|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 8:22:58   
Anonimen
Čakam Blacky.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 8:27:49   
Anonimen
tudi jaz :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 8:43:29   
mehurčica
Kateri dan pa imate danes?

Blacky, kje siii?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 8:58:37   
mehurčica
Če sem si prav zapomnila, imate danes OH. Tukaj je napisano malo več o OH, če se kateri ljubi brat:zmeden2: : http://www.mojtrener.com/index.php?group=lmenu&menu=prehrana&menuItem=article&g_domain=mojtrener.com&g_lang=sl&subMenuItem=456 .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:07:49   
mehurčica
Jaz vam predlagam špagete s paradižnikovo omako z bučkami ali zelenjavno rižoto z basmati rižem.:love: Zakosilo večjo porcijo, za večerjo okoli 18h pa malo manjšo.

Upam, da sem kaj pomagala.8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:13:24   
Anonimen
no, saj nekaj podobnega sem imela v mislih, ja. Špageti pa paradajz omaka s česnom in baziliko. Pa en pisker solate zrave. Saj se sme, ne? Še vedno pa mi ni čisto jasno, kateri dan se sme in kateri ne piti čisto juho po obroku?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:16:39   
mehurčica
To pa ne vem. Jaz jo včasih jem tudi na tiste dni, ko jem večinoma samo beljakovine. Po moje jo danes lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:41:17   
Anonimen
Hojla, punce!

Ja, ta nora Blacky je včeraj cel večer do polnoči letala po RR, objaviti temo za dieto pa enostavno pozabila!!:( Krasno, ne? Ja, zagotovo je kriva pozabljivost, ki je nastala kot posledica lakote. Včeraj sem namreč bila brez večerje, res pa je, da sem se potem pregrešila in pojedla dve tablici čokolade. Hudo narobe? Upam, da ne. Čeprav kilce še vedno počivajo na istem mestu. Mogoče je krivo tudi to, da me WC ravno ne kliče kaj dosti zadnje dni. Bom morala piti več tekočine.

Torej, predlogi za danes:

Z: 2 kivija ali 3 mandarine ali.....

K: pira z gobami

V: 1 kos torte ali 3 manjši kosi peciva in 1 rebro jedilne čokolade

Če vam to ne tekne, pa imamo na razpolago še slanike iz listnatega testa.

Držite se, bejbe. Torej, kilce javimo v sredo zjutraj, po sadnem dnevu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:43:43   
Anonimen
Tako je, juha se lahko popije po kosilu na beljakovinski in škrobni dan, danes več ne. Solata se prav tako lahko je zraven na prva dva dneva, na tretjem pa ne, čeprav jo vse jemo.

Danes pa ne smemo jesti zelenjavne rižote, ker riž odpade, ta je bil možen včeraj.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:48:26   
Anonimen
Kako bi pa človek naredilo role piro z gobami?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:50:32   
Anonimen
no pol vs pa js mal vzpodbudim, ko mi je že dano da morm hujšat dalje čeprov sem cel vikend v depresiji žrla ko manijak :)

na OH dan se južna lahko: (riža se ne sme! to je blo včeri!)

:torta: testenine s paradižnikovo okmako v katero lahko daste not tut kako zelenjavco (gobe in bučke majo najmn vrednosti)
:torta: lahko spečete pico brez šunke in sira seveda. samo paradajz, pelate, gobe, še kako drugo zelenavo, js tut čebulo, pa veliikooo začimb
:torta: včasih si nardim tortilje s kako paradižnikovo omako + kaka zelenava recimo korutza not
:torta: zravn sem vedno jedla paradižnikovo solato s čebulo

nobene juhe ni kle zravn!

večerja pa: :torta::torta::torta:
se prav kos torte, ali pecivo ali 3 kepce sladoleda

in pa obvezno rebro ali 2 jedilne čokolade proti alergijam!

no js mam pa dons sadni dan, ker tale vikend je bil res grozn pa se je treba mal nazaj spravt :)

lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 9:56:56   
Anonimen
Ja no, Lara, povej potem, kdaj se sme juha? Še vedno ne vem. Na beljakovinski dan mislim, da ja. Pa naprej?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 10:14:55   
Anonimen
albina juho lahko oz morš na beljakovinski dan, pa zanč sem zasledila tut na škrobni dan.
sam js ti povem da je nism nikol pila, sej sem po obilnem obroku že čist preveč nažrta da bi juho še na konc pila..

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 10:53:12   
Anonimen
Albina za juho sem ti že v prejšnjem postu napisala.;)

Lara, dobrodošla nazaj.:rozica:

Pira z gobami pa takole:

skuhajte piro in jo odcedite. Na vročem olju prepražite narezane gobe (poljubne), zalijte z malo vode, primešajte strt česen in žlico kisa. Gobe dodajte k piri in jed potresite z nasekljanim peteršiljem. Viola!:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 10:58:11   
mehurčica
http://www.curseofinstinct.com/1337/roflmao.jpg

Brez zamere prosim, ampak dala bom še en nasvet: ne tako slepo sledit dietam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 11:06:14   
Anonimen
Mehurček, zakaj pa si nam to staro babo prilepila zraven?:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 11:07:31   
Anonimen
Punce, jst ne bom več hujšala. :( Sem se včeraj cel dan tako slabo počutila, na bruhanje mi je šlo in kar omotična sem bila. :( Ko sem pojedla nekaj kruha, je bilo ok.
Ko sem danes zjutraj stopila na tehtnico, je pokazala isto kil, kot pred 5 dnevi. Sem imela že na začetku malce pomislekov, ampak ste bile tlele tako zagrižene, da ste me pritegnile s svojo trdno voljo.:bravo:
Ve kar lepo hujšajte naprej. Meni ta dieta ne ustreza.:zmeden2: Žal imam rada normalne zajtrke (po sadju mi je bilo slabo - je bilo pretežko za moj želodec), kosilo jem normalno, zvečer pa sadje. Tale dieta je bila pa lih na glavo obrnjeno in po petih dneh se je moje telo uprlo.
Torej...bodite pridne še naprej. :bravo:Jst ostajam pri svojih 68 kg (pri 180cm). :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 11:09:20   
Anonimen
Zato, ker ji ni všeč naša dieta. Pa kaj, vsak po svoje!

Bom danes kar na špagetih s paradajzom, pa kristalko solato. Tale pira mi ne potegne :zmeden: kljub vsemu hvala, Blacky.

Zdaj pa res samo še to: a so lahko sojini špageti al ne? Hvala vnaprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 11:13:16   
mehurčica
Hehe, ker sem se nasmejala, ko sem videla da na OH dan ne smete riža. In da morete čokolado zaradi alergij...:)- In tisti pripis zraven tetke pomeni rolling on the flor laughing my ass off. :)

Če mi razložiš zakaj naj ne bi danes riža in zakaj naj bi čokolado zaradi alergij, obljubim, da se bom nehala smejat.

Rada vas imam in ne bi rada, da škodujete svojemu zdravju. V napotkih za to dieto ne piše brezveze, da si naj greste pregledat kri vsak mesec.

blubblub, mehurčkasta mehurčica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 11:32:31   
Anonimen
Za riž mi je bolj malo mar, itak na škrobni dan jem krompir, ker ga obožujem, pa tudi če bi se smel danes, bi veliko raje špagete ali pico.

ja, tale s čokolado je pa tudi meni malo (ne malo, veliko mimo), zato je jaz nikoli ne jem. Že prej je nisem, ne vem potem, zakaj bi jo v dieto štulila. Zaradi alergij :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 12:26:43   
Anonimen
Mehurčica in albina, v moji dieti ne piše, da je potrebno pojesti jedilno čokolado zaradi alergij, pač pa zaradi morebitne driske,ki bi jo lahko dobile, ker smo naslednji dan cel dan na sadju. Ene imajo težave po sadju. Če pa nimate teh težav, ne rabite pojesti čokolade.

Riž je škrob.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 13:26:09   
biba77
Evo, se jaz se vam pridruzujem. Danes je sicer komaj moj 3. dan ampak izgleda, da ravno sovpada z vasim 15. dnem. No, do prvega vodnega se vam pridruzujem, potem pa bom pac capljala za vami.

Jaz bom danes imela rizoto in paradiznikovo solato za kosilo. Za zajtrk sem imela 2 hruski in zvecer imam 2 kosa jab. strudla in malo cokolade.
Zdaj pa se nalivam z nesladkanim cajem...:zmeden:

No, pri moji verziji je pisalo, da je cokolada zaradi alergije dodana na dan OH.
Pa saj ni pomembno zakaj, ali? Samo, da je! :)-:)-:)-

Sama sem to dieto izvedla ze enkrat prej. Menda je zdaj ze ... 5 let od tega. In sem izgubila 15 kg takrat. No, zdaj pa bomo videli. :)

:miska:

PS: Mi lahko katera samo to pove: kam spadajo arasidi? Pod zelenjavni dan ali OH dan?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 13:28:01   
biba77
Aja, se to: jaz sem takrat, pred leti na dan OH vedno imela: ali testenine ali riz ali krompir ali polento ali oluscen fizol...

Ve imate riz na zelenjavni dan? :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 13:33:18   
mehurčica
In kaj je škrob?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 15. dan?
22.8.2005 13:38:42   
mehurčica
Arašide lahko ješ vsak dan-samo moje skromno mnenje. Drugače pa spadajo arašidi pod lupinasto sadje, vsebujejo lepo količino proteinov, zdrave maščobe in malo OH.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?