|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 9:29:19   
Anonimen
Sem kar novo temo odprla.

Ker me je včeraj tako uneslo in ni blo časa jest kosila, me zanima, ob katerih urah imate navadno obroke.
Verjetno so med nami razlike.

Jaz ob 6.00 :kava:

Ob 10.00 zajtrk

Okrog 13h, 14h malica

Ob 16.30 kosilo.

NAjkasneje ob 19h večerja - vedno sadje.

PA ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 9:33:34   
Mariposa
Ob 7h in 10tih sadje (2 kom) ob pol 13tih grem v restavracijo na kosilo. Na srečo imajo božanski solatni bar, pa tudi sicer o ful prilagodljivi, tako da nimam problemov z obroki, večerjam ob 18tih. Edino ko imam sadni dan jevm vsaki dve uri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 9:37:58   
polona2
Zajtrk okrog 10-ih, kosilo okrog 13-ih, večerjo okoli 18-ih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 9:42:10   
tinadvojčica
Zajtrk okoli devetih,kosilo okoli enih večerjo pa okoli šestih sedmih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 9:58:42   
Mariposa
Pa niste od zajtrka do kosila nič lačne? Jaz bi brez malice po moje kar po tleh padla:)-:)- Je pa res, da zaradi službe že pred šesto vstajam:(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 10:25:41   
Anonimen
Zajtrk okoli 11. ure, kosilo ob 13.30, vmes sadje, kdaj se spomnim, večerja okoli 21. ure. Ja, malo pozno, a imam čas za to šele, ko Nejc zaspi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 11:57:57   
Jančika_
Zajtrk okoli 9ih, malica okoli 11ih, kosilo okoli dveh in večerja okoli pol devetih. Po moje me tale večerja malo nese, bi morala bit prej:zmeden2:. Ampak prej ni miru, pa predno skuham... No, spat hodim okoli pol enih, tako da ne jem ravno tik pred spanjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 14:29:39   
Anonimen
Jaz mam smotan urnik. Nekje ob pol osmih kava, potem do devetih dva kosa sadja in šele ob 15.30 kosilo. Velikokrat sem potem sita, da ne večerjam, če pa že, pa vedno pred osmo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dietkarce- čas vaših obrokov
20.8.2005 20:21:31   
snorlax
Okoli 7. zajtrk, okoli 13. kosilo, okoli 19. večerja. Pa vmes še kakšen sadež.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dietkarce- čas vaših obrokov
21.8.2005 21:07:39   
Anonimen
tko k ti prbližn, sam brez malice in kosilo kake pol ure prej

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?