|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 14. dan!
20.8.2005 23:17:36   
Anonimen
Hojla, bejbe!!

Jaz sem tukaj, z majhno zamudo. Sem imela obisk in sem šele zdaj večerjala - hamburger.:love::love::love: Uh, kako je pasalo.:)-
Za kosilo pa sem imela kuhana prekajena rebra, kruh in paradižnikovo solato. Zelo zadovoljna s celim dnevom.

Jutri pa nas čaka ŠKROBNI DAN. Knjiga nam ponuja naslednje dobrote:

Z: 2 pomaranči ali 1 grozd ali .....

K: krompirjeva musaka (krompir, leča ali fižol, paradižnik, nariban korenček), solata in kruh

V: polovico od kosila, solata

Če vam to ne ustreza (meni najbolj ne!:zmeden2:), potem pa pečene šampinjone na maslu s čebulo, česnom in peteršiljem in kos kruha zraven.

Moji predlogi pa so:

:morje:krompirjev golaž, kruh
:morje:pečen krompirček, ketchup, solata
:morje:sojini polpeti, krompir na razne načine, solata
:morje:rižota z zelenjavo
:morje:fižolova juha
:morje:bučke v omaki, pire krompir

in še in še in še..... Zdaj pa še ve na plano z vašimi predlogi.;)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 14. dan!
20.8.2005 23:21:19   
snorlax
Hojla, Blacky!:)

Sem se že ustrašila, da jutri ne bomo nič jedle. :)-

Jaz se bom jutri rešila kuhinje, ker grem k mami na kosilo. Se bom pa verjetno najedla riža ali pa krompirja (brez njiju mi živeti ni) in solate, tako da mi bo iz ušes gledalo.

O mojih grehih :ups: pa lahko prebereš pri 13. dnevu.

L.p.:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 14. dan!
20.8.2005 23:22:41   
Anonimen
Sem že prebrala vse, packa packa. A vidiš, kilce pa vseeno letijo dol. Kar pogumno naprej!!! Pa brez potice.:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 14. dan!
20.8.2005 23:24:16   
snorlax
Čuj, tašča mi tako redkokdaj kaj da, da ne morem še tisto odklonit. Pa potice res dobre peče. Pa še topla je bila. Matr, sem postala lačna.:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 9:00:40   
Mariposa
Jaz sem bila včeraj na poroki, ki je minila popolnoma brez greha:zmeden: Edino toliko sem grešila, ker sem jedla pohano meso, ker drugega ni bilo, pa malo pohane zelenjave zraven. Samo kaj naj, to ni moja krivda:( Sem pa s tako žalostjo gledala v pečen krompirček, da bo danes sigurno na mojem jedilniku. Narezala ga bom na kak cm debele rezine, dala na peki papir,potresla z vegeto in voila;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 9:36:09   
Anonimen
Evo še mene.:bravo: Včeraj potem "dnevov" nisem zamenjala, tako, da sem spet imela sadni dan (že ta drugega). In zato se danes toliko bolj veselim mesa :)-:)-:)- (če katera bere in ji ni jasno - zaostajam za vami en dan :)-)
Malo me skrbi, ker gremo k tašči na kosilo in popoldne še na en rojstni dan - kako bom to skombinirala :)- Ker če samo omenim, da sem na dieti, bojo zagnali vik in krik :)-

Sem pa po dveh sadnih dneh grozno lačna in včeraj zvečer je manjkalo tokle mal, da nisem kos kriha pojedla. :ups: Ampak sem se premagala :bravo::bravo::bravo:
Na tehtnico pa stopim šele jutri zjutraj.:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 9:41:25   
Jančika_
Hoj. Za včeraj sem že prej napovedala neposlušnost in sem se tega striktno držala:)-. Piknik je bil super (čeprav nas je na koncu skoraj odplavilo s hriba, tako je nalivalo), pri hrani resnično nisem pretiravala, zato pa toliko bolj pri alkoholu:ups::ups::ups:. Še dobro, da danes ni večjih posledic:muca:.

Tudi danes ne šljivim Montija, ker smo povabljeni na kosilo k sorodnikom. Glih zdajle greva po otroka k babici, potem pa dalje. Madoniš, si bom naredila zaloge za cel teden al kaj:zmeden2:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 10:06:11   
brbra
Ojla
Jaz sem ga tudi včeri sračkala in sicer za kosilo zrezek za večerjo pa pico s tuno in to ob 22 :((pa kaj mi je blo tega treba ne vem:zmeden2:požeruh:)-ajoj še košček ampak res le košček mini potičke z meto - me tašča rajca
Danes pa bom rižoto z jurčki:bravo::love:in solato, popoldne pa k bratrancu na čepave - kaj čem je mesar in njegovi čevapi so eni in edini, ki jih prežvekujem:bravo:
jutri pa 100 trebušnjekov za pokoro in polovično porcijo polente s špinačo:((
Sem pa šla danes na vago in meni od ponedeljka kg kar stagnirajo:zmeden2:le zakaj????:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 12:05:57   
Anonimen
jaz že kuham slastno kosilo: sladko tenstano zelje, krompir v oblicah, sojii polpeti + na vse čez še solata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 12:44:46   
mehurčica
Ma daj, jaz se odpovedujem dieti do jutri. Ravnokar sva zamesila kruh in se že pečeeee!:love::love::love:Pa pršut nama je prinesla tašča zjutraj. Aaahhh, kaki lušti.

Z: Ego s kosmiči
M: sveže spečeni kruh in pršut
K&V: pečena piščančja prsa s sladko kislo omako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 14:19:57   
polona2
Z vami sem v mislih in dejanjih:metulj:,
za kosilo pa je bil pražen krompir s čebulo, zelenjavna priloga(ohrovt-grah-koruza) ter goveja juhica, za večerjo pojma nimam, kaj bo na krožniku, jutri je na vrsti tehtanje, mogoče ga bom prestavila za 1 dan, ker se mi je prejšnji sadni dan sfižil na celi črti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 15:24:05   
snorlax
Evo, za kosilo sem se nabasala z restanim krompirjem in skledo solate. Potem sem se pa spet pregrešila še s sladoledom.:(( Tako, da bom danes za kazen brez večerje. Cel popoldan se bom samo nalivala z vodo.:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 15:24:33   
snorlax
Aja, punce, kdaj se pa tehtate?:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 16:08:18   
Anonimen
Ja, po moje bi bilo najbolje v sredo, po sadnem dnevu. :zmeden2:

mehurčica, zakaj meniš, da bi bilo vodni dan bolje izpustiti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:17:30   
Anonimen
Mehurčica, ne delaj luštov s tistim dobrim kruhekom!!!:(:(

Snorlax, veš, kaj bi jaz dala zdaj za košček čokolade. Joj, joj, joj, kako je hudo, sploh, ker vem, da me čaka tam, v omari.:((:((:((

Stehtati bi se morale praviloma jutri zjutraj in javiti, ker smo v ponedeljek začele, bi naj sporočale težo vsak ponedeljek. A če želite, lahko prestavimo na sredo, po sadnem dnevu,ker tudi meni kile čudno stojijo pri miru. Saj zato bi sedaj najraje od žalosti požrla tisto čokolado. Mislim, da je pri meni krivo to, da pojem preveč na obrok in imam večerjo prepozno. :hudicek:, pa čeprav se skorajda ne pregrešim, me bo zdaj to kaznovalo. Matr, sem jezna!!!!:grrr::grrr:

Torej, kile v sredo zjutraj??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:21:23   
Mariposa
Ja v sredo zjutraj,...se čisto strinjam8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:23:02   
snorlax
Kakor boste rekle! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:27:52   
Anonimen
Aja, drgač pa narezane breskve, potresene s cimetom so zakon.

Mehurica enkrat si rekla, naj na sadni dan jemo manj sladko sadje. Kaj priporočaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:31:47   
snorlax
Še eno vprašanje. Jutri je spet OH dan, a ne? Ali lahko sadno pico, to se pravi testo, sadje, čez je pa en vanilijev preliv, ki mislim, da je nekaj takega kot sladka smetana+vanilijev puding. Zaradi tistega preliva ne vem, pa tudi sladka je. Help, se mi jo ful lušta.:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 17:36:25   
Anonimen
Takšno pizzo lahko ješ za večerjo, ker šteje med sladice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 18:54:00   
Mariposa
Evo, moj prvi prekršek pri dieti. Dobila M:hudicek: in takrat sem kot termit. Pojedla bi vse kar vidim:((:(( Jutri pa lepo naprej po planu. Mam pa tako slabo vset :smajlikiodjezebutazglavovzid:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 18:54:19   
Mariposa
slabo vest:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 20:40:42   
snorlax
Aaaaaaaaa, potem je pa pri meni tudi M :hudicek: kriva. Viš, sploh se nisem spomnila! :)-:)-:)-

L.p.:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 20:48:56   
mehurčica
Al bina, v tej tabeli http://mojpl anet.com/dieta/html/dodatni_nasveti.html si poglej za sadje, tam ko piše, koliko OH vsebuje. In pač izločiš tisto, ki vsebuje dosti OH. Sploh banane!

Zakaj izpustit vodni dan? Zakaj pa ga sploh imet? Ni dobro za organizem(ja, seveda, se kao sčisti..pa sej nimate raka pri katerem so ugotovili, da se ga drugače ne da zdravit...:zmeden: ). Raje si privošči beljakovine-od teh se ne boš zredila!!!:sloncek:

Tudi raznorazna zelenjava vsebuje zelo malo OH.

Pa saj vse piše v tabeli. Jaz vam želim samo dobro. Saj ni tako težko kliknit na link in si malo pogledat.8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 14. dan!
21.8.2005 21:00:01   
mehurčica
Ups, sem dala narobni link.:)- Sem se pri tem ko sem ga dala, smejala nasvetom, kot so: V kolikor ne zdržite brez kupljenih sokov, priporočamo GAZIRANE pijače, ker imajo manj sladkorja.:)-:)-:)- in ne pozabite na rebro čokolade pri OH dnevu, zaradi alergij:)-:zmeden::)-:zmeden::)-.


Ta link sem hotela dat prej: http://www.lokotavci.com/arhiv/e_tabela.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?