|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobil hrano od sestrice?
17.12.2006 16:49:54   
Pupica
Kot sem vam že pisala, da ima Gal (6 mes) neko obliko koprivnice po ličkih, ki se mu pojavlja in izgineva. Veliko sem pazila, počasi dodajala, pa vendar se mi je sedaj pojavila misel, ali je možno, da bi naš 6 mesečnik "dobil" kaj hrane od sestrice ??? Ona namreč kar dostikrat kaj melje. In ker ga dobesedno obožuje, je možno, da bi mu ona kaj dala za "probat" saj se z svojim dojenčkom dostikrat igra, da ga hrani.

Je imela kakšna takšno izkušnjo. Saj sedaj je pod posebej strogim nadzorom, ampak razmišljam, kaj bi pa vseeno lahko bilo.user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobil hrano od sestrice?
18.12.2006 15:01:41   
Pupica
Aha, glede na odgovore, je to bl mal verjetn user posted image user posted image user posted image
No sam pomislila sem pa vseen user posted image
Bom tuhtala dalje kaj bi lahko bilo!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobil hrano od sestrice?
18.12.2006 15:03:19   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

Aha, glede na odgovore, je to bl mal verjetn user posted image user posted image user posted image



Ti si pa faca, sem se nasmejala; čeprav vem, da tebi ni smešmo.LP

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobil hrano od sestrice?
23.12.2006 22:30:40   
Pilar
Ja, Jure bi Leji vse dal za pojest, tako da moram pazit...saj, sedaj se je počasi navadil in ji ne ponuja vsega, ampak ga imam vseeno pod nadzorom. Tako da iz mojih izkušenj je to čisto možno.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobil hrano od sestrice?
24.12.2006 15:46:26   
Pupica
Ti si pa faca, sem se nasmejala; čeprav vem, da tebi ni smešmo.LP


user posted image user posted image user posted image ja pomisli človk na vse a ne?user posted image

JA sej je pod nadzorom, ampak se pa vseen zgodi, da mami teče na WC, Tia pa pazi na bratca...na mizi pa hrana. No sej zdej smo vse lepo pospravili, sem pa zadnjič teto vidla, k mu je kruh hotla ponudit, in eno babico, ki je z mandarino plesala okoli njegauser posted image sem bla hudauser posted image no pa ne preveč, sej je vsake tolk časa druga direktiva. Pri Tii je bilo tako, da je pri 6 mes jedla VSE!Nobene panike, nobene alergije.AMpak je pa res da ni zavračala hrane, Gal pa jo že sam zavrača.On bi bil ssam na joški,  bananah in rižu, ter gresuuser posted image Vse ostalo pljuva, se pači, čudno gleda, drži usta odprta,...skratka nič mu ne tekneuser posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobil hrano od sestrice?
25.12.2006 12:18:36   
KODA
Pri nas se je zgodilo,da je tamali na tleh našel od tavelikega čokolado(Kinder pingui) in jo veselo pomalical.Star je bil dobro leto in pol,ko je bila alergija najhujša.Pač malo smo driskali,ampak nič hujšega.Se zgodi,pa če jih imaš še ne vem kako na očeh.
Drugače pa naš tastarejši ni nič futral tamalega.Samo puščal je stvari kjerkoli.Tako,da sem morala ful paziti na to,kje je kaj pustil,da ne pride tamalemu v roke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?