|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 20:38:17   
Anonimen

V kateri navajajo da je ima sin neharmonični duševni razvoj, lažji zaostanek govora, posebnosti v socialnem funkcioniranju, motnje aktivnosti in pozornosti, blag zaostanek na področju fine motorike in razumevanja.Dobi pomoč v vrtcu 3ure tedensko.


In kaj zdaj?user posted image Ali je katera taka, katere otrok nima nobene diagnoze, tako kot moj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 20:49:27   
tt79
Ne razumem....kaj misliš s tem nima diagnoze. Saj vse to, kar si naštela zgoraj je neka vrste diagnoza.
Zdej morjo sam še v vrtcu pridobit ustrzen kader, ki bo prihajal 3x tedensko po 45minut (ali kakorkoli drugače) v skupino k tvojem otroku in se z nji ukvarjal individualno,
Sicer ti pa v odločbi zagotovo piše tudi, katere vrste strokovno pomoč je dovil in koliko (logoped, defektolog,...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
16.11.2009 21:06:42   
NinaNiki
Mislila sem določene diagnoze, kot katera bolezen je to,...user posted image

Ja dobi defektologinjo.

Hvala

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 9:04:03   
tt79
To kar ima tvoj otrok ni bolezen. Ima pač motnje v razvoju, ki se jih da uspešno rešiti-otrok lahko zelo dobro napreduje v kolikor boste vsi, ki se boste z njim delali sodelovali, načrtovali,.... (starš, vzgojitelj in strokovna pomoč). Če te še kaj zanima, mi pošlji ZS.

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 11:59:36   
NinaNiki
Hvala ti!Če bom potrebovala se ti javim!user posted image

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 17:49:13   
anajmad
Tudi mi imamo odločbo o usmerjanju. Ima podobne "diagnoze" kot tvoj:rahel zaostanek v razvoju in v govoru,pa seveda finomotorika. Lahko rečem,da je napredek,čeprav opažam,da največ pobere doma(pri govoru) kot pa pri logopedinji v vrtcu. Delovna terapija je pa sploh daleč najboljša.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobili odločbo otroka s pp
17.11.2009 19:52:33   
NinaNiki
Hvala vsemuser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?