|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Djerba
3.5.2007 19:35:15   
tea
Moj dve in pol letnik odhaja z mojo mami in staro mamo na dopust na Djerbo s turistično agencijo Intelekta. Bolj ko se bliža čas njegovega odhoda, bolj me začenjajo skrbeti podrobnostiuser posted image  Saj vem, da bodo nanj pazile bolj kot bi jaz, pa vendarle... Vse tiste, ki ste že bile tam z malimi otroci, prosim za kak praktičen nasvet. Malce me skrbi, da bo dobil kakšno drisko ali kaj podobnega. Kako je urejeno glede zdravnika, če bi bilo treba? Katere hrane se je pametno izogibati? Kakšna zdravila ste imeli s seboj za vsak slučaj? 
Hvala in pozdrav,
tea
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Djerba
3.5.2007 20:44:24   
natanklavdija
Vsak hotel ima osebnega zdravnika in tudi vodičke intelekte so dobro podkovane za vse neprijetnosti ki jih lahko doživite na poti.Hrana je pač taka,pol evropska pol pa afriška,drisko pa dobiš po obeh.Naj raje je kakšne juhice in podobno itak bo vroče in mu hrana ne bo pasala preveč.drugače pa ne skrbi tam je veliko otrok in vsi so uživali.Čaw.

_____________________________

15 oktobra 2005,se bom spominjala celo življene,saj sem rodila čudovitega fantka po imenu NATAN

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Djerba
3.5.2007 22:02:03   
Andra
Pozdravljena Tea,

tvojemu malemu ne bo nič hudega na Djerbi. Mi smo tam že stalni gosti in se imamo vsako leto super. Tam sem bila že s komaj 5 mesečno dojenčico in ni bilo nobenih težav.
Hrana je čisto vredu. Imaš vse, je pa zelo odvisno od hotela.
Zanima me v kateri hotel gredo, pa ti bom lahko kaj več povedala.
Javi mi!

LP, Andra

(odgovor članu natanklavdija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Djerba
4.5.2007 7:48:25   
Olivija
 
Dobro jutro!

Nima vsak hotel zdravnika (sva tudi midva mislila, da ga ima), kar pa ni nič hudega, ker je zelo fajn zdravstveni dom v mestu. Naši Juliji so tam zelo lepo zašili ustnico in ne pozna se ji nič. Se je pa to dogajalo ob 10 zvečer in je dežurni zdravnik takoj prišel.
Driske ni dobil noben od nas, prej obratno user posted image . Hrana je bila zelo dobra. Vzeli smo svečke in Calpol, dvomim da se splača vzeti kaj našega proti driski, ker imajo oni svoja zdravila in po neki logiki verjetno najbolj poznajo svoje bakterije. Otrok je pa tam ogromno in mali bo ziher užival user posted image .

< Sporočilo je popravil Olivija -- 4.5.2007 7:50:51 >

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Djerba
4.5.2007 9:07:53   
Blejka26
jaz tko malega otroka ne bi nikoli peljala tja kajti jaz sem tam preživljala prehude bolečine.Če bi imela samo drisko bi bilo v redu,toda bolečina v trebuhu je bila neznosna in je ne morem opisati.Na srečo sem zbolela predzadnji dan in sem shujšala v enem dnevu 2kg,kaj bi bilo če bi zbolela na začetku.Zdravnika ni bilo od nikoder,moj ga je iskal cel dan vsakih 15minut in ga nikoli ni bilo v ambulanti.Pisalo je samo kdaj dela,a ko je prišel ta čas,ni bilo ne duha in ne sluha o njem.Res si ne predstavljam da bi moral moj otrok prenašati tako bolečino,kajti že zame je bila tako močna da sem jo prenašala z solzami.Bilo je kot da bi mi z mečem rezal po črevesju.Hudo.Karkoli sem hotela pojesti,samo drobtinico kruha je bilo le slabše...žganja otroku ne moreš dajati,otrok pa si itak vse želi jesti,tam pa moraš biti previden.ne vem no.vsak ima svoje izkušnje.upaj samo da bo vse v redu in upam da grejo v hotel z 4 *ali 5*,a za otroka bi bilo najbolje da je 5*

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Djerba
4.5.2007 9:41:14   
tea
Dekleta hvala za odgovore!
Saj vem, da bo užival in vem da bodo nanj kar najbolj pazile. Mali je zelo prilagodljiv in ponavadi nima težav ne z drugačno hrano, ne z okoljem. Mislim, da gredo v hotel Djerba holiday beach ali pa v Djerba Sun. Nisem čisto prepričana, moram vprašat mami.
Lep dan, tea

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Djerba
4.5.2007 10:21:38   
Andra
Za vaše dobro in zdravje otroka, vam Djerba sun odsvetujem. Odločitev je pa vaša...

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Djerba
4.5.2007 10:49:38   
total
Andra,ker hotel priporočaš na Djerbi,jaz tut razmišlajm da bi mogoče drugo leto šli??

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Djerba
4.5.2007 11:26:28   
*tajda*
Sem bila 2 leti nazaj na Djerbi preko intelekte in vodičke so res super,ampak izbira hotelov ki jo imajo pa ne tako,bila sva v hotelu s 4 zvezdicami in sva oba dobila hudo drisko,tko da od dopusta ni bilo nič,še na izlete se nisva upala it,da ne bi kaj po nogi priteklouser posted image .Jaz osebno  ne bi izbirala revnih držav za letovanje z otrokom,rajši bi šla v Španijo ali Grčijo-seveda so pa tudi dražje.
Ampak odločitev je tvoja in mogoče bo tvoj otroček maksimalno užival in ne bo ne duha ne sluha o driski,poznam ljudi ki so bili z djerbo zelo zadovoljni,no mene je razočaralauser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Djerba
4.5.2007 11:52:10   
modrooka
Vincci Djerba Resort

SUPER hotel!!!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Djerba
4.5.2007 12:10:14   
total
IZVIRNO SPOROČILO: modrooka

Vincci Djerba Resort

SUPER hotel!!!


A res,si bla zadovoljna?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Djerba
4.5.2007 12:40:14   
Olivija
Vincci Djerba so lani vsi hvalili, ki so bili tam. Mi smo bili v Iberostar Mehari in tudi nimam negativnih pripomb razen ene: fitnes je bil bolj bogi. Tako je pa v čisto vsakem hotelu kamor gremo user posted image .

Hotel je obnovljen, sem pogledala jogi in je bil čisto nov, pa še ena dodatna podlaga je bila pod rjuho. Posteljca za Julijo je bila tudi čisto nova in čista. Osebje zelo prijazno, hrana okusna, dobili smo neomejene količine vode, ...

Drugače ima 3 zvezdice in pol (sva vedno gledala 4 zvezdice), potem so naja pa prepričal pozitivni komentarji z interneta.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Djerba
4.5.2007 13:04:14   
bebica
Vincci Djerba Resort

SUPER hotel!!!


Tudi mi smo bili v tem hotelu - in zelo zadovoljni.


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Djerba
4.5.2007 13:07:35   
Pingvinčica
http://www.holidaycheck.de/
Na tej strani lahko najdeš ocene od hotela in opis.

Mi2 sva bila z Djerbo zelo zadovoljna in bi še šla.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Djerba
4.5.2007 13:16:52   
Olivija
ta stran je res dobra, Nemci so ful picajzlasti in zaenkrat naja še niso razočarali user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Djerba
4.5.2007 13:35:01   
mala pikica
Tudi jaz sem bila v Vincciju. Res v redu hotel. Na Djerbi je pač dobro izbrati hotel z vsaj 4*. Tam je manj možnosti, da dobiš drisko in podobne težave. Intelekta ponuja še en hotel od Vinccija s 5*, tistega najbolj priporočam.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Djerba
4.5.2007 14:53:55   
Lianna
Drisko ste dobil po svoji krivdi, ker se niste držali pravil, ki veljajo za takšne države. Poznam ogromno ljudi, ki hodi na Djerbo in niso imeli driske. Res pa je, da niso nikoli imeli ledu v pijači, sladoleda na kepice niso jedli, jedli samo sadje ki ima lupino (seveda ga prej umili z vodo iz steklenice - si z njo umivali zobe...)....itd.


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Djerba
4.5.2007 15:00:16   
tea
Sem preverila, gredo v Djerba holiday beach, lansko leta je bila pa mami v Djerba sun. Pa pravi, da je bila zadovoljna. Ampak so izbrale hotel z višjo kategorijo ravno zaradi našega junaka.
Še enkrat hvala za informacije in res upam, da se bo vse najlepše izšlo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Djerba
4.5.2007 22:09:24   
Andra
Tea mislim, da ste se dobro odločili.
<je pa res zelo vredu hotel Vincci Djerba Resort.

V mojem albumu si lahko ogledaš slikice od djerbe in tega hotela...

Pa prijeten dopust.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Djerba
13.5.2007 10:54:44   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: modrooka

Vincci Djerba Resort

SUPER hotel!!!


Vincci Djerba Alkantara pa še mal boljši...

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Djerba
14.5.2007 0:02:00   
Antigona
Jaz sem se včeraj vrnila iz Tunizije, bili smo pa v bližini Hammameta v Hotelu Magic Life Manar Imperial 5*.

Tu smo bili 14 dni in jaz hotela ne morem prehvalit user posted image  user posted image  user posted image . Jedli smo popolnoma vse (Žan je star 21 mesecev) to je in sadje ki se ne lupi, solate, sladoled na kepce in si umivali zobe z vode iz pipe... Hrane je bilo toliko da nisi vedel kaj vzet in vsa je bila tudi odlična...
O driski ni bilo ne duha ne sluha, prej bi rekla da je Žan mal težje kakal (no še zmeraj vsak dan, sam da je bil kakec boj gost)...
Je pa res da je tukaj čistoča in priprava hrane vrhunska... Še ko je bilo v restavraciji (samopostrežno) je glavni kuhar preverjal če je vse ok (temperatura mesa, zelenjave, u glavnem vse...), sokove so delali iz ustekleničene vode (sem videla na lastne oči)

Jaz sem imela od zdravil s sabo Calpol in svečke za zbijanje vročine, glede driske pa sicer pomaga tudi pitje coca-cole, ne samo žganje...
In pa sigurno bolj pomagajo njihova zdravila proti driski, ker so pač njihove bakterije drugačne od naših...
No mi nismo rabil pit nič coca cole user posted image ...

V hotelu je bilo ogromno malčkov, tudi dojenčkov, pa noben ni imel problemov...

Žan je užival maximalno, se mu je skoz ful dogajalo...


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Djerba
16.5.2007 11:39:33   
modrooka
ZELO!!!!!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Djerba
25.5.2007 8:57:40   
tea
Moj sine je včeraj prišel z Djerbe. Maksinalno je užival, o kakih trebušnih težavah ne duha ne sluhauser posted image , jahal je kamelo, si ogledal krokodiljo farmo, šel z gusarji na izlet... skratka mamice sploh ni pogrešal. Je pa zato mami bolj njegauser posted image  

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Djerba
10.6.2007 23:24:48   
katrina
Tkole mi ze odstevamo dneve do nase Djerbe....user posted image user posted image

Andra tebe bi prosila ce mi lahko malo vec napises o Vincci Djerba Resortu....z nami gre tudi 17 mesecev stara pupa in me zanima kje v hotelu(lokacija)je najbolj primerna za tako malo otoke...namrec nasa pupa rabi tisino da lahko spi user posted image  zanima me tudi ali so v hotelu se kaksne animacije polega mini kluba in mini disca?Ali je varno najeti taxi in se odpeljati do Midouna in Hout Samouk(neki takega) kaksen izlet je  se primeren poleg otoka Flaminov....

Hvala user posted image

LP


(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Djerba
11.6.2007 16:18:07   
BLAŽIKA
tudi mi gremo letos nazaj na djerbo ampak v hotel Sidi Mansour pa me tudi zanima če je že kdo bil tam in kakšne so izkušnje.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu katrina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




medicina ali naravna pot
cupacups

kaj dajete svojim otrockom ko jih kaj muci?

zdravila,mazila (66%)

domače pripravke (34%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!