|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček in Terme???
14.1.2006 13:15:00   
bambi
Zgrabilo me je, da bi šla za nekaj dni nekam na dopust in želim si v terme, kjer se bi lahko malo namakala, savnala.......sedaj pa ne vem ali je priporočljivo iti v terme z dojenčkom??? Naša pupa je stara 3,5 mesecev, šli bi ko bo imela 4 mesece in me zanima kako je s tem??? Ali je katera bila z dojenčkom kje podobno???? Kako je s poteljicami v hotelih in ali se tako majhni lahko že kopajo v bazenih?????

Cele dneve sem doma, edino na sprehod gremo ven, jaz še zraven študiram in včasih imam že poln kufer vsega in si resnično nekam želim it. A se vem tudi to kdaj zgodi, da bi spakali svoje otročke in jo mahnili bilo kam????

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenček in Terme???
14.1.2006 13:43:56   
Antigona
Mi smo bili takoj po novem letu v Moravcih en teden. Sicer smo imeli apartma, ampak mislim da ne bi bilo razlike če bi bil hotel...
Namesto da bi mu kašice pripravila sama, bi jih pač kupila...

Če še zmeraj dojiš ne kompliciraj in pojdi. Najpomembnejše kar rabiš za user posted image   nosiš s sabo user posted image  user posted image  user posted image .

Žan je maximalno užival, tudi plaval je... Res mu je bilo všeč. Imej pa kak bodi z kratkimi rokavi s sabo ali celo brez rokavov, če bi mu bilo prehladno samo v plenički...

Glede tega če lahko plavajo pa tole. Tečaji se začnejo pri 4 mesecih. Je pa priporočljivo da je voda čista in da ima vsaj 32 stopinj...

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenček in Terme???
15.1.2006 19:20:57   
tins
Tako kot pravi Antigona: na tečaj plavanje z dojenčkom gredo pikci od 4.meseca dalje, tako da se greste brez problema namakat! V termah je pa itak voda tako ali tako dovolj topla. Mi smo bili ravno prejšnji mesec v Rogaški Slatini (in jutri gremo spet- imamo neke zdravstvene težave) in se je moja mala namakala v Whirpool bazenu, ki pa je še bolj ogret- v bistvu tok, kot voda v banjici, ko jo kopam.
Uglavnem, uživali smo 100 na uro.
Kar se pa tega tiče, da si želiš iti na lepše, te pa čist razumem! Na momente ta rutina res kar malo zamori, pa neprijazno vreme tudi pripomore k temu!
Drugače sem pa tudi sama mami-študentka in te še bolje razumemuser posted image .
Če boste šli, se fajn mejte in fajn spočijte! Lp 

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenček in Terme???
15.1.2006 21:08:43   
hanita
Mi smo bili z našo v termah Olimje, v aparthotelu, ki je sicer hotel ampak z apartmaji.
Če ti paše si skuhaš al pa greš pojest v hotelsko restavracijo oziroma si greš kosilo iskat in si ga prineseš v sobo. S tamalimi nikoli ne veš, oziroma ni urnika, če pa si tip,ki ne komplicira pa sploh ni važno. Lahko si sposodiš otroško posteljico za 1000 sit na noč.

Ta hotel je povezan z bazeni preko podzemnega hodnika, tako, da greš v bazene kar v kopalnem plašču in ni treba it ven, kar je za dojenčke v zimskem času še kako važno. Po kopanju smo našo preoblekli, jo ogrnili v bodi in kopalni plašč, jo pokrili z dekico in smo šli v apartma.

Voda v bazenu za dojenčke ima 35,5 stopinj, zrak je še pretopel. Maš pa zraven posebej prostore,kjer je primerno toplo in je mira,tam lahko otroka podojiš ,lahko zaspi,si pripelješ voziček, eden je s tamalim, drugi se lahko kopa al pa gre v fitnes ali savno...

Skratka kot si razumela, pojdi, ne bo ti žal, kamorkoli greste. Tudi jaz sem rabila spremembo in si kot nov potem. Aja naša pa je bila takrat stara 5,5 mesecev. Ma tudi za 4 mesečnika ni problema, 10-15 minut ga lahko namakate, boš videla kako uživajo!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenček in Terme???
15.1.2006 22:01:40   
darja.grm
Ojla babmi!
Tudi mi smo bili v toplicah pred novim letom, ko sta imela malčka 6 mesecev in pol.Veš kako sta uživala.Seveda smo spali v apartmaju, ker je tako lažje pripaviti hrano za njih in za naju.Tako se ti ni treba prilagajati glede spanja in hrane.Pa še prave otroške posteljice smo imeli.V bazenu pa sta malčka prav uživala.Moram ti tud reč da nismo zdržali prav dolgo notri, saj je zrak vroč in s tako majhnim otrokom ne moreš prav dolgo vztrajat.Drugač pa kar veselo pot pod noge in na dopust pa uživajte.user posted image user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?