|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 16:18:08   
Tutan
Očitno bomo pri nas doma diplomirali že pred vstopom v osnovno šolo - in to z nakupom nečesa tako osnovnega, kot je šolska torba.
Ok, vse lepo in prav - po sistematskem pregledu za šolo naj bi šli v nabavo šolske torbe. Že lani je imel nagledano LEGO torbo v Mullerju, pa si je letos premislil. Po eni strani sva bila z možem zadovoljna, torba je imela konkretno ceno, pa glede na to ceno, bi lahko vzdražala vsaj 3leta, ampak vprašanje kako je to s toliko starimi otroci - se hitro naveličajo, po drugi strani pa torba je bila kvalitetna, vzdržljiva, lahka, super za prvo triado.
Ampak tamali pravi da ne, da si te torbe za malčke. No in kot velik fant, on že ve user posted image .... Razne Gormitske, Spidermanske, itn. niti ne pridejo v upoštev - kot prvo razlog, da se je hitro naveliča, kot drugo pa malega to HB niti potegne ne.
Tiste navadne klasične nam niso povšeči.
Nekako smo prišli na Deuter-jeve. Sama njihovih šolskih torb ne poznam, poznam pa nekaj njihovega drugega programa in je zelo kvaliteten. Je pa to bolj nahrbtnik, kot klasična trda šolska torba za prvo triado.
Ima kdo ta nahrbtnik? Oziroma katerikoli drugi nahrbtnik - šolsko torbo - Adidasove in Nikeove sem gledala za okoli 50€, pa imajo lep čvrst hrbet.

Imate še kakšne druge ideje? Kam pogledat? Kakšne šolske torbe pa imajo vaši prvošolci oziroma šolarji iz prve triade?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 16:19:17   
Tutan
Gledali smo pa tole Deuterjevo v modri barvi.
http://www.deuter.com/en_DE/backpack-details.php?category=72&artnr=80221&title=Ypsilon

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 17:24:20   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Imate še kakšne druge ideje? Kam pogledat? Kakšne šolske torbe pa imajo vaši prvošolci oziroma šolarji iz prve triade?


jaz bi rekla: glejte, vendar ne hitite z nakupom. ŽE čez kak mesec se bodo začele ponudbe in tudi znižanja starih zalog.

Moj prvošolček ima trdo torbico (po modelu podobna Lego) in se super obnese. Torba stoji pokonci, ko je odprta, tako da enostavno da not cel kup zvezkov in knjig hkrati. Gledam sošolce, ki imajo nahrbtnike, da se kar mučijo, ko dajejo not in ven.
Menim in pričakujem, da bo zdržala prva tri leta.

Je pa malo tudi odvisno od sistema v šoli. Naši nesejo torbico vsak dan domov, not pa samo tisto, kar so tisti dan delali. V petek odnesejo vse in v ponedeljek nazaj.
Ponekod nosijo domov samo čez vikend in torbica med tednom ni v uporabi.  

Kar pa se tiče ponudnikov - Muller je kar dobro založen (oz. bo od junija naprej), dobra oz. cenovno ugodna ponudba pa zna biti tudi v velikih trgovinah (LeClerc, Interspar,...).

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 18:24:43   
Anonimen
Kolegica se zdajle razgleduje naokrog za torbami, ker gre njihova punca jeseni v prvi razred in so v šoli dobili taka navodila, da res lahko diplomiraš iz tega:
- torba mora biti tako trdna, da sama od sebe stoji odprta ali zaprta (da ser ne prekucne) in da v njej ostanejo zvezki lepi brez ušes,
- torba mora biti na mini nogicah, da če jo otrok po nesreči postavi na mokra tla, da učbeniki in zvezki ostanejo suhi,
- v torbo mora bit dovolj velika, da gre vanjo mapa za A4 liste,
- ne sme biti težja od toliko in toliko kg,
- poleg potrebujejo še posebno vrečko za copate in za telovadno opremo ter tono določeno peresnico, ...

In je rekla, da take torbe, ki ustrezajo vsem tem kriterijem so 70 in več € user posted image ... sem pa slišala, da imajo na Letališki v DZSjevem outletu lanske modele torb fajn znižane in da se super zadeve dobi za normalno ceno ... tak da se splača it pogledat.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 19:38:09   
divna
Kot prvo se mi po dimenzijah zdi, da mu bo nahrbtnik prevelik.
In kot drugo je res fajn, če torba stoji sama in lahko zvezke in knjige lepo zložijo vanjo. To so tudi nas opozorili na informativnem sestanku in se je res super obneslo.
Vse ostalo kot so znamka torbe in njen izgled je odvisen od posameznika.
Naš je imel Scneiderjevo torbo in kar se tiče kvalitete bi jo  lahko imel pet let. Kar se dizajna tiče, naš ni tako občutljiv in bi jo tudi lahko imel nekaj let. Zamenjali smo jo pred 3. razredom, ker mu je bila preprosto premajhna - tako za vse zvezke in knjige, ki so jih naši vsakodnevno tovorili, kot zaradi njegove hitre rasti in je izgledala res čudno, pa še tiščalo ga je pri ramah. Kupili smo anatomski nahrbtnik za 40€ in ga ima zdaj skoraj dve leti in se je super obnesel. Ima tudi nogice in samostojno stoji. Naslednjič bi sama šla zagotovo v nakup podobnega nahrbtnika in ne torbe za 100 in več evrov.

Nekaj takega, ampak fantovskega oz. z nogometnim motivom
http://www.mimovrste.com/artikel/4410042621/solski-nahrbtnik-winx-jeans-63150

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 21:17:53   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: divna

Naslednjič bi sama šla zagotovo v nakup podobnega nahrbtnika in ne torbe za 100 in več evrov.




če prav razumem, je tvoj zdaj 4. razred. Meniš, da mu ne bi bil ta nahrbtnik prevelik, ko je bil prvošolček? Pa da ne bi imel težav z zlaganjem zvezkov v nahrbtnik? Ker hkrati praviš, kako se je tista klasična torbica super obnesla.

Vprašam zato, ker Hello Kitty imajo večinoma na nahrbtnikih, na torbici pa je še nisem videla. OK, saj upam, da bo malo minila tale HK do šole user posted image  Jaz sem sicer zagovornik torbice za prvo triado in smo ujeli fajn akcijo lani (5-delni komplet je bil 60€ - klik).

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 6.5.2012 21:20:38 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
6.5.2012 22:33:24   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: divna

Naslednjič bi sama šla zagotovo v nakup podobnega nahrbtnika in ne torbe za 100 in več evrov.




če prav razumem, je tvoj zdaj 4. razred. Meniš, da mu ne bi bil ta nahrbtnik prevelik, ko je bil prvošolček? Pa da ne bi imel težav z zlaganjem zvezkov v nahrbtnik? Ker hkrati praviš, kako se je tista klasična torbica super obnesla.

Vprašam zato, ker Hello Kitty imajo večinoma na nahrbtnikih, na torbici pa je še nisem videla. OK, saj upam, da bo malo minila tale HK do šole user posted image  Jaz sem sicer zagovornik torbice za prvo triado in smo ujeli fajn akcijo lani (5-delni komplet je bil 60€ - klik).


Tak nahrbtnik kot sem ga sama prilepila je imel njegov sošolec že v 1. razredu in je našemu bil kolikor toliko ok, mogoče malenkost velik.  Všeč mi je, ker je prostoren, stoji samostojno in je dokaj trden. In če bi še enkrat kupovala, bi verjetno izbrala to varianto.

Seveda pa smo bili zadovoljni s klasično Schneider torbo, ampak za tisti dve leti, kolikor jo je uporabljal, se mi zdi cena 100 in več € pač pretirana.

je pa veliko odvisno od otroka, naš je kar precej visok za svoja leta, za tiste, ki so bolj nizke rasti pa verjetno taka varianta ne bi bila najboljša.

lp

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 8:27:43   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kolegica se zdajle razgleduje naokrog za torbami, ker gre njihova punca jeseni v prvi razred in so v šoli dobili taka navodila, da res lahko diplomiraš iz tega:
- torba mora biti tako trdna, da sama od sebe stoji odprta ali zaprta (da ser ne prekucne) in da v njej ostanejo zvezki lepi brez ušes,
- torba mora biti na mini nogicah, da če jo otrok po nesreči postavi na mokra tla, da učbeniki in zvezki ostanejo suhi,
- v torbo mora bit dovolj velika, da gre vanjo mapa za A4 liste,
- ne sme biti težja od toliko in toliko kg,
- poleg potrebujejo še posebno vrečko za copate in za telovadno opremo ter tono določeno peresnico, ...

In je rekla, da take torbe, ki ustrezajo vsem tem kriterijem so 70 in več € user posted image ... sem pa slišala, da imajo na Letališki v DZSjevem outletu lanske modele torb fajn znižane in da se super zadeve dobi za normalno ceno ... tak da se splača it pogledat.


Hm, mi še nismo imeli sestanka v šoli (ne vem, kaj čakajouser posted image ), ampak glede na zgornje trditve bi tale Deuterjeva šla kar skozi - je na mini nogicah in je stabilna, stoji. Težka ni (seveda, prazna user posted image ), točno določeno peresnico? - ok, vem, da naj bi imeli pri nas točno določene barvice in to, za peresnico še pa nisem slišala user posted image - no, saj to bomo navbavili, ko dobimo spisek user posted image
Mapica A4 gre brez problema not.
Ja, velika pa je. Velik je 117m in je nekje bolj pri majhnih, decembrski, so mu vse torbe strašansko velike. user posted image Nosijo pa pri nas torbe vsak dan domov - načeloma je menda v torbi kakšen zvezek, mapica z nalogo oziroma zadolžitvijo. Glede na to, da je kar športni tip otroka in sklepam, da si bo poleg rednih treningov še mogoče izbral kakšen krožek v šoli, je potrebno verjetno še kaj dodat. Tako da torba je prostorna - kolegica je nabavila za svojo tamalo nahbrtnik tipa Winx, kot ga je ena prilepila, pa se mi zdi bolj majhen, da se bo tam notri pošteno hitro začelo vse vihat, da si še pa otrok natlači not puloverček je pa hitro poln. Teža pa vsaj na oko nekje enaka, dvomim, da je tale nahrbtnik lažji.
Hm, še nekaj mi govori v prit tele torbice - je nevtralne barve (ok, možnih je več kombinacij) - enostavno mu preko ebaya naročim kakšen lušten obesek, da jo malo popestrimo - če si ga bo želel. prvo triado ga bomo spremljali v šolo - če bo mu pretežko, mu lahko brez problema kdo pomaga. Je po vsej verjetnosti vzdržljiv, če ga primerjam z ostalimi njihovimi izdelki.
Minusi - cena pri nas ne vem kakšna je, preko amazona je 89€, v glavnem ni ravno 'poceni user posted image ' , drug minus je pa ta, da mu bo vsaj prvo leto verjetno torbica velika - prazno, oziroma z zvezkom ali dvema jo bo lahko nesel, nabito polne pa definitivno ne.

Nam ne preostane drugega, kot da še malo počakamo user posted image

Tile 5delni kompleti od Bubi so meni načeloma super - dobiš vse v enem, tudi sama sem jih že ebayala user posted image , se dobijo kar ceneje, kot pri nas - ampak so večinoma tematski - in to me strašansko moti, sploh pri otrocih lahko ti junaki itn. trajajo leta in leta, ali pa se jih naveličajo v roku parih tednov. Mogoče najdem kje kakšnega s kakšnim Hotweels motivom, to bi še šlo skozi, pa dvomim, da se bi mali Hotweels hitro naveličal. Ta 5delni komplet je res luštkan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 10:12:41   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: divna

Naslednjič bi sama šla zagotovo v nakup podobnega nahrbtnika in ne torbe za 100 in več evrov.




če prav razumem, je tvoj zdaj 4. razred. Meniš, da mu ne bi bil ta nahrbtnik prevelik, ko je bil prvošolček? Pa da ne bi imel težav z zlaganjem zvezkov v nahrbtnik? Ker hkrati praviš, kako se je tista klasična torbica super obnesla.

Vprašam zato, ker Hello Kitty imajo večinoma na nahrbtnikih, na torbici pa je še nisem videla. OK, saj upam, da bo malo minila tale HK do šole user posted image  Jaz sem sicer zagovornik torbice za prvo triado in smo ujeli fajn akcijo lani (5-delni komplet je bil 60€ - klik).


To Winx šolsko torbo ima tudi naša (jo je dobila lani, ko je šla v 1. razred). Na začetku mi je bila všeč, ker ni preveč rozasta in kvadratasta (bolj nahrbtnik). Sedaj me pa že moti, ker jo je težko odpirati (tisti "pokrov" ne stoji pokonci, ga je treba z eno roko držati gor). Torba je že sama po sebi težka, brez da se kaj vanjo zloži, in predali so ozki in globoki, zaradi česar deluje torba takoj natlačena in se iz nje težko dobi, kar se išče.

Glede peresnic... Predebela peresnica (s tremi prdelki) porabi veliko prostora v šolski torbi (sploh v tej Winx). Poleg tega je fino, da se kupi malo bolj kvalitetno peresnico, ki že vse buje vse flomastre, barvice,... Mi smo se nazezali, ko smo kupili poceni prazno peresnico, ker je bila elastika preveč našponana in z premajhnimi luknjami. Barvice so še šle noter, flomastri pa so bili še zame projekt in so bili zato vedno nametani v peresnici.
Jaz bi sedaj za fanta najbrž vzela tako: http://www.spletnibazar.si/peresnice/70-peresnica-seven-polna-dvojna-legend-349604-f-8011410558618.html (mora biti temne barve, sicer je v roku dveh mesecev cela počečkana user posted image user posted image ).

Tisti kompleti, ki vsebujejo vse, kar rabijo za prvi razred so po mojem mnenju brez veze. Denarnice ponavadi ne rabijo, torbe imajo za copate poseben predal ali pa jih celo puščajo v šoli, peresnice so pa sploh klasa zase. Če je komplet tak, da je vse super in uporabno, je ponavadi cena taka, da te posede user posted image .

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 10:21:56   
nyna84
Aja, še glede mape za A4 liste .... Mi smo kupili tako lepo v Mercatorju, je bila iste znamke in poslikave kot ostali kupljeni zvezki, pa ni šla v šolsko torbo, oz. se torba ni zaprla. user posted image
Sem naslednjič malo primerjala te mape med sabo in ugotovila, da se dimenzijsko precej razlikujejo, čeprav so vse za A4 liste. Tako da, previdno pri izbiri mape. Če je lepa, še ni nujno uporabna

Smo potem kupili čisto navadno enobarvno, ker je bila edina dvolj majhna (enaka velikost, kot A4 zvezek) in jo polepili z nalepkami, ki si jih je sama izbrala. Je bila navdušena in jo sedaj že drugo leto uporablja.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 10:31:06   
Tutan
Uf, ja, hvala za tole. Je kar smotrno, da se mapa kupi istočasno s torbo - ker tele mapice so res razlilčnih dimenzij. V prvem razredu naj bi imeli (no ne vemo še čisto zares) zvezke Tako lahko - ki pa so tudi povsem drugih dimenzij, kot pa navadni. Ali se za te zvezke tudi dobijo plastični ovitki?

Peresnice pa ne bom kupovala napolnjene - pri nas imajo prakso, da naj bi imeli vsi otroci barvice in še nekaj takih zadev istih znamk - naj bi bile Faber Castelove - še vedno govorim na ''slišano'', ker mi še direktiv nismo dobili - in mislim, da so tudi flumastri zahtevani neki posebni. Saj po eni strani je čisto prav - da imajo vsi enako. In potem polna peresnica ne pride v upoštev, ker moraš itak vse ven vzet in potem na novo naložit. Bom pa pozorna na to, da bo velika in kvalitetna - hvala user posted image .

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 10:59:33   
nyna84
Seveda, za zvezke Tako lahko se dobijo tudi ovitki - kar vprašajte v knjigarni, kjer jih boste kupovali. user posted image
Polna peresnica ni problem, ker šolarčki barvice in flomastre vedno rabijo tudi doma. Mi iammo kar dve peresnici - eno šolsko, pa eno za doma. Potem lahko naredi nalogo, tudi če peresnico pozabi v šoli - ja, se nam dogaja, se učimo na izkušnjah user posted image
Enake barvice in flomastri za vse so pa tudi super ideja. Ker tudi če si jih med seboj pomešajo, imajo še vedno vsi vse. Naša vsak teden izgubi vsaj dve barvici - ne vem, ali kurijo z njimi ali res izhlapijo? user posted image user posted image
Jaz sem pri barvicah edino pozorna na to, da so ergonomiočne (trikotne), ker se jih lepše drži v roki. Bodo vaše tudi take? Sicer lahko to v šoli predlagate. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 12:04:51   
Tutan
Hvala za vse nasvete.

Kaj pa pravite na tole torbico http://www.ebags.com/product/nike-accessories/swoosh-rolling-laptop-backpack/142578?productid=10138003 - spet ima za moje pojme eno pomankljivost - na koleščke je; ampak po slikcah sodeč se da to odstranit user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 19:39:41   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Tisti kompleti, ki vsebujejo vse, kar rabijo za prvi razred so po mojem mnenju brez veze. Denarnice ponavadi ne rabijo, torbe imajo za copate poseben predal ali pa jih celo puščajo v šoli, peresnice so pa sploh klasa zase. Če je komplet tak, da je vse super in uporabno, je ponavadi cena taka, da te posede user posted image .


Pri našem 5-delnem kompletu je tako, da je peresnica daleč najboljša: samo ena zadrga, na mizi mu vzame malo prostora, not gre 12 barvic, 3 svinčniki, šilček in radirka. Ostalega na mizi pri vsaki uri ne rabi, ker s flumastri ne rišejo in barvajo po zvezkih. Flumastre, škarjice in lepilo pa smo dali v drugo priloženo peresnico in je tudi vedno vse pospravljeno.

Aja, pri nas so posebej poudarili, da naj bi bile peresnice čim manjše!

Vrečka je za copatke prevelika, zato sem mu kupila Lumpijevo za 2€, v tej priloženi pa ima športno opremo, ki ima čisto dovolj prostora.

Edino za denarnico priznam, da ni vredna tega imena user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 19:44:35   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Hvala za vse nasvete.

Kaj pa pravite na tole torbico http://www.ebags.com/product/nike-accessories/swoosh-rolling-laptop-backpack/142578?productid=10138003 - spet ima za moje pojme eno pomankljivost - na koleščke je; ampak po slikcah sodeč se da to odstranit user posted image


Ta torbica ima 2,3 kg.

Najlažje torbice imajo po 700, 800 g.

Tudi če je na kolesih, pomisli, kolikokrat jo bo otrok dvignil po stopnicah, čez robnik,... sama veš približno, kak je dostop do šole.

Meni se zdi tale primerna recimo od 5. razreda naprej.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 19:52:41   
*bubi*
Še nekaj idej:
http://www.derdiedas.de/

Meni so tele zelo všeč, sva imela že rezervirano v Mullerju. Predvsem, ker ni junaški motiv. Lani ob tem času sem namreč tudi sama bila prepričana, da bo moj otrok imel bolj nevtralno torbico. Potem pa je videl tistega Bakugana in so se očke tako svetile.... sem mu razložila, da bo to torbica za več časa in se je strinjal.

Pa moram reči, da sva še zdaj oba zelo zadovoljna z izbiro. In upam trditi, da je torbica enako kvalitetna kot Scout ali Herlitz recimo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
7.5.2012 20:30:41   
nana 27
Mi smo pred kakšnim mesecem kupili ful znižano diederdas za fanta v Mullerju (noter je imela pa polno puščico s Stadtler barvicami, torbico za telovadbo navadno peresnico, denarnico pa športno torbo). Je pa zares lahka.

So pa zanimive tudi te torbe:

http://www.schulranzen-onlineshop.de/Tatonka_cat_208.html

Tukaj pa so na primer še mere torb glede na višino otroka:

http://www.schulranzen-onlineshop.de/Tatonka-Schulranzen-Set-Starter-Cherry-3tlg._detail_15123_208_SESS-b383350fd0a6f3757bd5c59dd10f4c70.html

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
8.5.2012 8:45:06   
Mipka
Kaj pa izbor v knjigarnah Mladinske knjige. jaz ponavadi kar vse tam kupim, imajo zelo velik izbor in tudi cenovno se splača. Izdelki so dobri in za razliko od raznih sparov ali pa hoferjev, kjer ti torba al nahrbtnik po nekaj mesecih razpade. tudi veliko tematskih izborov imajo v MKju in ko se začnejo priprave na šolo otroka najraje greta prav sem.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
10.5.2012 11:25:22   
Adelina

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

In upam trditi, da je torbica enako kvalitetna kot Scout ali Herlitz recimo.


Naš je imel točno tak komplet, pa mu je še pred koncem 1. razreda torba začela razpadati-spodaj, kjer je skombinirano dno in sprednja stranica, je začel lim popuščati in je nastala luknja, ki se je počasi večala. Tako da smo za drugi razred kupili novo, cenejšo, ker tudi tisti komplet ni bil ravno poceni (mislim da okrog 75€), pa ravno tako ni zdržal več kot 1 leto-v bistvu še manj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
21.5.2012 11:04:08   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Še nekaj idej:
http://www.derdiedas.de/

Meni so tele zelo všeč, sva imela že rezervirano v Mullerju. Predvsem, ker ni junaški motiv. Lani ob tem času sem namreč tudi sama bila prepričana, da bo moj otrok imel bolj nevtralno torbico. Potem pa je videl tistega Bakugana in so se očke tako svetile.... sem mu razložila, da bo to torbica za več časa in se je strinjal.

Pa moram reči, da sva še zdaj oba zelo zadovoljna z izbiro. In upam trditi, da je torbica enako kvalitetna kot Scout ali Herlitz recimo.


Evo mi smo nabavili Derdiedas torbico in sicer kar v DZSju, pa smo dobili še 20% procentov popusta na Pika kartico.
Torbica je super lahka, pa glede na to, da je naš med manjšimi na njem luštno izgleda. Izbral si je pa zmajčka, čeprav sem jaz navijala za pajkce - pa je le njegova odločitev.
Zraven smo dobili še potovalko - športno torbo (bo super za treninge), dve peresnici, od tega eno polno z barvicami, pa denarnico (kar ni ravno najnujnejše, ampak je taka luštkana).
V nahrbtnikih se je sine kar zgubil, tako da smo to idejo že na začetku upustili.

Aja, pa izbrali smo tisto, ki nima tistih ogromnih stranskih žepov - se mi je zdela spet tako ogromna na otroku. Istočasno smo vzeli še 3 mapice, različnih motivov in velikosti, pa vse tri gredo brez problema v torbico. Za dve sem 100%, da jih rabijo, čeprav še nismo dobili seznam potrebščin, pač od predhodnih generacij in prijateljev vem, da naj bi eno puščali v šoli, eno pa nosijo dnevno domov. Torba stoji sama, kar je tudi plus.
V prihodnih dneh bom še malo vrgla oko na flumastre, da si malo porazdelim stroške, ker pričakujem po seznamu vsaj še 150€ dodatnih stvari (delovni zvezki, zvezki, risalne potrebščine itn).

Tako da kakšen nasvet glede flumastrov bo tudi dobrodošel user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
21.5.2012 11:06:32   
Tutan
http://www.derdiedas.de/die-sets/xlight/
evo to je tale set, za tegale s pajkci sem navijala, ampak si je zbral zmaja, ki je pa tudi lušten.
V glavnem, če bo pa še kvaliteta ustrezala nakupu in ceni, pa sporočim konec leta user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
21.5.2012 21:28:00   
takotako
Evo tudi jaz malo gledam za torbe. Ta s pajkci so mi všeč sam cena je pa mal pretirana

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
1.6.2012 21:11:05   
marty5
Mi smo tudi ravnokar kupili tako torbo - Derdiedas v DZS-ju. Naš si je zbral tisto z gusarji, čeprav sem jaz navijala za modro s pajkci user posted image .

Kupili pa smo tudi še ostale potrebščine s seznama iz šole+ en delovni zvezek, kar je bilo skupaj še 60 evrov. Smo pa na oboje dobili popust (20% na torbo, 10% na potrebščine).

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
4.6.2012 9:53:52   
Tutan
Super Marty user posted image user posted image
In upam, da nam bo torbica super služila...
Ja, pajkci so super lepi, pa saj načeloma so vse luštkane - glede na žalost, ki jo prodajajo na drugih torbah - vse neke mračne, kombinacije barv user posted image , brez kakšnih risanih junakov je že skoraj težko kaj dobit....

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Deuter šolske torbe - 1.razed
4.6.2012 15:54:27   
kekec in mojca
Naš je imel torbo Herlitz. V prvem razredu je ni kaj dosti uporabljal - le ob vikendih. V 2. razredu se mu je proti koncu šolskega leta (aprila) najprej zlomila zaponka, tako da je torba bila kar naprej odprta, potem pa mu je odstopilo še plastično dno od zgornjega dela. Naš otrok je s torbo lepo ravnal, očitno smo naleteli na slabo kvaliteto torbe. Ta torba niti ni bila tako poceni. Mi smo sicer kupili znižano, ker se je zapirala trgovina, drugač je pa bila osnovna cena takrat 120 €.

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?