|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decu se je zmšalo
4.10.2007 21:59:59   
ana b
Res je, da je bil cel dan v službi, ampak da pustiš 7 tednov starega dojenčka, da tuli on pa zraven spi in se niti ne trudi, da bi ga potolažil user posted image .
Samo da sem se malo spihala. Je bil naporen dan.
Lahko noč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:01:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Res je, da je bil cel dan v službi, ampak da pustiš 7 tednov starega dojenčka, da tuli on pa zraven spi in se niti ne trudi, da bi ga potolažil user posted image .
Samo da sem se malo spihala. Je bil naporen dan.
Lahko noč


Sej bo jutr bolš no.user posted image

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:02:22   
lenika
Kako pa veš? Kje si bila pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:02:22   
Petraa
hehe,ja pri nas je tudi tako občasnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:02:50   
lojzika
Jst sem zadnič pustila sama 2 doma, pa je moj dec tudi zaspal stanovanje pa je mali raztural. Ampak naš je star 2 leti.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:12:44   
ronja
Mogoče ga prav res ni slišal, verjetno ni bilo nalašč... Včasih si pač tako zmatran, da se cela okolica izklopi - res je, da se mamam ne, ker mamo pač to v genih, da trznemo na vsak ee, ampak očiji pa nimajo tega gena... Oni prav res ne slišijo, če ga boš zbudila, ga bo gotovo šel tolažit (če ga ti takrat ne boš mogla).

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:15:52   
Anonimen
on pa zraven spi in se niti ne trudi, da bi ga potolažil user posted image .


ja kak pa se lahko trudiš med spanjem?user posted image



(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:17:18   
CUKRČEK
mogoče ga res ni slišal. Ko sem 1. rodila, je bila z menoj v sobi ena ciganka z dojenčkom. In ponoči je ful trdno spala. Mali se je pa zbudil, ko je bil lačen in se tako drl, da so se nam ušesa parala. Smo jo mogle ful rukat, da smo jo zbudile da je nahranila malega. Tudi pod razno ga ni slišala.

Deci so pa sploh svet zaseuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decu se je zmešalo
4.10.2007 22:20:35   
Anonimen
Jaz je zjutraj tudi nisem slišala....pa v porodnišnici tudi ne....se zgodi.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decu se je zmešalo
4.10.2007 22:22:51   
Petraa
uff dobre steuser posted image
moj se mali samo premakne,jaz se pa že zbudim,tako da sem čisto nenaspana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:24:35   
ana b
Jaz pa sem tavečjega pripravljala za spanje in bila ves čas prisotna in tudi večkrat sem ga prosila, naj potolaži malega.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:25:47   
Anonimen
in tudi večkrat sem ga prosila, naj potolaži malega.


A ni slišal? Ali ni hotel slišati?

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:26:49   
sinnerka
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Kako pa veš? Kje si bila pa ti?


kaj pa če je šla na vc malemu flaško pripravila a potem morejo mame bit same za vse??user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:45:37   
Anonimen
mogoče ga res ni slišal. Ko sem 1. rodila, je bila z menoj v sobi ena ciganka z dojenčkom. In ponoči je ful trdno spala. Mali se je pa zbudil, ko je bil lačen in se tako drl, da so se nam ušesa parala. Smo jo mogle ful rukat, da smo jo zbudile da je nahranila malega. Tudi pod razno ga ni slišala.


uf...tega se pa jaz bojim. K mene ne zbudi nič! Mi lahko mečeš kaj v glavo, tuliš zraven uha....nič. Upam da ta gen res obstaja, k drugač bodo moji otroc kar dost jokaluser posted image

In jaz čist verjamem da tvoj ni tega namerno naredu. Je pač utrujen in ga ni slišal. Kaj pa nej nardi če ga ne sliši. Se zgodi.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 22:54:07   
kofetek2010
Tipični moški... lahko dela le eno stvar na enkrat. user posted image  



Zgleda, da smo mame res take, ker doker nisem prvič rodila mi je lahko tud tank pri glavi peljal in me ni zbudil. Potem sem se cca. 2,5 leti zbudila ob vsakem najmanjšem šumu, nato pa spet spala kot ubita, ker sem vedela, da če bo z mulcem kaj narobe, da bo itak sam prišel do spalnice.
Sedaj pa spet vse slišim, ampak se včasih zjutraj sploh ne spomnim, da sem vstala in dala tamalo spat zraven sebe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 23:18:09   
Allia
tudi moj je včasih sploh ni slišal, včasih sva pa čakala eden drugega kateri bo vstal.Ampak naša se je zbujala od začetka tudi na 1 uro ali manj ponoči.Tako da smo bili res že na psu s spanjem in energijo.
Ne mu zamerit, moški so res takšni, da lahko mislijo le na eno stvar hkratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zato kadar spi, pač spi.Mene pa zbudi vsak njen premik.Jaz sem včasih prav jezna nase kako ne morem tako odklopit stvari kot moj.On reče, zdaj bom 20 minut zaspal in on res 20 minut zaspi in se zbudi kot nov.Matr.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 23:26:11   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
tega se pa jaz bojim. K mene ne zbudi nič! Mi lahko mečeš kaj v glavo, tuliš zraven uha....nič. Upam da ta gen res obstaja, k drugač bodo moji otroc kar dost jokaluser posted image

In jaz čist verjamem da tvoj ni tega namerno naredu. Je pač utrujen in ga ni slišal. Kaj pa nej nardi če ga ne sliši. Se zgodi.




Karin, ne sekiraj se, boš slišala! MOgoče se ti bo v p. zgodilo kdaj, ko vsi tulijo in pač kdaj ne ločiš, kateri se dere... Doma boš pa po moje za vsak e trznila. Tudi mene prej ni zbudilo nič, ampak nanjo pa trznem, samo da se obrne... Razen, če vem, da jo je lubi vzel, da se naspim (to seveda pomeni za uro, dve, potem mora itak jest;), takrat spim, pa tudi če ona tečka v sosednji sobi - saj vem, da je pri njej in jo uspava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 23:42:29   
lelaval
Tipični moški... lahko dela le eno stvar na enkrat.

Točno tako. user posted image user posted image

Moj je tudi sposoben spat zraven, pa če se otroci razpočijo od joka. Ko spi, spi. Če pa jaz kam grem, pa včasih sploh ne upa zaspat, ker se boji, da se bo najmlajša zbudila, pa je ne bo slišal. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decu se je zmšalo
4.10.2007 23:42:57   
Anonimen
ja v bistvu ne vem, ampak pri mojem se dogaja isto....

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decu se je zmšalo
5.10.2007 6:33:38   
srki
Ne sekiraj se preveč. Drugače pa bi pristopila do njega in za orng zrukala, pol bi mogoče slišal.

Midva sva bila nekako oba enako naravnana, da sva se oba zbudila, ko se je otrok zbudil oz. jokal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decu se je zmšalo
5.10.2007 7:13:41   
Naja30
Že znano. Sam da moj je res trdno zaspal, ker je celo noč delal in po kakšni minuti dretja se je cel paničen zbudil. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decu se je zmšalo
5.10.2007 8:20:12   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Res je, da je bil cel dan v službi, ampak da pustiš 7 tednov starega dojenčka, da tuli on pa zraven spi in se niti ne trudi, da bi ga potolažil user posted image .
Samo da sem se malo spihala. Je bil naporen dan.
Lahko noč


to sploh pri moških ni nič čudnega.

sem se jaz morala učiti za en izpit, pa sem dala tamalega spat, pa mojemu rekla, da če se bo zbudil, naj ga da poleg sebe in ga uspava.

Čez kakih 3 ure se mali zbudi, najprej malo pojamra..moj pa nič..nato začne zmerno jokat...moj pa nič...na se začne oreng dret...moj pa nič

se prišla v spalnico in dedca komaj zbudila. ko se je zbudil pa je bil čisto zmepšan...kje kdo kaj zakaj, takrat bi ga najraje zadavila, ampak se mi je pa samo smejalo ko je bil čisto zmedenuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decu se je zmšalo
5.10.2007 8:29:20   
Anonimen
Ko je prvič nečakinja prespala pri nas doma, sem celo čula, ker sem poslušala če še diha.user posted image  In vsak premik njen, prav vsak glas...ja, to me je dvignilo v luft.user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decu se je zmšalo
5.10.2007 23:52:38   
Anonimen
Jaz tudi poavadi slišim še preden se oglasi, kdaj se pa zgodi, da že nekaj časa kriči, jaz v bistvu slišim, ampak ne razumem, da je treba vstat, nekako spim, sploh ne vem točno, kaj se z mano dogaja... Kot da bi del mene spal, en del pa bil buden... user posted image Šele ko me moj rukne, pridem k sebi in skočim po malega, da mu dam jest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decu se je zmšalo
6.10.2007 13:09:30   
srki
Ah, to je čisto normalno.

Saj tudi jaz včasih mislim, da kaj sanaem, ker naš še zdaj ponoči nekaj bluzi in jokca, pol se pa kar sam umiri. Saj je razlika, dojenček, ali otrok star 3,5 leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?