|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:05:08   
biba77
vsem cvekicam in malo manj cvekicam (vohunjam):)-:)-:)-!
:kava: ze disi?!:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:12:49   
Udb
A danes si pa ti? :)-:)-:)

Kako si kaj? Budna?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:14:41   
Carovnica Mica
dobro jutro tudi z gorenjske,soncek se ze kaze-mal je se sramezljiv.koliko :kava:popijete na dan?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:15:02   
biba77
Kaj sem danes jaz?? :zmeden:
Sem ok. Vceraj sem spekla pecivo, ki mora v hladilniku cakat do jutri in pol ... v napad! :)-:)-
Budna sem! Skoraj cisto...:zaspan::)-:)-:zaspan::)-:)- Pa ti?
Ze studiras o malici?
Jaz sem se ustavila na trznici zjutraj...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:15:31   
Udb
Lenca, jaz kavice ne pijem!! :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:16:13   
biba77
Pozdravljena, Lenca :rozica:!
Jaz spijem 0 - max 3 :kava:. Vcasih mi sploh ne pase, vcasih pa 3, samo sem stejem tudi tisti kapucino, ki se s praskom dela. :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:16:18   
Carovnica Mica
kako ti pa to uspeva?:kava:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:16:37   
Udb
Astra - danes si ti začela temo!! ;)

Kakšno pecivo?

Budna - itak da sem!! Včeraj ob 21 sem že spala!! Malica - ja itak da že študiram...sem že ful lačna. Kaj si spet jabučka kupila?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:19:59   
biba77
Aaaaa, ja, ce pa ni bilo nobene druge pobudnice.:)
Pecivo? Pripravi se.... smetanova :torta: (krema iz pudinga in kisle smetane in zelo malo testa in fajn ohlajena). Skoraj kot neka ledena torta. Njami... :bravo::bravo:
Jabolk pa ne rabim kupovat, ker imamo domaca, samo, ker jih v bistvu ne maram prevec, sem danes naredila nekaj za sebe in sem si kupila: 1/2 kg grozdja, eno hrusko in eno mandarino; od doma pa sem si prinesla dobrih 5 dkg prekajenega sira. Obozujem kombinacije sir-sadje. :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:25:32   
Udb
AAaAAAAaaaa!! Torta!!!!!!!!! Mnjami!!! Zakaj ni nobenga smajlija ki bi se oblizoval!!?? Lahko pridem??

Saj ajz bom danes tudi torto pekla - en prijatelj ima jutri rojstni dan in si je zaželel mojo torto!! :)-

Mmmm, grozdje tudi meni ful paše zadnje čase - sem si ga ravno včeraj kupila!! Danes bo pa ravno prav ohlajen!! Komaj čakam!


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:26:25   
Udb
Lenca, enostavno. Nikoli se je nisem navadila piti, ker mi ni tako dobra! Edino ledeno imam zelo rada - če je notri veliko ruma+sladoleda+smetane!! ;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:29:52   
biba77
Popravek, Udb:
Ledena kava je zeeelo dobra, ce je noter veliko kave, sladoleda in smetane! :):) Brez kave ni ledene kave... :)-:)-:)-:)-:)-:)-
Jaz pa zdaj sibam po eno :kava:; ste mi luste naredile. :)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:42:19   
Udb
Astra, to se razume ramo po sebi!! ;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:47:36   
Moncy83
Dobro jutro.

Danes bi pa tudi jaz :kava:, ker se sploh ne morem zbudit, čeprav jo ne pijem. Sem še tako :zaspan::zaspan::zaspan:.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:50:43   
Bety
Dobro jutro...:kava: že pijem in med zraven...

in čakam M...razmišljam, da bi mojega le prepričala, da greva v postopek za ICSI...saj imam že te injekcije od januarja v omari, ko je postopek bil dogovorjen in sem zagledala :modri: ...če ne probam ta OBMP ne bom nikoli izvedela... razmišljam pa, da je to pa zopet zapravljanje denarja, saj ni problem v zanositvi ... in ss se mi lahko zgodi tudi pri OBMP ...pa ne bi rada, da bi drugi izvedeli, da sem "tam" ...še posebej v službi...

Neni???...če slučajno bereš, ali pa Goya, povejte, če si obvezen ležati doma ves ta čas postopka??? Meni je že Klomifen naredil hiperstimulacijo od prvič, oktobra, ko mi je tudi uspelo...samo sledil je ss...

Odločitev je podobna prečkanju Rubikona...8) ...

Tako...:rozica: za kofetarke...

Bety, ki čaka :hudicek:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dobro jutro...
7.4.2005 7:53:14   
wawa
Dobro jutro punce!

Jaz bi tudi tvojo sladico papcala Astra, ko sem brala iz česa je so se mi kar sline pocedile. Pa še na grozdje si me spomnila, tako da bom potem letela do sadja in zelenjave in pogledala če ga imajo tudi tu;)

Kaj ko bi za tole tvoj specialiteto dala recept na RR da jo lahko potem še jaz za v nedeljo naredim?

Udb, tudi jaz nisem nikoli prav hudo oboževala kave, raje imam vse možne vrste čajev, pa seveda ledeno kavo kot jo je opisala Astra....


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:14:28   
pupika
Dobro jutro pupike, jaz sem svojo :kava: že spila, sedaj pa se počasi pripravljam na delo. Astra tale tvoja tortica je pa marsikateri punci naredila lušte.
Udb kako si kaj, bušek raste in s tem tvoja mala pikica.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:20:07   
Udb
Jutro pupika!! Si se naspala?

Moj buši - ja, zdaj se pa že malo pozna - ampak kdor ne ve, da sem noseča, še ne opazi, pa tudi hlače imam zaenkrat še normalne! ;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:20:47   
biba77
Ojla,la,la!
Sem ze nazaj... :kava: omamno disi in jaz se pripravljam na delo. nekako se mi ne mudi...sploh, ko pomislim, da bom tak do kakih sestih tukaj. Ce bom danes pred sedmo doma, sem dobra. :(
Wawa, :rozica:, jutri jo dam v testiranje (meni osebno je zeeelooo dobra) in ce bo ocena v redu, dam recept. Je pa enostavna in je od trenutka, ko vzames edino jajce iz hladilnika, pa do takrat, ko jo vzames iz pecice, samo uro in cetrt. :)
Porocena, dobro jutro! :)
Jaz tudi cakam moj krizev pot (berite: naslednjo M); danes je 34. dan. Ce je do ponedeljka ne bo, naredim test (ki bo potrditev onega pred dvema dnevoma) in zacnem z Dabrostonom. Pol pa M, pa spet :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:! Ju-hu-hu, kak bo veselo...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:27:24   
mujcek
Astra če ne boš biba, si boš vsaj lahko dobro :torta: za tolažbo spekla, ko bo tista grdoba na obisku! :)


Pa dobro jutro vsem 9nebesa

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:40:29   
biba77
Hvala, Mujcek! A ti pa se kar cakas? Upam, da vama je uspelo!!! :rozica::rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:42:56   
bambi
Njami njami njami, Astra :bravo::bravo::bravo::bravo: kaj je to :torta:, ki bom jo jaz papala????? Njami njami njami, lalalalalalalalalala :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

S testom pa kar lepo počakaj tam do enega 37-38 dneva.......

Jaz sem pa danes boljše volje, izcedka ni več toliko,krčev tudi ne, sem pa prav blesava ker imam vsake toliko časa v glavi: Joj, kaj pa če je vsega konec...... Jaz sem prav blesava :grrr::grrr:

Bambi

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:51:49   
mujcek
Astra bova kar drugi teden skupaj test delali? :)

Bambi, ti bi :torta: kar za dva pojedla kaj? :)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:53:44   
pupika
Astra zakaj pa si si ti spremenila ime, oprosti, ampak nekaj časa sem bila odsotna na RR. Sem te že zadnjič hotela vprašati.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dobro jutro...
7.4.2005 8:54:04   
larisa
Jutro punce,
čajčka sem že spila zdaj pa torto čakam.....ASTRAAAAAA PRIDIIIIIII:)-

Bambi nič nisi blesava, samo veliko si že doživela in ne moreš bit več tista prava flegmatičarka, ki pojma nima kaj vse se lahko zgodi!! Ampak preveč pa vseen ne smeš študirat pa negativno mislit, tako se s čim drugim zamoti pa bušija božaj pa bo!!:rozica::rozica:

Punce a bo dons tud tak lep sonček, k v Lj. ga še ni?????

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?