|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober konec
11.9.2008 22:29:50   
frutka_
Zgodba je namenjena kot vzpodbuda vsem mamicam in mamicam po srcu, ki trepetajo za svoje pikice. Danes sem se vrnila iz poporodnega pregleda. Moja pipika mala ima 2meseca. Pred letom dni je bila slika popolnoma drugačna. Zanosila sem, plodek se ni razvijal in morala sem na abrazijo. Pred točno letom dni so mi opravili poseg. Kmalu, konec oktobra sem zanosila v drugo. Vmes sem imela le en M ciklus. Nosečnost ni bila ravno načrtovana. Predvsem zaradi preteklega splava. Želela sva še počakati. Pa je pipika najbrž izbrala čas in zanosila sem. Nosčnost je bila rizična. V začetku sem krvavela, MV sem imela skrajšan, trebuh mi je otrdeval, počivala sem, izgubila dedka, ati je zbolel...ni kaj me ni doletelo. Pa sem  čakala in čakala...od enega pregleda do drugega...vsak UZ je bil živčna vojna...držala sem pesti in upala na najbolje. In 11.julija letos sem povila drugega otročka. Pipiko malo. Porod BP. Punčka BP. Mamica pa v 9-ih nebesih. Ženske moje zlate, vredno je...ne obupat...vsak korak vas bo pripeljal bližje k temu, da se vam uresničijo sanje. Zato pogumno naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dober konec
11.9.2008 22:40:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Kot bi brala svojo zgodbo. Od pregleda do pregleda sama trepetanja. Nosečnost rizična, samomor bratranca, možganska kap birmanske botre, pika na i pa 6 dni po porodu smrt starega očeta.user posted image Sem se pobrala, otrok mi je dal voljo do življenja.user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dober konec
11.9.2008 22:50:05   
Anonimen
Pa sem čakala in čakala...


Prekrasno pupiko :).

Kdaj bodo nove slikce user posted image ?

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dober konec
12.9.2008 9:08:33   
Naja30
Kar na jok mi gre. Zelo lepo je prebrat tako spodbudno zgodbo.
Tudi jaz sem se našla v njej. Čisto prva nos. se je končala z odmrtjem ploda, naslednja je bila lepa in polna pozitive, smeha in optimizma. In taka je moja hčerka, vedno nasmejana in vesela deklica. Tretjič je bilo spet manj sreče. Zdaj sem noseča 4. In je tako, kot si opisala; strah, kar naprej razmišljam ali bo vse ok, pred pregledi živčna vojna... Lepo je prebrat te besede, kako je vse vredno, ker je res. Ne glede na trpljenje in strah, na koncu si poplačan z lepim malim bitjem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dober konec
12.9.2008 10:36:00   
uwaga
En velik user posted image za vse!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dober konec
12.9.2008 11:52:58   
pilotina
frutka in vse punce

hvala za vse in ker mislite tudi na nas, ki še hodimo proti vam user posted image


(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dober konec
12.9.2008 13:25:32   
VRTNICA84
Tudi iz moje strani en topel user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dober konec
12.9.2008 15:22:16   
Oaza
Frutka- user posted image user posted image user posted image za takšne vzpodbudne besede, ki verjamem, da bodo pomagale marsikateri (bodoči) mamici, da ne bo obupala!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dober konec
3.10.2008 9:10:47   
Maxy
Frutka, res hvala da si zgodbo delila z nami. Tko vsaj vem, da nisem sama in da ni vse črno, tako kot včasih izgleda. Pa čestitke user posted image .

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dober konec
3.10.2008 9:20:45   
ellena
Punce,

pošiljam vam topel objem in velik aplavz.




(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dober konec
3.10.2008 9:25:52   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

frutka in vse punce

hvala za vse in ker mislite tudi na nas, ki še hodimo proti vam user posted image




Se strinjam upam da bomo tudi mi kmalu ugledali +.Čeprov tudi sama razmišljam a bi sploh sla v to ,kaj če se bo zgodba znva ponovila.Malo moramo še počakati predno se spustimo v nove boje če se bom upala .

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dober konec
3.10.2008 12:41:36   
Maxy
Nea teja, bodi vesela, da že imaš otroke. Pr men je bla prva nosečnost.
Tako, da zdej mi na kraj pameti, ne pride, da bi obupala. Upam, da vam bom lahko tud jst kdaj kaj lepega napisala, kot je to storila frutka. Če si res želiš otroka, pol mislim, da se ne smeš predat.  Tako da jst grem kmalu v nove boje.

< Sporočilo je popravil Maxy -- 3.10.2008 12:43:47 >

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dober konec
3.10.2008 12:50:53   
Nea_teja_
Ja Maxi res imam doma tri drave punce.Sam sva si tole pikico oba tako zelo želela in sva se zanjo trudila vse od novega leta da je tole bil res ornk šok in se bom zelo težko pobrala.Upam pa da bova tudi midva lahko kmalu šla v nove boje.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dober konec
4.10.2008 20:07:46   
*kinnie*
Tudi iz moje strani en topel user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?