|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:04:58   
Mariposa
No dietkarice,kje ste?:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:21:06   
malecka
ja to se tud jast sprašujem :zmeden2: hitro, rabim energijo za jutrišnji dan :)-:)- en dober čvek in pa mal :sloncek: pa bo...
???????????????

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:48:57   
Anonimen
Jutri se vam pa jaz RES pridružim.... pa mogoče še kakšen dan.
Mam sadni dan... že cel teden žrem ko :pujs::pujs::pujs: pa tud aga pridno leze navzgor (pa skor sem že bla na svoji idealni teži:(( )

tako da... če ma katera jutr sadni dan naj mi javi, pa mi da kaj vzpodbude, da bom sploh zdržala.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:53:04   
malecka
oj matovilcica no saj sva tle nekje men se vaga pokvarila saj neče več padat.:((:(( pa bi rada kakšno vspodbudno besedo pa so vse zaspale.:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:56:31   
Anonimen
Vidim ja... vse spi na RR.
No sej če ti kile stojijo je še vredi... men se večajo.....
Matr pa lih zdej am izpite....pa tk dobro mi je šlo... sam zdej sem rekla si pustim jest ko mam PMS... sam od jutr naprej pa....jok in stok in škripanje z zobmi....:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:57:54   
Jančika_
Meni je bilo danes ful težko, ker imam nizek pritisk in se v takem žalostnem vremenu vlečem ko megla, telo pa kar kliče po dozi cukra:(.

Da ne govorim o tem, da smo na sprehodu ziher 4x šli mimo gostilne, kjer je omamno dišalo po pohanih lignjih, pol pa še mimo picerije, kjer imajo take fajn debele, obilno obložene pice:((.

Ampak sem zdržala:bravo:!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta-10.dan
16.8.2005 22:59:03   
Anonimen
Jančika :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:01:49   
malecka
ti jančika a delaš skomine al kaj :)-:)-:)-
tud jaz sem dans ...... ne povem

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:05:00   
malecka
oj dietkarice , no dans bolj mal :zmeden2:imam eno vprašanje al tud ve mal pijete. Jaz sem opazila, da sedaj ful mal pijem in kadar da mi je prav grozno sploh ne gre v mene :zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:06:52   
Anonimen
Jaz sem bila prej ful navajena velik pit... ampak res VELIKO.. pol pa pri hujšanju ko pa naj bi še več pila se pa sploh nisem spomnila da sem žejna. Katastrofa... pa tud zdej premalo popijem. Pa sploh ne vem zakaj.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:09:25   
Jančika_
Ti ne veš, koliko lignjev pic sem jaz danes pojedla v mislih. U, pa pomfrija!:)-

Drugače pa kar veliko vode spijem. Pri Montignacu vedno kar teče v mene, ne vem, kako to.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:13:10   
malecka
ja jaz sem tud prej (ko še nisem bila na dieti ) ogromno vode popila tud tri litre na dan sedaj pa enkrat manj :zmeden:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:17:35   
snorlax
Hojla, babnice. Po kateri metodi pa hujšate? Po 90. dnevni dieti? Pri katerem dnevu pa ste, da malo vem. Jaz bi se tudi mogla zraven spravit, pa nimam nobene volje, ko vem, da imam samo enih 50 kg dol za spravit.:ups::ups::ups:

Če zdaj začnem, bom mogoče na idealni teži, ko gre otrok v šolo. :((

Rekla sem, da začnem s 1.9., ko gre mali v vrtec in bom imela kakšno urico časa za sebe, da se psihično pripravim.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:19:42   
malecka
ja zgleda, da dans ne bom zvedla kaj bom jutri jedla. Blacky kje si !!!!!!!!!!!!!:((:((:(( naš vodja je zaspal, no grem pod tuš medtem pa upam, da se še kdo oglasi ker bo drgač jutri kriza bomo spet:torta: jedli

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:20:48   
Jančika_
Punce so na 3MD, 10. dan, nekaj nas je pa padalk s kakim drugim sistemom. Jaz sem na Montignacu.

Poglej malo teme za nazaj na Našem vsakdanu; ponavadi Blacky odpre zvečer novo nadaljevanje za naslednji dan, ima pa probleme z računalnikom, tako da zgleda, da danes ni imela priložnosti, da kaj napiše.

Tam boš našla seznam udeleženk in koliko bi rade vzele dol.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:33:42   
snorlax
Aha, tako da ste mešano.:)- Blackyna dieta ni zame, ker ne maram mesa, saj ga jem tu pa tam, ampak da bi morala jest pa samo meso oz. beljakovine, potem bi pa res shujšala.

O Montignacu sem brala knjigo "Jem, torej hujšam" se mi zdi, a ne? Tisti grški pevec z angelskim glasom je spravil dol enih 50 kg, če se ne motim. :bravo:

90. dnevne pa še nisem probala. :zmeden:

V glavnem rabim samo VOLJO in nič drugega. Ko sem rodila, sem si rekla, da bom šla suha v službo. Evo, porodniška se izteka, jaz pa čedalje bolj debela. :((
Tako, da do 1.9. zbiram voljo, potem pa res začnem, častna! Saj ste mi itak naprej ušle, jaz pa tak al tak rabim ene dve leti, da se oklestim.:(

BTW, a jutr se ne vidimo, al kaj? Enkrat bi vas še rada videla, preden grem delat. Že zdaj vem, da bom pogrešala srede v parku.:((:((:((

L.p.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:37:31   
Jančika_
Ja ne vem, vreme je tak usrano, pardon izrazu. Moj otrok bo popenil, če bo moral bit v vozičku, ker na tla ga ne morem dat v mokro:(. Gruntam, da bi uvedle srečanja samo za mamice kdaj popoldan, ker prej ko slej nobena več ne bo mogla dopoldan.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:43:14   
snorlax
A greš ti tudi delat?

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:49:30   
malecka
kje pa se to zbirate?Če sem mal firbčna :)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:50:54   
Jančika_
Še ne. Začenjam iskat; prej niti nisem, ker sem bila skoz noseča, prvič sem imela rok oktobra, drugič pa januarja. Tako da me itak noben ne bi vzel:zmeden2:. No, zdaj bomo pa videli, če bo kaj.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:51:27   
snorlax
Od kod si Malecka?

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:58:52   
Anonimen
Evo mene, zabušantke.:)-:)-:)- Sem klepetala z bratovo punco in se je zavleklo. A na vas nikakor ne pozabim. Računalnik mi je :love: moral spraviti v red, ker je šel danes na teren za cel teden in ne vem, kaj bi si jaz počela brez te kante. Čisto bi bila izgubljena.:)-:)-:)-

Evo, punce moje drage. Jutri oz. še 10 minut pa bo danes imamo pa ŠKROBNI dan. Tega imam kar rada, samo idej mi primanjkuje. Torej, knjiga pa ponuja:

Z: 1 večje jabolko in 1 korenček dajte v mešalnik, prilijte malo mineralne vode, kapljico olja in mešajte, da se speni. Počasi popijte. Mnenje: bljak!!!! Bom kar po nektarini udarila.;)
K: cvetačna juha (hej, ni slaba ideja!)
V: manjša porcija cvetačne juhe

Če vam to ne paše, pa naslednje:
skuhaj krompir in brokoli, popraj. Na maslu prepraži mandeljne, jih posipaj po brokoliju.Zraven solata in kos kruha. No ja, juha mi je bolj všeč.

Sicer pa ideje z moje strani so:

:metulj:mlad pečen krompirček, solata
:metulj:rižota z zelenjavo
:metulj:fižolova juha
:metulj:kuhan krompir s peteršiljem
:metulj:krompirjev golaž
:metulj:zelenjavna juha
:metulj:krompirjeva solata

in še bi lahko naštevala.......

Snorlax, pa saj pri tej dieti ni samo mesa. Vsak dan nekaj drugega. Daj, ti pošljem na privat, da se malo poglobiš v zadevo. Namesto mesa pa lahko ješ jajca ali sir.:)

Nočko, nočko.....:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta-10.dan
16.8.2005 23:59:27   
malecka
joj snorlax veš jaz sem sama iz tegale konca Bela krajina. A sploh veš kje je to? :)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta-10.dan
17.8.2005 0:03:35   
malecka
e to sem čakala blacky no tud jaz se bom počas odpravila ampak je težko vstat.Bolj je pozna ura bolj je zanimivo :)-:bravo::)-:bravo::)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta-10.dan
17.8.2005 0:15:06   
snorlax
Malecka, vem, kje je Bela krajina. Potem bi ti bilo pa malo predaleč hodit na srečanja v Celje, kajne?:)-:)-:)- A res nimaš nobene s tvojega konca? Sigurno je katera.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?