zdravnici je potem kljub joku v vsem blestela, saj je prepoznala vse slikice, ki  jih  je pokazala  zdravnica (mačka, ptiča, človeka, psa), naredila stolp iz 8 kock, nahranila dojenčka, iz lončka stresla rozino v dlan, brcnila žogo.... Skratka pri hranjenju dojenčka je prenehala z user posted image in nato nadaljevala pri cepljenju. Zdravnica pravi, da je neverjetna, kaj bi pšele bilo, če ne bi jokala. user posted image Zdaj smo pa frej do 3. leta. user posted image Mamica se je tako namučila, da jo je cel popoldan bolel trebuh. Če ne bi bilo user posted image zraven, ne vem, kaj bi...

No, približno čez 3 mesece bomo pa spet tam v ordinaciji zaradi našega 2. user posted image . user posted image

Preden je šla spat, sem ji dala kamilične obkladke in žličko Calpol-a in upam, da je jutri ne bo preveč bolelo. Zanimi so njeni komentarji, je pojedla žličko sirupa in pravi "Zelo sladek, ni dober,mamica vodo prosim."user posted image

arielca- današnji dan je zares čuden. V našem kraju se je zgodila ful huda nesreča. Sta trčila vlak in avto, vlak je avto rinil po žel. tirih kakšnih 100 m.  So bili gasilci, rešilci, sirene,... noro.user posted image Potolaži se in Brini preberi kakšno lepo zgodbico. user posted image .

NL.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
17.10.2007 22:50:31   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
V našem kraju se je zgodila ful huda nesreča. Sta trčila vlak in avto, vlak je avto rinil po žel. tirih kakšnih 100 m.  So bili gasilci, rešilci, sirene,... noro.user posted image Potolaži se in Brini preberi kakšno lepo zgodbico. user posted image .


Kdaj pa je bilo to? Od 18:30 smo doma, pa nisem nič slišala. user posted image  


arielca - Iskreno sožalje! user posted image






Pa, da nadaljujem dopoldansko zgodbo... Zaradi preklemanega Siola sem spraznila celo baterijo in bila brez mobija cel dan. Saj po eni strani je bilo fajn, sem imela mir. user posted image  Po drugi strani pa sem ziljonkrat hotla koga poklicat. Sem prišparala? Neeeeeee! Zihr je povezava za 2 uri požrla več kot bi jaz načvekala. user posted image


Naša marEla tud pomaga. Mulc jo uvaja v gospodinjska dela, ker tamala zlo rada "poumaga" - skupaj praznita pomivalca in odneseta smeti (ji moram ekstra napakirat majhno vrečko, da jo odnese user posted image ).

Vsak dan tuhtam kaj kakšna marElina nova beseda pomeni - ima take kitajske, da tja padeš. user posted image  
Trma je in je ni. Zjutraj je ni, ker greva skupaj izbrat kaj bo imela oblečeno in ko prideva do čevljev so ji, po navadi, na voljo le eni, ker ostale prej stran skrijem. user posted image  
Najhujša pa je tam nekje od 17:30 do 19h - ima manjšo krizo in od utrujenosti začne tečkat. In to tečkanje se stopnjuje v trmarjenje, potiskanje, grizenje,... user posted image  Najboljše, če sva takrat doma na kauču, da lahko leži in si polni baterije ob gledanju Nodija.
Spanje - nočno cca. 12. ur, dnevno 1x po 1,5 ure user posted image  






Sem pozabila kaj ste na stari temi debatirale, da bi lahko komentirala. user posted image  Leta so tu, pa še ura je pozna. user posted image


Mirno noč in uživajte!



Btw... meni sploh ni všeč, da so na zaklenili user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 9:05:51   
JanJan
Grozauser posted image , padle smo na drugo stran, pa še drugo nadaljevanje....user posted image

Arielca: iskreno sožalje ob izgubi sodelavke user posted image .

Jan ima tudi dneve, ko je trma na višku, druge dni pa je angelček. Ne vem, kaj ga zdaj ponoči matra. Se zbudi in hoče iti ven iz sobe in tuliuser posted image , kot bi ga iz kože dajali. Mogoče ima reakcijo na vrtec user posted image . Upam, da bo kmalu bolje.

Čao...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 10:07:56   
Nana Liza
user posted image janjan me je prehitela, ampak vseeno. Sem danes dremuckala do 9:30. Kako je pasalo. user posted image Včeraj je bil tako napren dan... Sem sama imela Elo do 19h zvečer..., pa še cepljenje vmes.

Reakcije zjutraj ni izgledalo nobene, nogica je tudi ne boli, spala je celonoč. Edino nekaj je sitnarila, kar pa sploh ni nič novega. user posted image

Glede trme - Včeraj popoldne si je zapičila, na vsak način, da bo pregledovala kozarce v stekleni kuhinjski omari (pri nas (na ELino srečo) imamo samo spodnje kuhinjske elemente zaradi mansarde user posted image ). Pa vzame enga za šnopček, pa pravi majhen kozarček, pa enga za pivo, pa pravi velik kozarček. No do tukaj se mi je zdelo še smešno in zanimivo, ampak ko je nadaljevala zgodbo s kazanjem kozarcev tudi porcelanastih, sem zaprla omaro in ji nisem več dovolila.  Tako je ven padla, kot še nikoli...user posted image

Danes zjutraj se zbudi in pove vse živali, ki jih je videla v ŽV. Najprej sploh nosva vedela kaj govori, jemogla 5-krat ponovit besedo živolski voduser posted image . Najbolj smešno mi je bilo, da je omenila lamo (ko smo bili zadnjič tam, je sploh ni videlauser posted image ). Znimivo je, da je na prvomesto dala žirafo, paršička, morskega leva, zebro... enkrat na koncu šele opico, pa ji je vedno najblj všeč. Novost je tudi, da vsakič pove, kdaj lula in kdaj kaka, ampak seveda v plenico. user posted image Za kahlico noče slišati. user posted image


Mali user posted image pa tako brca, tudi ponoči. Ela je tako nežno brcala, edino kar je bilo izostreno, je bilo kolcanje. Zdaj pa ni nič nežnega...user posted image .

jana-  nesreča se je zgodila okoli 15h user posted image

NL.

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 10:36:48   
mml
Dan,

meni se zdi tudi tole totalno nefer, da takole zaklepajo "dolge" debate user posted image

arielca user posted image  za tvojo sodelavko...na žalost pogosto ugotovimo koliko nam je nekdo pomenil, ko ga ni več...ampak saj ti ostajajo nanjo lepi spomini in njene besede v tvojem srcu user posted image

Nana Liza pri nas so v živalskem vrtu (ki mu rajši pravi kar zoouser posted image ) najbolj znaimive živali: pav, noj, lev, opice, morski levi...nekako v tem zaporedju...aja pa na kakaduja sem pozabila user posted image .
Super, da je Ela prenesla cepljenje brez stranskih učinkov. Mi imamo tudi mir s sistematskimi pregledi do 3. leta,...

jana ampak Ela je pa res super, kar se spanja tiče...Manca ga namreč zadnje noči prav biksa, po mojem včerajšnjem pritoževanju, da se je zbudila že ob 6.10, se je danes zbudila že ob 5.30 user posted image ...in ni bilo šans, da bi zaspala še za eno uro, malo se je kobacala po svoji postelji, po tem je prišla še k nama v posteljo in me celo polupčkala in preobljemala in zraven godla moja moja mami...tako da še prehudo huda nanjo nisem mogla biti user posted image . Ko je bil pa čas za vstat bi pa ona spet poležavala in po tem jo je popadla histerija in trma...sploh ne vem zakaj se je jokala user posted image ...po 10 minutah je napad minil in je bilo kot da se ni nič zgodilo...čez dan kakšnih hudih trmastičnih izpadov nima
Kar se pa govorjenja tiče, je pa še vedno večinoma na prvih zlogih...očitno je zelo varčna user posted image  (najbrž po očiju user posted image ), tako da je včasih hudo težko pogruntat, kaj razlaga...
Od risank je zakon Kravica Katka, zanimivi so tudi Bombažki, sledijo Nodi, Telebajski in Franček, pri varuški pa še kaj drugega...Od knjig je pa trenutno vsak večer na tapeti Juri Muri v Afriki...ga znam že skoraj na pamet user posted image . Neznosno zabavno se ji zdi, da je umazan user posted image

lonja si kar predstavljam, kako bi izgledali piškoti, ki bi jih pomagali peči Ajda in Manca user posted image . Sta pa decembra vsekakor vabljeni na piškote in kavo/kakav, ko bosta sami.
Sicer pa super, da se je varuška pozdravila, ajz si akr ne predstavljam, kako bi zorganizirala varstvo...

Se pozna, da imam ta tedne pomoč in imam več časa za neumnosti in RR user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 11:22:02   
kofetek2010
Daaaaaan!

Danes pa sem jaz kot povožena - sem ob 09:15 v postelji tuhtala kaj za en vzrok si naj najdem, da mi ne bo treba v službo. user posted image   Itak, da mi gospod direktor ničesar ne bi verjel. user posted image  

Ampak v srednji šoli pa so mi učiteljice in učitelji kr vrjeli, ko sem jim postregla s kakšnim tehtnim razlogom zakaj zamujam. Stanovali smo v bloku v 1.nadstropju... moji izgovori pa taki, da tja padeš... so nam ravno zjutraj, ko sem odhajala pripeljali nafto in sem moral počakat, da so natankali user posted image  in v liftu sem ostala user posted image  in enkrat nam je počil velik akvarij (ki ga sploh nismo imeli) in sem morala ribice pobirat user posted image   in elektrike ni bilo in mi radio budilka ni mogla zvonit user posted image ... pa mogoče še kaj, a se trenutno ne spomnim. user posted image
Pa ve? Ste bile tud take barabice? user posted image  


No, pa da omenm še marElino novo pogruntavščino... ugotovila je, da lahko sama odpre hladilnik (od spodaj ga potegne za vrata - je vgradni) in potem gospodična spleza na prvo polico (dno od hladilnika) in se pogovarja z izdelki user posted image  Včeraj si je postregla z vloženimi šampinjoni, tini mini paradižniki in pršutom - ko sem jo zasačila pa mi s takim milim pogledom in nežnim glaskom pove, da je "jedua".  In potem naj bom huda? user posted image  
Danes zjutraj pa si je vzela mleko v tetrapaku, se vsedla pred hladilnik in ga lepo pila. user posted image  Zdaj pa še rečite, da ni samostojna?! user posted image
To imata moja otroka v genih, ker tavelikega sem tud dobila v kuhinji na tleh, ko si je delal čokolino - star je bil nekje 2,5 leti. Pustil me je spat in si je sam postregel zajtrk. user posted image

Bodi dovolj za sedaj, grem še malo delat, če sem že prišla v službo. user posted image user posted image user posted image

uživajte!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 11:43:58   
lonja
Daaaaan,


najprej user posted image Arielca, moje sožalje, take izgube so res tragične, še posebej, če ti je bil človek tako blizu. Pa full ti hvala za pesmarico, si že krepim glasilke, ko me ima Ajda dovolj, tko simpatično reče:''nehi!?


Mi pa danes špricamo. Varstvo namreč. Tako kot me je že Mml opozorila, naša varuška še vedno ni čisto dobra, pa sva se dans odločila, da ji damo še en prost dan, da bo imela ''le'' tri malčke. Ta šen ali kako se že temu reče, je res nekaj groznega. Iz navadnega žulja se ji je to razvilo in baje, da bo trajala bolečina lahko še en mesec. No, na srečo se bližajo dopusti in jo bomo malo razbremenili.

In ja, Mml rade volje se bova decembra oglasili na piškotih user posted image .

Tudi na nas je naredil nedeljski obisk živalskega vrta full vtis. Kar naenkrat so spet aktualne knjigice z živalmi, ob vsaki lepo pravilno pove, kako se oglaša, ko pa se odloči, da se ji ne da več, psa prekrsti v leva, mačko v kravo itd in zapre knjigico user posted image .

NanaLiza, kakšno cepljenje ste vi to imeli? A tisto, ki je na vrsti ob letu in pol al mogoče tudi nas kaj podobnega že čaka. Tistega smo opravili namreč že v mesecu juliju.

Bino, kako B&B, pridni? Imaš kake izkušnje pri izbiri električarja in vodovodarja? Kako priporočilo?

Aja, se nisem nič pohvalila, da že 10 dni držim dieto. In danes sem full vesela, k je tehtnica zjutraj pokazala malo manj grdo cifro user posted image . Dans imam beljakovinski dan in čakam kolegico, da pride s sestanka in greva dol na ribe. Komi čakam, ker mi že pošteno kruli...

Lep dan!


lonja user posted image



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 14:04:26   
cuma
Daaan!

Jaz pa "nas" iščem, pa nas ni ... user posted image Zakaj so nas pa zbrisali?user posted image

Sploh nisem prebrala zadnjih postov stare teme, tako da ne vem, kaj ste se pogovarjale ...

Mi smo ravno s pregleda: Ema je imela sistematski (z veliko zamudo) in cepljenje, Tinkara pa prvo posvetovalnico. Preživeli smo, Tinkara je bila kot user posted image , Ema pa je potem poskrbela za popestritev ....user posted image  ni se pustila stehtati(jo bom jaz doma), le s težavo so jo izmerili (93cm), cepljenje pa je tudi bilo problematično .... ampak je uspelo. Zdaj pa upam, da ne bo vročine.
Tinkara lepo raste in napreduje ... ima že 63cm in 4900g user posted image , pase kravice kot velika in sploh je zelo "konkretna" user posted image , tudi ko protestira.
Po pregledu smo šli še na sprehod in kavico ter jabolčni zavitek v kroštolo user posted image user posted image user posted image  ... mi je prav pasalo po dolgem času!

arielca:user posted image  sožalje!

jana: jaz sem bila zelo priden otrok, preveč priden, skozi sem risala in se sama igrala, potem v šoli pridno nosila petice domov, nikoli zamujala, nikoli nič hudega ušpičila .... prava devicauser posted image , redoljubna in predvidljivauser posted image . Pa poglej kaj je ratalo .... user posted image  
user posted image  za marelo ... Ema zaenkrat še naroča hrano nam, jo pa sama prinese na mizo ko poje oz. ko ne more več.

trma: smo že pozabili kako je bilo, ko je še ni bilo.user posted image

nana liza: user posted image  za Elo, da tako lepo govori! Mali user posted image  pa bo očitno živahne sorte user posted image , Tinkara je bila v trebuhu tudi bolj živahna od Eme.

lonja: pridna za dijeto!!! Jaz pa skozi jem ... če kako malico vmes spustim, se takoj na mleku pozna (ga manj izčrpam user posted image ) ... tako da ni šale ... imam redilno kuro user posted image

janjan: mi smo pri Eminih treh mesecih boljše spali kot sedaj ... tudi Ema se ponoči zbuja (že od selitve .. junija) in potem jo prineeseva k nama in spi v veliki do jutra. Čez dan pa tudi več noče sama spat v svoji postelji ampak gresta s tatijem v veliko  .... najprej pravljica in potem spanje ... skratka, starejša kot je, več pozornosti rabi oz. dlje traja ves proces. Ampak se ne sekiram, saj bo tik tak velika in bom pogrešala te trenutke .... sploh pa zdaj, ko je še Tinka, ji prizanesem, ker vem, da potrebuje še toliko več pozornosti kot prej.

Zdaj pa moram narediti seznam stvari za spakirat ...(to bo kar plakat po moje ...) gremo namreč na štajersko za en teden - punce ostanemo gor pri babici in dedku ... da bosta Emo ahtala, jaz pa bom Tinko. Mož gre v ponedeljek v službo, do petka bo sam doma, potem pa pride po nas. Mislim da bo to super rešitev ... saj se je ma zelo navezala na stare starše in ji bo veliko lepše gor, kot če bi bile cel teden same doma cele dneve. Meni pa bo tudi lažje ... pogrešala pa bom moža,morje in seveda rr user posted image .   

lepo se imejte!

Cuma in trenutno Tinka v naročju,ki pridno pije čajčekuser posted image   

< Sporočilo je popravil cuma -- 18.10.2007 14:30:04 >

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 14:29:06   
Izabela_
user posted image Dober dan v novi temi!

Arielca - user posted image  user posted image . Ampak je nekaj na tem, da veliko ljudi, ko pride v penzijo, potem hitro umre. Poznam kar nekaj takih primerov, le kaj je to...

Nana Liza in Cuma - čestitke za uspešne preglede pri P in prestane pikice. Upam, da ne bo reakcij. Stara tema pa ni zbrisana, samo padla je že na drugo stran.

O, ti, ti Jana, ne, jaz sem bila tudi vedno pridna punčka in sem ostala do danes. user posted image  Sem imela seveda mojo divjo fazo od leta 16 naprej do ?, ampak v šoli sem bila pa vedno točna, ha, ha. Priznam pa, da nisem skoraj nič hodila na faks, ampak seveda le zato, ker ni bilo treba. Šla sem po podpise v indeks, drugo pa me večinoma niso videli, šele na izpitih. No, bilo je nekaj svetlih izjem glede predavanj.

Lonja - pa midve z Nano Lizo in naraščajem sva bili tudi v nedeljo v ZOO? Kako, da se nismo videli (v tisti opoldanski gužvi) user posted image ?

Mml, potem pa bo Manca, če prav razumem, vstajala čez dva tedna, ko bomo premaknili uro, že ob 4.30? user posted image

Jaz sem danes zaključila eno poglavje mojega dela in sem že zapustila službo, še malo sicer netam. user posted image  Popoldne, če bo le šlo, pa grem v fitnes. Jao, upam, da niso sami najstniki in da se še najde kakšna "ta stara" kot sem jaz.




(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 15:33:08   
kofetek2010
Pegica1 - ku-ku user posted image   zdaj pa še ti povej, da si bila pridna in še enkrat pridna.... sem bom pa dala kar iz RR izbrisat user posted image user posted image user posted image


pa še glava me boli, grem iskat, če imam kak Naprosyn kje (upam, da me ne lovi teta migrena) user posted image



lep deževen dan in uživajte!

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 19:58:58   
Kofi
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Pegica1 - ku-ku user posted image   zdaj pa še ti povej, da si bila pridna in še enkrat pridna.... sem bom pa dala kar iz RR izbrisat user posted image user posted image user posted image



Heheheh user posted image  Izpiši se če si upaš!!! user posted image user posted image user posted image  Sem bla pridna ful user posted image

(sej ne...hecam se...) Danes pa res nisem nič pametnega naredla. Sem mela že na vse  zgodaj en sestanek, kjer sem se odločla, da ne bom več tiho, tko da sem nekaj pametnega povedala, pa mi sploh ni žal... bom naslednjič še. Pol je prišel moj  user posted image  k meni v službo in sva šla skupaj še z enim mojim sodelavcem in dobrim družinskim prijateljem na kofe. Pol še na kosilo in ura je bla že 12, ko sem bila nazaj v službi. No...sej pol sem naredla nekaj malega priprav za vaje za študente. Da jim ne bo naslednji teden dolgcajt z mano user posted image

Nelike še vedno nimava. Je včeraj klicala tašča, naj jim jo pustimo do petka in naj se probama spočit. Pa ja...
Ful mam slabo vest, da nama bo ki zamerila, ker naju tako dolgo ni. Vem, da se ima supertrupert...samo sej veste...sem mamikauser posted image  Pogrešam jo res že ful. Danes mi je tašča ni dala niti na telefon. Po mojem si je mislila, da nima smisla, da mala joka, ker se spomni vsake tolko na naju in zacmiha. Jojojoj....user posted image user posted image  kaka mamica semuser posted image  Bom šla prej spat, da prej pride petek, ko gremo po njo.

Jutri mam pregled user posted image  in upam, da nimam kake sladkorne (včeraj sem mogla zaradi mojega emšota popit tisto navzgravžno glukozo in stradat eno uro, ko je moja prijateljica lepo user posted image  pila v eni ful fajni kavarni v MB Barista). Počutim se super...kot da ne bi bla noseča. Le mali tko fejst brca, da ne vem kej je z njim...nima mira... upam, da ne bo tko divji ko pride na ta svet user posted image  Ah, jaz ga bom že ukrotila...saj pa znam z moškimiuser posted image user posted image

Dost bo, da se ne razvaditeuser posted image

Polubčkajte naše decembrčke in novorojenčke (tiste, ki jih imate seveda). user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
18.10.2007 20:35:31   
NRMM
Čeeeeeeeeer!

Madonca kje nas najdem ozr.ne najdem user posted image .Bedarija je tole z zaklepanjem tem user posted image user posted image .

Nekaj je začelo dišat po snegu user posted image ,no upam,da res ne bo,kaj priletelo v naše kraje.
Sem pa trenutno besna,jezna kot user posted image  na moža.Je dal Marušo spat in ker ona seveda kot vsako večer ne bi šla spat,je začela plezati iz posteljice in zraven njega padla na tlauser posted image ,me je skoraj kap in sem se rajši šla ohlajat pred pc in na rr.
Maša nam je zbolela,zaenkrat je diagnoza viroza.Po popoldnaskem spancu mi je zakuhala na 39,2,sem ji dala svečko in po 2 urah sploh ni imela vročine,po 4 pa spet 39 user posted image .Papca normalno,volje je ok,spi tudi vredu,tak da res upam,da ne bo kaj hujšega,kajti po pregledu pri p ni zaznala kašnih sprememb (pljuča ok,kisika dovolj,ušesa,grlo ok,mal zabasan nosek edino).Ker ni bilo najine pediatrinje,morava zjutraj na kontrolo,ji bodo verjetno dali pregledat kri in vodo.Sva pa dobili tudi za vsak slučaj napotnico za v bolnico,če se stanje poslabša...........uuuuuuupam da ne,držte pesti.

Arielca moje sožalje user posted image .

Pegica uživaj zdaj,ko se ime Neli fajn.Če pa res imaš tako željo,pa ti jaz v soboto pripeljem obe user posted image  svoji.

Jana sej veš,da votel zob tudi boli user posted image .
Kar pa se tiče zamujanja.V osnovno šolo nisem imela šans,da bi zamudila,kajti šolo sem imela pred nosom (bi skoraj lahko pljunila v njo user posted image )in zelo skrbne starše,da do zamujanja ni prišlo.Sem pa se večx peljala s kolesom v šolo user posted image user posted image user posted image  ,mladost je norost.Če pa mi je bilo tako všeč,ko so drugi prihajali v šolo s kolesi,sem morala pa še jaz.Pač sem se peljala malo ''okoli riti v žep ''user posted image ,s kolesom sem pa le bila.
Srednja šola je pa druga pesem.Sem se vozila z busom,pozimi je itak imel zamudo user posted image user posted image ,poleti se je pa večx pokvaril,tak da sem začela izkoriščat to prevozno sredstvo user posted image .

Mml očitno se našim decemberskim bavcekom dogaja.Tudi pri nas imamo hitra zbujanja,sicer sta zdej dve jutri že normalni,drugače pa nas je vrgla iz postelje okoli 4.30 in potem je blo treba it gledat bajseke in 1x je zaspala v dnevni z atijem,drugo jutro pa z mano........očitno jo je zeblo v sobici,in zdaj smo ji vklopili radiator na fuul in je boljše,ker pokrita pa noče biti niti za sekundo.............pozna katera kakšno idejo,kako to izvesti???

Cuma uživajte na našem koncu user posted image .Madonca pa je Tinkara res prava babnica,je velika že toliko kot Maša user posted image .

Jah nič,lepo bodite,grem počasi v posteljo,ker ne vem,kaj me čaka ponoči.

Uživajte!

LP

Kam  pa nam je Pajaca izginila????ALo Pajaca raporttttttt,bi rekla Cuma user posted image


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 8:09:02   
Nana Liza
Nas rešujem na vidno 1. mesto! Smo bili že na 2. strani.user posted image

Lonja-cepljenje je bilo še tisto za 1,5 leta, ja. Smo zamudniki, je nisem naročala poleti, pol so imel pa dopust. user posted image za dieto. To mene tudi čaka spet naslednje leto, ker bom spet imela magičnih 20kg +user posted image
mml- pozabila sem našteti leva,  to je bil prava aktrakcija, je rekla, da jo je strah in pa še polulal jo jeuser posted image
jana- mi smo danes tudi zaspali, sama sem se sedaj komaj sestavila pred rač., nazaj se mi pa ne da.
cuma-zgleda, da noben se ne pusti pregledovati pri zadravniku, Ela smo kar nasilo...user posted image . user posted image za opravljena pregleda obeh punc!
pegica-uživajte v vikendu po dolgem tednu brez Neli!
NRMM- naša je tudi zadnjič padla iz postelje, samo so ti otroci kot gumice in jim ni nič. Se ne predstavljam sebe (sploh zdele v tem stanju), da padem iz postelje. user posted image

Včeraj je bilo pa prav  zanimivo Elino uspavanje. Povedala sem ji 2 pravljici, rekla lahko noč, mislila ostati še nekajminutk, da zaspi. Ona pa meni reče "mamica ven, ven,  šu, sama".user posted image Še se dogajajo čudeži!user posted image

NL
p.s.:še brez kofeta, res je čuden dan.user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 8:37:03   
arielca
Dober dan...

Danes je naš dan D za recital. Imamo še eno vajo, potem pa akcija. Ker imam danes en kup pouka, jih bo spremljala kar knjižničarka, mene bo pa tukaj glodala trema user posted image . Bom držala pesti user posted image , sicer pa jim zaupam in vem, da smo se dobro pripravili. Konec koncev, važen je namen.

Hvala za izrečeno sožalje user posted image . Ja, moja draga Vida (to je ta sodelavka) se ni nikoli sprijaznila z odhodom v pokoj. Že tako je delo podaljšala za dve leti in tudi ko se je poslovila, je rekla, da ni srečna. Sicer se je potem zaposlila s kaligrafijo in kvačkanjem, ampak kmalu je prišla bolezen user posted image user posted image user posted image .

Zdajle nimam časa za komentiranje in odgovarjanje, ker sem uradno dežurna in sem na 'stand by', ampak ker vlada mirno petkovo zatišje, sem hitro izkoristila prosti čas user posted image .

Zunej vidim modro nebo, sonček kuku izza zasneženih hribov, tako da se obeta lep dan. In potem kooončnooo vikend! Naj delovni dan hitro mine. Tiste, ki uživate na porodniški, pa izkoristite sonček!


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 8:39:14   
arielca
Aja, pa še user posted image  za zamudnice in pesmica, ki jo moja Brina tako lepo zapoje user posted image :

Meljem meljem kavico,
kavico za mamico.
Mamica se mi smeji,
kavice se veseli.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 8:48:23   
JanJan
Dobro jutrouser posted image !
 
 
NRMM: tudi jaz bi rada vedela za recept, kako bi odeja ostala na Janu, ker se endvatri odkrije. Če ga pa pokrijem nazaj, pa user posted image  mali takoj začne godrnjati in se spet odkrivat.

Jana73: veš kaj, z zamujanjem nisem imela nikdar problemov, v osnovni šoli sem imela šolo tako kot NRMM prav pred nosom, tako da če sem bila pozna z vstajanjem, sem preplezala kar žičnato ograjo in bila ta prav čas v šoli. Smo pa bili od 5. razreda drugačniuser posted image , so zmešali dva razreda skupaj - ta pridnega in ta porednega. Verjetno so mislili, da dobri zgledi vlečejo, pa so se ušteliuser posted image . Vsega je bilo: od snemanja ta tečnih tršicuser posted image , do metanja stolov čez okno (me ni bilo zraven) do metanja linolejskih ploščic na hodniku ven. Mislim, da so si oddahnili, ko je naša generacija končala šolanje.user posted image

Jan si pa običajno postreže s sirom in njami salamco iz hladilnikauser posted image , če pa najde Monteja pa itak znori, dokler ni odprt, pa še kakšnega si za nameček zaželiuser posted image .

Upam, da ne bo bele snovi iz neba, ker je še prekmalu za sneg in brozgouser posted image .


Čao....
 

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 10:48:42   
mml
Dan,

smo spet na predzadnejm mestu...kriza...bo treba bolj čvekat user posted image

NRMM nimam recepta za to, da bi otroci ostali pokriti...Manca se sicer zvečr zna sama pokirt, samo ponoči se pa obvezno razbrca...po princiu odejica peče, pika in grize user posted image . Glede na to, da imam nočne sprehode na stranišče, jo občasno pokrijem, ker imam občutek da jo zebe, če ne drugam pa v stopala...sem že razmišljala o nogavičkah, samo me skrbi, da bi še preden bi zaspala odfrčale z nog...Spalna vreča pa že red enim letom ni bila opcija, tako da rajši sploh ne pomislim na to možnost

jana jaz sem bila tudi čisto pridna punca v šoli...nikoli ampak res nikoli nisem špricala nobene ure user posted image . Srednjo šolo sem imela čez parkirišče, pa še mama je bila doma, tako da ni bilo kakšnih hudih opcij za te zadeve...Še na faksu sem na začetku mislila, da je treba hodit na vsa predavanja user posted image ...sej sem kmalu pogruntala, da se da dosti boljše izkoristit čas kot pa sedet v temačnih predavalnicah user posted image

Nana Liza...ker si že ravno omenjala kile...koliko si zaenkrat v plusu? A se bodo uresničila janina grda natolcevanja user posted image ? A Ela zdaj celo noč prespi v veliki postelji?

arielca sem prepričana, da bo recital super uspel user posted image

lonja user posted image  za voljo in prve pozitivne rezultate hujšanja...jaz bom o tem tudi razmišljala drugo leto user posted image . Letos me čakajo še piškoti user posted image

pegica jaz imam še hujši EMŠO kot ti user posted image , pa mi ni bilo treba delat testa z glukozo. V ljubljani tudi ne smeš nikamor it, ampak moraš eno uro sedat tam, ker gibanje vpliva na izvid testiranja

izabela očitno je Mnaca spet preklopila na normalno uro, ker sva jo danes spet morala buditi user posted image , sem pa zato jaz morala vstat ob 5.30 in se sprehodit do stranišča in po tem nisem mogla več zaspati...tako da sem spet zaspana. Jutri ne bo pa nič boljše, ker pride naša gospa Ana naredit red v stanovanje in pride že ob 8...ne vem kako se ji da že tako zgodaj hodit okrog in pospravljat...Tako da si morava izmislit približno 3 do 4 urni program nakupov in zapravljanja časa, da bo ženska v miru pospravila

Sem včeraj presortirala Mancina star oblačilca in ugotovila, da za prve tri mesece sploh ni krize in sploh ni skroaj nič roza stvari, po tem so pa zadeve malo ušle nadzoru user posted image . Tako da moram nabavit pižamice (ki so bile roza) in nekaj lepših zgornjih oblačilc, tako bolj za dušo, kot iz resnične potrebe user posted image . Danes pride soseda pogledat, če ji pride kaj prav, ker ima 6 mesečno punčko, ostalo bom pa podarila...

Grem delat, imam upanje, da bi šla danes domov tam ob ene 13. ali vsaj 13.30...

...jaz tudi še ne bi beleg govna...oziroma snega...naj lepo sneži v hribih, tukaj pa naj s tem počaka do malo pred božičem...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 11:16:29   
kofetek2010
Dannnn!

Brrr ko o o o l l lkkkk jeeee mraaaazzzzz user posted image  


Pokrivanje - pri nas ni potrebno, ker ima marEla za nočno spanje spalko oz. "spako" kot ji pravi ona user posted image  

Spanje - zaspi na taveliki postelji (pred tem prebereva kakšno pravljico) in to tako, da me z eno roko drži okrog vratu user posted image  in dokler čist trdno ne zaspi ne smem mignit niti za milimeter; potem se splazim iz spalnice in ko grem jaz spat jo prestavim v njen kinderbet user posted image  Trenutno sem samo jaz dovolj dobra, da grem z njo spat (1x se je celo pustila pregovorit in je šel Gal z njo spat). user posted image
Pri varuški pa komot zaspi sama. user posted image  

nosečniški cuker - moj je bil OK, kljub ogromnim pridobljenim kg user posted image

Pogrešanje otrok - z leti upada in potem prideš do tega, ko se otrok nima časa s tabo pogovarjat user posted image  



Jutri bom končno prišla do novih pramenov - me je že pošteno sram hodit na okrog s takšno avtocesto sred glave. Za vsak slučaj gremo že danes v MB. Pa še možek se je ponudil, da me jutri zvečer pelje mal v life oz. če mene vprašate med otroke. user posted image  



Sneg - fuuuuuuuuuj in feeeeeeeeej user posted image


Grem počasi iz službe... moram avto zavarovat in registrirat. user posted image


Lep vikend in uživajte!user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 11:56:12   
Nana Liza
JanJan- nasa tudi noce biti pokrita. V intersparu sem ji kupila pajacke s stopali (24-36m), ki se zelo poceni (4-5€). Spodaj jo pa tudi oblečem se en body z dolgimi rokavi. Če se slucajno zbudim,  jo pokrijem z dekico ali kovtrčkom, ampak zjutraj je spet itak odkrita. Enkrat jo moram spet prisiliti v spalko, pa ne vem , kako naj to izvedem.

mml- do Janine magične meje mi manjka še +12. user posted image Je pa res, da sem tudi jest zmožna pridobit v 1 mesecu 5 kg več.user posted image Klub temu, da skoz nekaj letam za ELo...user posted image . Eni lahko vase meččejo do onemoglosti, pa se jim nič ne pozna, enim se pa vsaka čokoladka naredi na stegnih.user posted image

arielca- veliko sreče na recitaluuser posted image .

Dons sem bila pa pridna, sem še nekaj delala za faks. user posted image Zdaj moram it pa kupit še 2 darila. NL.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
19.10.2007 13:07:28   
mml
Evo...pa mi bo uspelo...

...odfrčat domov pred koncem službe...no sej če ne bi čvekala bi bila že skroaj doma...tako da šibam, preden si kdo premisli...imam 2 uri za lenarjenje, po tem pa po Manco

Lep se imejte...

...upam, da vas/nas ne bo zasnežilo

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
20.10.2007 9:28:17   
JanJan
Dobro jutrouser posted image

Samo toliko, da nas spravim na prvo stran. Lep sonček je pri nas, zdaj pa grem v LJ in kasneje še v Belo Krajino. Upam, da me ne bo spremljalo preveč beline, ta sončekuser posted image naj traja čim dlje.

Pa, pa...

_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
20.10.2007 10:06:06   
NRMM
Daaaaaaaaaaaan!

Pa je res prelep sonček danes zunaj,ampak je tudi fiiino mrzlo.Kaj pomaga sonček,če ga lahko gledam samo skozi okno zaenkrat user posted image .Maša še ni čisto ok in ne upam ven z njo.No popoldne bova šli vsaj do mojih,drugače se ji bo doma zmešalo,no meni pa tudi.Vročina po svečki pade,snoč jo je imela kar 40 user posted image ,sicer je ok z njo vse,le ta vročina ji nagaja.Dobro pa je tudi to,da je takšna močna punca in nama je pediatrinja rekla,da ji lahko dam kar celo svečko na 7 ur in ji je snoč v trenutku prijela in smo spali celo noč user posted image .

Uff neki se mi zeha,bo treba it kakvico skuhat,drugače se bo Maša po prvem lepotnem spancu zbudila,jaz bom pa kot cota.

Uživajte v sončku (danes je bila v Sl.Gradcu že snežna nevihta user posted image ).

papa

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
20.10.2007 14:58:46   
arielca
Ojla,

Spanje: Brina spi v posteljici 140x70, v veliko posteljo je ne upam dati, ker je polvisoka in me je strah padca user posted image . Zaspi pa sama, brez težav.

Pokrivanje: Zvečer jo sicer pokrijem, ampak se kmalu sama odkrije in celo noč preleži na kovtru. Ker imamo v stanovanju toplo, se ne sekiram preveč. Ji že paše.

Vreme: Pri nas rahlo sneži in je user posted image  mrzlo.

Zdravje: Brina spet kašlja user posted image .

Razno: Gospodična spi, možek gleda televizijo (sumim, da tudi on spi), jaz pa visim na RR in poslušam Tošeta.

Lepo soboto!


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
20.10.2007 15:02:53   
Izabela_
Mi smo pa dopoldne preživeli v Ljubljani. Šli smo v Konzorcij med knjigice, Matevž si je izbral dve novi. Potem smo šli še v Namo po bodyje in seveda jih zdaj, ko jih rabimo, niso imeli. Matevž se je zabaval v igralnici, ampak je bila že taka gužva, da midva nisva prišla do mize za kavico... Kaj bo šele pozimi. Potem smo šli še malo ob Ljubljanici, mami si je kupila pregrešno drago kremo za obraz (kot da mi kaj pomaga user posted image ), ampak tisti moment se mi je zdelo, da jo nujno rabim. No, še pojedli smo nekaj, potem pa v avto, Matevž je takoj zaspal in zdaj nadaljuje s tem na kavču.

Jana - frizura uspela? user posted image

NRMM - upam, da kmalu tudi ta nadležna vročina mine, drugače pa čestitam za dobro nočno spanje.

Arielca - kako je uspel recital? user posted image

Zdaj grem pa malo listat en božično-novoletni katalog. Mi ravno paše v tem hladnem vremenu. Lep dan!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?